320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    no Riera ei ole ju Henry kohal mängija. ja Riera tase on pigem Espanyol, Liverpool, mitte Barca
    Ai kus nüüd lajatas!

    Kommentaar


      no mis eri tasemega mängija ta siis nii väga on? täiesti keskpärane. Barcas oleks mees kindlasti pingipoiss.

      ja 1. vooru mäng tuleb meil pidada hoopis esmaspäeval. seda siis tänu sellele et reedel on superkarika kohtumine Monakos
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        no Riera ei ole ju Henry kohal mängija. ja Riera tase on pigem Espanyol, Liverpool, mitte Barca
        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        no mis eri tasemega mängija ta siis nii väga on? täiesti keskpärane. Barcas oleks mees kindlasti pingipoiss.
        Ega jah Liverpool võitleks Hispaania liigas püsima jäämise pärast.

        Kommentaar


          Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
          Barca kandis spetsiaalselt tehtud Gamperi vormi seepärast, et tähistada klubi 110-ndat aastapäeva. Neid särke on tehtud 1899 ning on müügil 150€ eest.
          Keegi ehk paneks pilti ka siia sellest?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Ega jah Liverpool võitleks Hispaania liigas püsima jäämise pärast.
              ausalt öeldes imestan et Rafa ta üldse sinna tõi. mida ta üldse temas nägi?
              või siis äkki ütled et kellest ta siis Barcas parem oleks? Iniestast? Messist?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Lause ,et mees kõlbab Liverpooli mitte Barcase tundus mulle kuidagi ebasobiv/naljakas. Sa nagu tõmbaksid ka võrdusmärgi Hispaania keskmiku ja Inglismaa tipu vahel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Lause ,et mees kõlbab Liverpooli mitte Barcase tundus mulle kuidagi ebasobiv/naljakas.
                  tõesti võib olla ehk tegin liiga Liverpooli fännidele.
                  samas kui vaadata näiteks koosseisu, mis purustas 4-0 Stoke City, siis ainsate meestena pakuksid mulle kui Barca fännile huvi ainult Mascherano ja Torres. Ülejäänu on keskpärasus. Välja arvatud Gerrard.

                  Liverpool: Reina, Insua, Johnson, Ayala, Carragher, Mascherano, Lucas, Benayoun, Kuyt, Gerrard, Torres.
                  Subs: Cavalieri, Dossena, Voronin, Riera, Ngog, Babel, Kelly.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    tõesti võib olla ehk tegin liiga Liverpooli fännidele.
                    samas kui vaadata näiteks koosseisu, mis purustas 4-0 Stoke City, siis ainsate meestena pakuksid mulle kui Barca fännile huvi ainult Mascherano ja Torres. Ülejäänu on keskpärasus. Välja arvatud Gerrard.

                    Liverpool: Reina, Insua, Johnson, Ayala, Carragher, Mascherano, Lucas, Benayoun, Kuyt, Gerrard, Torres.
                    Subs: Cavalieri, Dossena, Voronin, Riera, Ngog, Babel, Kelly.
                    What about Reina, Kuyt, Johnson?

                    PS. Ma Liverpooli fännide hulka ei kuulu aga see lause jäi kuidagi silma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      What about Reina, Kuyt, Johnson?

                      PS. Ma Liverpooli fännide hulka ei kuulu aga see lause jäi kuidagi silma.
                      no Reina=Valdes, Käut pole ka teab mis suurus ja Johnsoneid on ennegi liigast läbi käinud ning päris edutult.
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        What about Reina, Kuyt, Johnson?

                        PS. Ma Liverpooli fännide hulka ei kuulu aga see lause jäi kuidagi silma.
                        Reina juba oli meil. kahtlen kas ta on parem kui Valdes.
                        Johnsonit nüüd 1 mängu järel nagu taga ajama ei hakkaks. lisaks ei küüni ta ju Dani Alvesini, Puyolini.
                        Kuyt? tänan, ei. teist Guddyt meil vaja pole.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Mõtlesin pigem ,et sa paigutad ka nimetatud mehed keskpäraste hulka?
                          Mina hindan isegi Reinat natuke kõrgemalt, kui Valdest. Eelmine hooaeg mõnes mängus tundus Valdes natuke ebakindel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Mõtlesin pigem ,et sa paigutad ka nimetatud mehed keskpäraste hulka?
                            Mina hindan isegi Reinat natuke kõrgemalt, kui Valdest. Eelmine hooaeg mõnes mängus tundus Valdes natuke ebakindel.
                            ausalt öeldes paigutangi. nad ei ole ju oma positsioonil maailmas parimate hulgas
                            Valdes pole supermees, kuid ka Reina ei tõstaks taset.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Kas täna õhtul Ibrat ka näha saab?
                              Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                              Kommentaar


                                Saab ikka ma arvan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X