320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 05ula Vaata postitust
    TV6t ei ole, aga kuidas seda TVUd käima saada
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Aitäh, teist poolaega ehk saan siis juba korralikult vaadata
      Barcelona.

      Kommentaar


        Tore vaadata, kui kogu aeg peaga vastu seina joostakse.:S

        Kommentaar


          Suht hambutu mäng oli mõlemalt poolt jah. Erilisi võimalusi ei olnud, prooviti barcale kohaselt palliga väravasse joosta, mis aga edu ei toonud. 1 punkti sai võõrsil vähemalt kätte, küll kodus võit ka ära tuleb .
          Barcelona.

          Kommentaar


            Pole ammu haigutanud Barca mängu vaadates.

            Kommentaar


              kindla peale minek

              Kommentaar


                kõik kõik tulevased või praegused wannabe noored vutimehed võiksid võtta natukene kopi ja peisti barca mängust. pohui see null null hetkel täna interiga. augusti kuu Jalka rääkis tohutust tasemevahest maailmas, siis loogilisemast loogilsem kui nii kõva Inter saab 35 prossa palli puudutada, siis tase on tõesti üüratu ja võin ma ka nüüd eksida siiis sama oli eelmine aasta finaalis kus palliprotsent oli üüratu barcale. vaatasin täna mängu naisega koos ja naine küsis pidevalt, kas teised( Inter) palli ka saavad.
                ja pubekad võiksid lõpetada oma manude , arsenalide või tobedate igavat jalgpalli mängivate klubide toetamist.
                go fun, go barca.
                i don t like u u don t like me

                Kommentaar


                  Mis kasu sellest, kui hoiad palli keskel ja veeretad seda. Sealt see üüratu vaeh tulebki. Mäng Manu'ga üle-eelmine hooaeg oli hea näide sellest.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Kahju, et teise poolaja üleolekut ei suudetud väravaks ära realiseerida. Meedia poolt tänase mängu "peategelasteks" tituleeritud Eto`o ja Ibra jäid küll suuresti tahaplaanile. Henry-Iniesta vahetust oleks ka kiiremini ootanud teisel poolajal. Potentsiaalne alagrupi raskeim mäng peetud ning järgmine ring juba võõrustatakse Kiievi komandat.
                    the absence of evidence is not the evidence of absence

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cocoon Vaata postitust
                      Kahju, et teise poolaja üleolekut ei suudetud väravaks ära realiseerida. Meedia poolt tänase mängu "peategelasteks" tituleeritud Eto`o ja Ibra jäid küll suuresti tahaplaanile. Henry-Iniesta vahetust oleks ka kiiremini ootanud teisel poolajal. Potentsiaalne alagrupi raskeim mäng peetud ning järgmine ring juba võõrustatakse Kiievi komandat.
                      ma ei arva küll, et Ibra tahaplaanile jäi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                        kõik kõik tulevased või praegused wannabe noored vutimehed võiksid võtta natukene kopi ja peisti barca mängust. pohui see null null hetkel täna interiga. augusti kuu Jalka rääkis tohutust tasemevahest maailmas, siis loogilisemast loogilsem kui nii kõva Inter saab 35 prossa palli puudutada, siis tase on tõesti üüratu ja võin ma ka nüüd eksida siiis sama oli eelmine aasta finaalis kus palliprotsent oli üüratu barcale. vaatasin täna mängu naisega koos ja naine küsis pidevalt, kas teised( Inter) palli ka saavad.
                        ja pubekad võiksid lõpetada oma manude , arsenalide või tobedate igavat jalgpalli mängivate klubide toetamist.
                        go fun, go barca.
                        tark ei torma
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Mourinho sai oma kodus mitte kaotamise seeriat jätkata, Barca sai võõrsilt väärtusliku punkti - kõik on õnnelikud...


                          ...peale publiku.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                            kõik on õnnelikud...

                            ...peale publiku.
                            Teisest vaatevinklist asjale lähenedes ka 0-0 võib head ja publikusõbralikku vutti pakkuda. Blaugrana stiil mängida jalgpalli on esteetiliselt klass omaette, nagu eilne taaskord tõestas: mitte ainsatki pikka palli kaitsjatelt, vahetpidamatu söötude paraad ja domineerimine, ning Messilt ei saanud nahkkera ära, kui üksnes vea abil. Interi õnn, et Barcelona ei suutnud sel korral itaallaste kaitset lahti murda. Aga nii üldpildis, mängueelsete spekulatsioonide ja ennustuste valguses 0-0 just kedagi ei üllatanud. Ja kuigi Barcelona pürgib alati mängima ilusat vutti, see iseenesest ei garanteeri ühtegi tiitlit, kuid seda on sellegi poolest nauding vaadata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                              Teisest vaatevinklist asjale lähenedes ka 0-0 võib head ja publikusõbralikku vutti pakkuda. Blaugrana stiil mängida jalgpalli on esteetiliselt klass omaette, nagu eilne taaskord tõestas: mitte ainsatki pikka palli kaitsjatelt, vahetpidamatu söötude paraad ja domineerimine, ning Messilt ei saanud nahkkera ära, kui üksnes vea abil. Interi õnn, et Barcelona ei suutnud sel korral itaallaste kaitset lahti murda. Aga nii üldpildis, mängueelsete spekulatsioonide ja ennustuste valguses 0-0 just kedagi ei üllatanud. Ja kuigi Barcelona pürgib alati mängima ilusat vutti, see iseenesest ei garanteeri ühtegi tiitlit, kuid seda on sellegi poolest nauding vaadata.
                              Ma olen nõus, et ka 0-0 mängud võivad teinekord olla äärmiselt huvitavad ja panna pealtvaatajad põnevusest küüsi närima. Samuti olen ma nõus, et Barca mängib antud hetkel vaieldamatult kõige ilusamat jalgpalli Euroopas kui mitte maailmas (mtak nii palju, kui ma jalgpalli olen jälginud). Fantastiline söödumäng väga andekate mängijatega meeskonnalt, kes suuremate koosseisumuudatustega pikalt koos on mänginud. Sellise Barca vastu on igal meeskonnal väga raske oma mängu peale suruda. Küll aga on Barca puhul tihtiesinev viga see, et olukordi mängitakse üle ning tõepoolest üritatakse sõna otseses mõttes palliga väravasse joosta. Võimalusi tekib, aga mitte midagi liiga teravat.

                              Seetõttu minu jaoks oli eilne mäng igavavõitu. Mis ma sellest söödumängust ikka vahin, kui supervõimalusi praktiliselt ei teki. Barca domineeris, kuid võimalusi oli vähe ja Inter lihtsalt ei suutnud. Aukartust äratav fakt on muidugi see, et suudeti Itaalia meistrite kodus oma mäng nii peale suruda, et vastastel ei jäänud muud üle, kui ainult peaga vastu seina joosta.

                              PS! Stankovici löök oleks olnud nii magus, kui sisse oleks läinud!
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Ma küll ei julgeks väita, et Barca oleks rämedalt oma mängu peale surunud - Inter ju mängis 8 mehega kaitses ja see, et Barca sai 30 meetri kaugusel Interi väravast palli veeretada oligi Interi poolt nagu ette nähtud. Palliga väravasse joosta olekski olnud ainus võimalus, sest ükski kauglöök poleks triibulisest stratsionaarmüürist läbi läinud lihtsalt. Ja Barca oli üsna õnnetu eile selle olukorraga - mehed konkreetselt passisid ja ootasid, et midagi juhtuks rünnakul, aga ei juhtunud. Ainult kaitse taha Ibrale passid toitsid pisutki rünnakut. Sestap oli see nullnull ikka märksa igavam kui nii mõningi teine nullnull.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X