320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    mul siin telekas valikuks ka Barca ja Real Madridi TV-d ja pull vaadata praegu- Barca näitab mingit Real Madridi hammerdamist ja Real Madrid näitab samal ajal mingit nende võidumängu Barca üle
    Hehehe, eks selline mõnus build-up käib ikka asja juurde. Muidugi, mõlemal meeskonnal seda materjali leidub ka, mida fännidele näidata.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Need jõuvõtted on pededele, kes muidu hakkama ei saa..
      Vb oli lihtsalt asi selles, et komeedikiirusel liikuv Del Horno ei suutnud enne 'posti' pidurdada ning toimus laugkokkupõrge, nõnda et kohtuniku südames avanes 'airbag' , mille peale viimane nimetatud isik silmagi pilgutamata punast välgutas.

      Kommentaar


        Andrés Iniesta kirjutas täna alla lepingule, mis hoiab lubjalaeva kapteni Barcelonas suveni 2015. Juhul kui keegi soovib Andrése enne lepingu lõppemist endale napsata, hinnaks on tagasihoidlikud €200 M.

        Lisaks tõdegem, et Messi ja Ibrahimovic treenisid täna juba normaalrütmis, mis tähendab seda, et vähemalt on lootust duot pühapäeval platsil näha.

        Kommentaar


          Reali vastu jooksevad pallimurule järgnevad pallurid:

          Valdés; Alves, Pique Puyol Abidal, Sergio Busquets, Xavi, Keita, Messi, Henry e
          Iniesta.

          Kommentaar


            Striimi? Kõik leheküljed on hangunud.

            Kommentaar


              "livescore" hetke parim striim.

              Kommentaar


                P**si, ma magasin alguse maha!!!

                Kommentaar


                  Mul sitaks hea striim (H).. Vene keeles kommentaar, midagi saab isegi aru ( ei olegi see Vene keele õppimine nii mõttetu )
                  Dani Alvesel on puust butsad jalas täna või mis viga ?

                  Kommentaar


                    Ei, ära kindlasti seda linki siis teistega jaga.

                    Kommentaar


                      fakk, see keita on pea sama hull loom, kui Lissanna Lass

                      Kommentaar


                        Tõsiselt inimesed, jagage linki!

                        Kommentaar


                          Geelil 100% võimalus-mõõda!

                          Kommentaar


                            sopcast Channel - 79509 see va vene kanal
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              http://www.justin.tv/cholillo_830 minul jookseb see ja real on krdi hea:S

                              Kommentaar


                                khm, ronaldo, kaks kuud vigastet, tuleb teist mängu tagasi ja rebib niimoodi barka kaitset. khm, hm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X