320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusjuures see oli üks haarvamaid ja positiivsemaid finaale, mis mulle hetkel isegi meenub. Olin Lostis ilmselt kõige vaiksem Barca poolt olnu sest ma niimoodi salaja olin.

    Kommentaar


      Ilus. ManU imeb. Messi omas. Kiku nuttis.

      ..tegelt oleks pidanud Totti seda karikat tõstma see aasta...





      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

      Parim laul

      Kommentaar


        Palju õnne kõikidele Barca fännidele! Barca mängis ikka väga hästi ja teenis võidu auga välja.

        Kommentaar


          Olen tühi, olen müüdud, täielikult rahuldatud...

          It`s a kind of Magic..!

          Kommentaar


            Õnnitlused ka siitpoolt!

            Midagi ilusat siis tänasesse päeva..

            terr.jpg

            Kommentaar


              Unistuste finaal. Kaks hiidu saavad kokku ja lahing kestab 10 minutit.

              Oleks viisakas teid õnnitleda. vist.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Kusjuures see oli üks haarvamaid ja positiivsemaid finaale, mis mulle hetkel isegi meenub. Olin Lostis ilmselt kõige vaiksem Barca poolt olnu sest ma niimoodi salaja olin.
                no krt, sa ju tead et Barca fännid on enamusjaolt ka Reali Poolt kui Euroopas mängitakse muidugi mitte omavahel
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Palju õnne!

                  Reali toetajana küll sitaks kade, et teil kõik kolm ära tulid, aga olite väärt see hooaeg seda!

                  Taaskord, palju õnne!!!!1111üksteist
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Aaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

                    Kommentaar


                      Xavi on jumal

                      Kommentaar


                        Taseme vahe unelmate finaalis oli sel korral meeletu. Sir Alex tegi saatusliku vea, üritades Blaugranat nende enda trumpidega (ehk siis ilusat jalgpalli mängides) üle mängida. Kataloonia punt kui kord on olnud tänavu sedavõrd majesteetlikus vormis, et parim meetod selle peatamiseks oleks olnud just Chel$ki esituses nähtud kilpkonna süsteem. Kuid sellest ei saa üle ega ümber, et sel hooajal nähtud Barça trükitakse ajalooraamatutesse, kui üks parimaid vutimeeskondi läbi aegade.

                        Kommentaar




                          Super, et Eto'o hoidis seda kolli selliseks hetkeks !
                          Barca kaitse oli täna hoolimata oma hõredusest world class, eesotsast Pique ja Puyoliga ! Messi tipuründajana löödud koll tõestas taas kui mitmekülgne ta on ning see aasta peaks siis kindlalt olema FIFA aasta jalgpalluri tiitel tema käes. Trebble sai ka vormistatud ja üldse oli tänane mäng nii SUPERSUPERSUPER! FC BARCELONA !

                          Kommentaar


                            Pepi töö selle meeskonnaga on ikka hämmastav..

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Pepi töö selle meeskonnaga on ikka hämmastav..
                                ah jäta naljad. Gorilla oleks ka selle meeskonna võidule viinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X