320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rubinit ja Stuttgardi ikka annab võrrelda selle hooaja tasemelt. Meie grupis olnuks Stuttgard viimane. A alahinnata ei tohiks kunagi kedagi. Samas mängudeni 2 kuud aega ja paljugi võib juhtuda.
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Okei, olles näinud Internacional-Barka mängu ja nüüd ka selle nalja algust, siis ma arvan, et barka kaotab selle mängu. Esimesed kolm pakkujat võivad õlle peale kihlveo vastu võtta.
      ja xavi võiks endale ronaldo nimeks võtta. Selline hale daiver, kaks korda järjest. Ma olin mehest vaimustuses, aga no mida sa nüüd teed?

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        ja xavi võiks endale ronaldo nimeks võtta. Selline hale daiver, kaks korda järjest. Ma olin mehest vaimustuses, aga no mida sa nüüd teed?
        no seekord pakuks et oli isegi puude väravavahilt, jalaga siis. karmavõlg
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          no seekord pakuks et oli isegi puude väravavahilt, jalaga siis. karmavõlg
          Väravavaht tõmbas jala eest. Ma kirjutasin selle ennise kirje pärast kõiki kordusi vaadates. Väravavaht tuli, aga tõmbas jala eest ja härra X juba lennutas end siis murule. See selleks, aga siis hakata niimoodi pennalt nõudma, on ka vähe mage. Ja ma ütlen veelkord, et Xavi on minu jaoks olnud ääretult positiivne mees, aga nii ikka ei tohiks.

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            no seekord pakuks et oli isegi puude väravavahilt, jalaga siis. karmavõlg
            Ja kõige karmim on see, et "seekord pakuks". Tunnistame, et mees daivis jälle.

            Kommentaar


              ära nüüd arva et ma daivijaid kaitsen. antud situatsioonis oleks võinud Xavi tõesti lõuad pidada, kuid kas see nüüd daiv oli ja väravavahi puudet polnud, ma hetkel ei nõustuks. neid kordusi mis mul siin näitas (vaatan telekast, mitte striimi ehk pildikvaliteet ok) oli nagu kaheldav
              aga Henry hooaeg jääb ehk loodetavasti viimaseks Barca särgis
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Oi, ja kas Henry ei teind jälle käega mängu?

                Kommentaar


                  Ka mina ei võtaks mürki selle peale, et seal penalt ei olnud.
                  Henryle võiks tõesti see olla viimane hooaeg Barcas.
                  Nurgalööke ei peaks koguaeg Xavi andma. Täna näiteks ei tule tal ükski välja ja ikka jätkab seda jama.
                  Sellise müüri vastu oleme varem olnud ja jäkuvalt oleme hädas. Mäng liialt aeglane, et vastased laiali tõmmata...
                  FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                  Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                    Ka mina ei võtaks mürki selle peale, et seal penalt ei olnud.
                    Henryle võiks tõesti see olla viimane hooaeg Barcas.
                    Nurgalööke ei peaks koguaeg Xavi andma. Täna näiteks ei tule tal ükski välja ja ikka jätkab seda jama.
                    Sellise müüri vastu oleme varem olnud ja jäkuvalt oleme hädas. Mäng liialt aeglane, et vastased laiali tõmmata...
                    Ma kirjutan hästi aeglaselt: väravavaht tuleb, aga tõmbab jala ära, aga enne seda üks mees juba hüppab. Kõik, vaata kordusi uuesti ja ära ole selline "kui tuul puhub, siis äkki ikka oli pennal."

                    Kommentaar


                      Pep vist alla ka juba andnud, noort naga ikka sellisesse mängu sellises seisus ei panda
                      ja noh ega meil ongi daiverite tiim nüüd
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Paar minti veel aega. :/ Lööge palun viik ära!!!
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Pep on geenius- Pique kesktormajaks ja väravad tulevad
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Mängu võiks lisaajal ära teha, aga kas keegi oskaks öelda, millal barca viimati penaltiseerias osales?

                            Kommentaar


                              Vastaased täiesti läbi ja kiirelt lükates peaks igati võimalik olema võit vormistada, a millegi pärast ikka kõigutatakse palli enda poolel. Ei tahaks pendlaid näha...
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                Rinnaga tundus

                                Palju õnne, ilusaid jõule ka
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X