320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas insein-o Vaata postitust
    Tiitli vormistamine tundub üha kindlam, kuna Real on poolajaks Valencia vastu 0:2 taga
    Mnjah. Reali tänast koosseisu silmitsedes oleks julgenud juba enne mängu Valencia peale panustada. Isegi, kui juba Ikerman tundub olevat rannameeleolus, on raske midagi enamat loota...

    Kommentaar


      Villarealiga mäng võib tulla väga huvitav, sest mõlemad meeskonnad on tõsiselt motiveeritud. Barca võitleb liiga võidu eest ja Villareal CL koha eest.

      Ma ei suuda ikka uskuda, et Real suutis nii kaua kaotuseta olla ja nüüd lihtsalt lastakse kahes mängus 9 väravat sisse.

      Kommentaar


        Võtke heaks väike kingitus kõigile Barca poolehoidjatele meie poolt. Tiitel peaks nüüd kindlalt teie oma olema. Amunt Valencia.

        Kommentaar


          Pole ammu Reali nii sitasti liigas mängimas näinud. Tuletab eelmise aasta Barcat meelde.

          Kommentaar


            Kui barca ka cupi suudab võita, kas siis see aasta super cupi ei toimugi?

            Kommentaar


              Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
              Ma ei suuda ikka uskuda, et Real suutis nii kaua kaotuseta olla ja nüüd lihtsalt lastakse kahes mängus 9 väravat sisse.
              Eks see Reali mäng üks korralik mull oli juba pikemat aega, mille lõhkemine oli ainult aja küsimus - mänguliselt ei midagi erilist, kuid idioodikindel punktide kogumine toimus sellegi poolest. Nii või naa, kõik au siiski Valenciale, kes täna ei jätnud mittemingisuguseid kahtlusi võitja suhtes.

              Kommentaar


                Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                Kui nii üldiselt rääkida suvistest vajadustest, siis wishlist oleks vähemalt minu silmis järgmine:

                1. Vasakkaitsja. Sylvinho läheb suvel pensionile ja Abidalile oleks vaja konkurentsi, et prantslasest enamat välja pigistada.

                2. Väravavaht. Valdes on endiselt ebakindel ja nüüd, kui veel venitab uue lepingu sõlmimisega, oleks õige aeg korralik asendaja leida. Vaevalt, et selline siiski soetatakse.

                3. Vasakründaja à la Ribery. Esmalt Henryle asendajaks ja tulevikus mootoriks vasakule äärele. Ribery oleks igatpidi oivaline selleski mõttes, kuna on äärmiselt tehniline ning oskab nii sööta, kui ka lüüa väravaid.

                4. Kreatiivne keskväljamees. Ribery tulekuga kaasneks see, et Iniesta pallib keskväljal veel mitmeid aastaid. Samas Xavile ja Iniestale oleks vaja back-up`i loovamasse rolli, mida praegusest koosseisust paraku ei leidu.

                5. Ründaja. Bojani võiks saata aastaks laenule mängupraktikat otsima ja asemele soetada keegi teine noor poiss, kellel oleks potensiaali. Ennast ahvatleks noor brasiilia poiss Keirrison, sest zlatanid, benzemad ja villad tunduvad hinna poolest sedavõrd utoopiliselt.
                1) Maxwell. Kuna ma temast eriti paljut ei tea siis väga ei hakka valetama ka, aga kuulu järgi pidi Alvesi tüüpi olema, ja see teatavasti kõigile meeldib.
                2) Valdes jääb, pole kedagi võtta lihtsalt, me jääme veel aastateks sellesse seisu kus meil on üks keskpärane väravavaht ja siis kaks sellist kõikuva vormiga tasemeta meest kes heitlevad Meistrite Liiga viimaste grupimängude kinnaste pärast.
                3) Nonii, Ribery, luuletus. Ühesõnaga poleks paha, ilmselt lepiks ka Henryga mänguaega jagama ning hiljem tõmbaks vasakul äärel teemat üles ilma Henryga arutamata.
                4) Pikalt seletamata ja ilma mingi argumendita - Matias Fernandez
                5) Tekiks süsteem kus saadaks enda nooruki minema ja ostaks sama asemele? Kui raha on siis miks mitte eksole..a siis oleks vähe arukam investeerida juba ennast tõestanud ründajasse.

                Seega suvel tuleks sisse: Maxwell, Ribery, Fernandez ja tõsineründajapoiss
                Lahkujad on ilmselt selged juba: Jorquera, Sylvinho, Hleb, Gudjohnsen, ning siis Barca B valikust mõned välja paistnud talendid.

                Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                Kui barca ka cupi suudab võita, kas siis see aasta super cupi ei toimugi?
                Toimub ikka, karikas teiseks jäänud klubiga, kui ma ei eksi.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  olen lugenud pikka aega siin barca foorumit , olles ise barca fänn siis ei soovi ma millegi pärast riberyid barcasse vaid pigem Kun Agüerot . Kõhu tunne ütleb , et ribery ei vääriks oma hinda. eto'o ja villa suhtes , kahjuks kaldun kah Villa poolele , kuna tähtsamates hetkedes tundub Villa parem. Aga samas Eto'o on kah väga ha ründaja ja poleks ka tema jätkamisel midagi vastu. Bojani ma kah laenule ei tahaks anda , pigem tahaks ma et ta barcas tõuseks põhissse ei ole kerge konkureerida Henry , eto'o ja Messiga siiski üks suurimaid talente minu silmis. Üks keda suurelt tahta on Fabregas , tahaks , et ta tagasi katalooniasse tuleks kuid hetkel tal otseselt põhjust pole . Arsenalis suht palju saavutanud. Kaitsjate kohta ma ei oska öelda , Hooaja alguses tundus neid jube palju , nüüd aga jääb puudu . ja väravaht on nagu ta on , noor talent võiks ju pingil olla : aitähh . Loodame .et tuleb kolmest kolm ja saab pidutseda koos barcaga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                    Kui barca ka cupi suudab võita, kas siis see aasta super cupi ei toimugi?
                    liiga teine koht läheb siis superkarikasse barca vastu, teadagi.

                    Kommentaar


                      Maxwell läheb ilmselt niiehknaa Interist minema, kuna vaid 18-aastane Davide Santon on tema algkoosseisukoha vallutanud. Nii et võimalus teil ta ära krabada on olemas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Maxwell läheb ilmselt niiehknaa Interist minema, kuna vaid 18-aastane Davide Santon on tema algkoosseisukoha vallutanud. Nii et võimalus teil ta ära krabada on olemas.
                        Ülimalt tore uudis, aga, aga, aga räägi temast lähemalt, on siis nagu Dani Alves v?
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                          liiga teine koht läheb siis superkarikasse barca vastu, teadagi.
                          eksid minu teada, karikasarja finalist läheb Barca vastu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            Ülimalt tore uudis, aga, aga, aga räägi temast lähemalt, on siis nagu Dani Alves v?
                            Päris nii ründav pole. Aga siiski nagu iga brass on ründes osav ning kolme aasta jooksul Itaalias on kaitses ka loomulikult väga tugevaks muutunud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              eksid minu teada, karikasarja finalist läheb Barca vastu.
                              Panustaks ka rohkelt sellele variandile
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                nii, champagne on ice. . .

                                Huvitav milline see algkoosseis täna olema saab arvestades ka seda, et Copa finaal komapäeval ootamas. Liiga oleks igal juhul vaja piisavalt kiiresti kotti panna. Leiba tahaks täna mängimas näha - Henry kohapeal näiteks?!
                                the absence of evidence is not the evidence of absence

                                Kommentaar

                                Working...
                                X