320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma õnnitleks Barcelonat, ma ei saa öelda, et te olite täna parimad, aga järeldades skoori, siis 1-1 räägib enda eest - pigem ütlen, et Chelsea 1. värav oli läbi ussim*nni ning õnne peale, agaa nad olid piisavalt lambad, et mitte superbos kohtadelt ära lüüa (Drogba), teie värav oli... noh, kuidas ma nüüd ütlen, individuaalne oskus + sööt + õnn + kiire reageerimine.
    Aga mängupilti vaadates te väärisite seda väravat - kuigi on mu lemmikklubi ManU, siis kõige ilusamat jalgpalli mängivad Arsenal ja Barca. Kuigi, kui nad viimati '06 (oli vist?) finaalis kohtusid, mängis Arsenal kiiret one-pass stiili, sest Barca oli Rjikaardi käe all teistsuguse mängustiiliga. Kui eksin, palun parandage - pole eriline Barca ekspert. : )
    Ning kas on üleüldse mingeid European Coach of the Year vms. auhinda? Ma annaks juba Pepile ära, doesn't matter, kas saate meilt kotti või omate 3-0 - see mees on fantastico. : )

    Igatahes - 27. mail on teil suurepärane võimalus revenge teha - vaatab mis saab, aga kui isegi võidab Barca, olen ma natuke kurb, aga ikkagist õnnelikum, kui ma oleks näinud, kuidas Drogba viskub kuskil pikali, Vidic saab punase, tuleb FK ja Lämps lööb selle üle müüri risti. Sorry, Chelskarid, agaa ma tõesti vihkan teie klubi, i hope u understand. : )
    slimm.ee

    Kommentaar


      Kuigi saite ebaõiglaselt finaali, siis loodan, et purustate nutupoisi&co bollocksid!

      Kommentaar


        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
        Kuigi saite ebaõiglaselt finaali, siis loodan, et purustate nutupoisi&co bollocksid!
        Ahh tead ära hala...kohtunik pani mõlemale poole puusse otsuseid...mitte midagi ebaõiglast polnud - lihtsalt Chelski ise sittus asja ära ning siis lõpus haliseda kohtuniku kallal (no türa peeglisse tuleb vaadata mitte kohtuniku otsa) on äärmiselt mannetu, või öelda et ebaõiglane võit.
        Mes que un club!

        Kommentaar


          Äärmiselt optimistlik oli ka seekord Chelskilt lahtisemat mängu oodata. Peale Abidali punast kadus igasugune lootus juba. Chelseal oli võimalus see mäng kotti panna peale Barca 10-kesi jäämist aga Hiddink otsustas veel rohkem kaitse tsementeerimise peale panustada - tüng vrdjas.

          Lõpp hea, kõik hea, kuigi finaaliks kaitseliini komplekteerimine saab olema omaette tsirkus. Hallipäist Sylvinhot Usaini semuga võidujooksmas eriti näha ei sooviks tõepoolest.
          the absence of evidence is not the evidence of absence

          Kommentaar


            Pakun, et kasutatakse jälle Toured kaitses... Puyol-Pique-Toure-Caceres vms kas nad nüüd just sellistel kohtadel on, aga midagi analoogset ilmselt
            Mes que un club!

            Kommentaar


              Mis faking jalgpall ei võitnud? No mida helli. 2 mängu jooksul läks ainult 1 meeskond jalgpalli mängima ning selleks oli Barcelona. Halb hakkab, kui mõelda, et Chelsea isegi oma kodus sellist antijalgpalli harrastab.

              Kuigi natukene arusaadav, Barca vastu muudmoodi ei saa, kui 10-kesi (isegi Anelka oli oma fucking kastis) värava ette müüri ehitada, aga no see on ikka nii haige pilt, et süda läeb pahaks.

              Mängu poole pealt nii palju, et kohtunik pani ikka mõlemale tala. Esimeses mängus jäi Barcale penalt andmata, seekord Chelseale. Abidali punane oli õhust võetud, vaevalt seal üldse mingi vigagi oli. Aga taaskord, Chelsea isegi 10 mehelise Barca vastu oli meeletu surve all lõpuks. Barca viga mudugi, et ise üldse peale ei löö. Muidu on isegi arusaadav, kui natsa nõrgemate vastu harutatakse see kaitse nii lahti, siis Chelsea umbkaitse vastu võiks ikka paar korda kaugelt ka pommitada. Eriti Iniesta

              Alvesi karkad on tõesti müstika. Sevillas lammutas ikka korralikult neid sisse. Tsenderduste kohta nii palju, et see oli lihtsalt halb päev. Tegelikult on vennal mingi 20 assistit hooaja jooksul kogunenud küll

              Aga no, lõpp hea, kõik hea. Ei saa öelda, et Barca oleks mingi imemängu teinud, aga vähemalt mindi ikka jalgpalli mängima, mitte kradi tapma jalgpalli (Barca treeneri leppingus on selline asi lausa kirjas, et peab mängima ründavat = Mes Que Un Club!).

              ManU vastu minnakse lambi kaitseliiniga (Puyol kindlalt paremal, Pique keskel, aga ülejäänud 2 kohta on kahtlased. Ei usu, et Toure uuesti, polnud eriti kindel + DM-ina on tast meeletult rohkem kasu) a seal ainult 1 mäng ja ManU on veitsa ründavam meeskond ka ja ma usun, et tuleb hea mäng (Y)

              Kommentaar


                Marquez oli vist ainult 2 nädalat väljas? siis ju jõuab ehk vormi ka
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                  Mis faking jalgpall ei võitnud? No mida helli. 2 mängu jooksul läks ainult 1 meeskond jalgpalli mängima ning selleks oli Barcelona. Halb hakkab, kui mõelda, et Chelsea isegi oma kodus sellist antijalgpalli harrastab.
                  ära väsitab säherdune jalgpalli mitte-mõistmine. mitte, et chelsea munn poleks, aga pall on siiski ümarakene.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Marquez oli vist ainult 2 nädalat väljas? siis ju jõuab ehk vormi ka
                    Käis nädal tagasi opil ja on 10 nädalat out. Sylvinho ja Caceres peavad valmistuma hakkama, ma usun. Sylvinho sai kusjuures Abidali vigastuse ajal täitsa hästi hakkama ja kui Caceres jalga ei värista, siis saaks temaga ka ära. Aga no proovi sa CLi finaalis jalga mitte väristada

                    Kommentaar


                      Blää ärkan ka sest unelmast lõpuks, ränk hea uni oli! Eilne poolfinaal oli ikka oli tõeline elamus! Extraklass! ja mäng algas, 1-0 essieni imeline kobajuss, vaevalt ta sellist trenniski löönud on! 11 mintsa mängitud ja ütlesin sõpradele et ärge põdege barca lööb 90+2 võiduvärava ja läheb edasi! tegin nastjat! siis kui teine poolaeg kohtunik kummitust nägi ja punase abidalile välja imes, hakkas juba kahtluski korra tekkima, aga vaid korra, olin põlvili ja ootasin oma 90+2 ja siis see tuli, paraku 90+3 terav tsentra alasse, meie mees esimesena pallini, sööt+sööt ja imeline värav INIESTALT, tundus et löök oleks läinud justkui üle jala aga pohhh võrk oli sahisenud ja pidu võis alata! Milline võidukisa, loodan et sõbra ema hommikul ei pahandanud, keskmised näpud olid püsti ja suunatud Chelsea poole, F...Chelsea, üldse ei meeldi need antimehed
                      Mängust ka veits, kõik oli hea ja toimis, kaitseliin lekkis aga see arusaadav, Yaya oli vapper kuid veits aeglane keskkaitse kohta, Pique oli üks parimaid üldse. Ja muide korra söötis Abidalile, kuna tal tõesti kuhugi polnud see hetk anda ahh tegelt kõik olid superhead, isegi Bosguets oli vapper, Valdez oli MAAILMAKLASS. Kohtunikud ólid jah nõrgad aga seda mõlemale poole! Usun et finaal saab olema täiesti teine, sest Manu sellist haigettaktikat ei tee, ootan ründavat mängu mõlemi poolt ja loogis et ka tiitlit! BARCA, BARCA, BARCA..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        ära väsitab säherdune jalgpalli mitte-mõistmine. mitte, et chelsea munn poleks, aga pall on siiski ümarakene.
                        No ma mõistan, et Chelsea taktika oligi selline. Ma saan aru, et iseenesest see toitis Barca vastu. Nende vastu ei saagi pm ründama minna, sest kui kaitses väikegi auk jääb, on kuri karjas. Ja niimoodi umbkaitset mängides saab olukordi tekitada küll (espessiali Inglise meeskonnad, kes selle asja eksperdid), eriti kui Barcal endal kolli vaja, siis nendel enda taga ikka päris hõre.

                        Aga ütle nüüd, et sellist jalgpalli on hea vaadata. Ma olen maru kuradi õnnelik, et Barcat fännan, sest vähemalt on alati kindel, et meeskond läheb ründama ja üritab ilusat jalgpalli mängida. Muidugi ei saa valida, keda sa fännad, see tunne lihtsalt tekib, aga minu võitis Barca just oma mängustiiliga kunagi endale

                        Kommentaar


                          mõtestatud jalkat on hea vaadata (seda pakkusid mõlemad) + sündmuste rohket jalkat on super vaadata (seda väga ei pakutud).

                          loodame, et manu vastu saab barca ka ilusat mängu mängida, sest praegune seda tegelikuses polnud (sest neid ei lastud), kuna toimus lihtsalt söötude jagamine (sisse-välja stiilis - kvadraat).
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust

                            Kuigi natukene arusaadav, Barca vastu muudmoodi ei saa, kui 10-kesi (isegi Anelka oli oma fucking kastis) värava ette müüri ehitada, aga no see on ikka nii haige pilt, et süda läeb pahaks.

                            (Y)
                            kõige õnnestunum viis barca vastu on lõhkuda keskväljal mängu, isegi mitte 10-kesi kaitses ning tekitada pidevaid mänguseisakuid, parim näide sellest hooajast on võtta espanyoli võit camp noul, chelseal õnnestus see ka piisavalt hästi

                            Kommentaar


                              "It's hard for Alves because he's played all the games all season," said Barcelona coach Pep Guardiola. "He puts all his emotions onto the field and sometimes it's difficult for him to control them.

                              "Now we will have other players on the field for the final. We have Rafael Marquez (back from injury), we have Carles Puyol (back from suspension).

                              Kas Marquez ei pidanud 8-10 nädalat väljas olema?

                              Kommentaar


                                Marquesil peaks jah olema hooaeg lõppenud! Menniskiga mingi jama ju, see nii ruttu ei parane!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X