320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Ehk siis iroonia Eto'o kallal, kes skoorivat vaid mängijate kaasabil?
    Pigem on lihtsalt lähtutud Ibra mängujärgsest sõnavõtust, mis oli sisuliselt sama nagu tekst seal karikatuuril. Samas tunnistas rootslane, et mänguvormi annab veel lihvida aga siiamaani on 2-st 2 ning võib rahul olla.
    the absence of evidence is not the evidence of absence

    Kommentaar


      oskab keegi õelda kust on võimalik osta hispaania liigale pileteid,täpsemalt et lähen 25.sep malaga,ja 27 sep on malaga-barcelona mäng,tahaks sinna pileteid osta !
      Madridista

      Kommentaar


        sealt saab ainult kodumängule osta,
        hetkel kõige odavam pilet mille olen leidnud on 150 euri !
        Madridista

        Kommentaar


          netis ongi sellised hinnad.

          aga vaata Malaga enda kodulehelt. seal muidugi pakutakse hetkel ainult Racinguga mängu pileteid. aga kui oled 2 päeva enne kohapeal, siis ei tohiks kohapealt probleem olla osta
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            oled kindel et kohapealt saab osta? sellest mängust ilma ei tahaks jääda,
            kuigi mul see 150 euri(pilet tuleb mulle postkasti) olemas,aga niisama ka ei taha raha tuulde loopita
            Madridista

            Kommentaar


              kindel ei saa kunagi olla. samas 150 eurot ma arvan on ikka veidi palju. muidugi kui kindlasti tahad näha, siis võid ju riskida. ma riskiks kohapeal ostmisega
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                no eks ma siis riskin kah kohapealt ostmisega
                loodan et ikka pileteid on !
                Madridista

                Kommentaar


                  Blaugrana on soetamas endale järjekordse prantslase Abidali ja Henry seltsiliseks. Kuigi samaaegselt vaevalt, et neid platsil näha saab, sest Lyonist siirduv Kais on 7-aastane parajasti ning saabub Barcelonasse seejärel, kui kooliaasta on läbi.

                  "Lyoni liidrid on öelnud, et 30 aasta jooksul nad on näinud ainult kaks nii andekat talenti: Karim Benzemat ja meie poega," jutustas poisi isa, kes soovib, et Kais panustaks tulevikus ka koolile.

                  Nõndaviisi siis väidab prantslaste ajaleht La Tribune de Lyon.

                  Kommentaar


                    Keegi tark oskab öelda, et kas on lootust mõnes pubis Tartus näha homme Barca ja Interi mõõduvõttu?!

                    Kommentaar


                      Interi vastu jooksevad platsile järgnevad mängijad:

                      Valdes, Alves, Pique, Puyol, Abidal, Keita, YaYa Toure, Xavi, Henry, Ibra, Messi.

                      Ei tea, mis sellel Bojanil viga on, et isegi pingil pole?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Karla Vaata postitust

                        Ei tea, mis sellel Bojanil viga on, et isegi pingil pole?
                        Bojan Krkic has returned to Barcelona to continue his recuperation and rehabilitation after undergoing a medical examination in Madrid that tested the slight muscle tear that he has in his left leg. 14/09/09

                        Kommentaar


                          Kas kellegil streami mängu jaoks on anda. Ei leia ise kuskilt
                          Barcelona.

                          Kommentaar


                            Sul TV6 pole?

                            Kommentaar


                              TVU pealt kanal 10007
                              Hiina kommentaatorid aga elab üle
                              PES.PLANET

                              Kommentaar


                                TV6t ei ole, aga kuidas seda TVUd käima saada
                                Barcelona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X