320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nonoh, tuli ära! Lõpuks ometi!

    Kommentaar


      Super! 6-s 6-st ja seda ei tee mitte keegi kunagi üle Võib täiesti kindlalt öelda!

      Sellel meeskonnal on lõpuni võitlemise vaimu. Oleks vaja, et nüüd Messi oma FIFA aasta mängija tiitli ka kätte saaks ja siis oleks täiesti perfektne aasta
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        põnev finaal oli. jõulukink barca fännidele.

        Kommentaar


          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
          Oleks vaja, et nüüd Messi oma FIFA aasta mängija tiitli ka kätte saaks ja siis oleks täiesti perfektne aasta
          Kes see muu ikka selle võidab ?
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Võibki nutta Mees on aastaga saavutanud klubivutis kõik, mis võita annab...
            Nagu Messi mängijana, on tüübid juba kõik võimaliku karjääri alguses ära võitnud.
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Ma kirjutan selle sepakale, et palju õnne siis, et sa tõmbasid loosiga endale sellise lemmikmansa, kes nüüd kuus tiitlit võitis. Ma lihtsalt ei saa aru sellest, et kuidas ja miks peaks olema üks tore eesti noormees sellest nii sillas? Ok, oleks ma mingi hilisteismeline olnd ja Real Madrid oleks samamoodi võitnd, siis ma oleks taiband, aga nüüd tundub küll, et noormees, miks?

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Ma kirjutan selle sepakale, et palju õnne siis, et sa tõmbasid loosiga endale sellise lemmikmansa, kes nüüd kuus tiitlit võitis. Ma lihtsalt ei saa aru sellest, et kuidas ja miks peaks olema üks tore eesti noormees sellest nii sillas? Ok, oleks ma mingi hilisteismeline olnd ja Real Madrid oleks samamoodi võitnd, siis ma oleks taiband, aga nüüd tundub küll, et noormees, miks?
                Ei ole juba ammu teismeline ning Barcat olen nüüdseks juba 10 aastat toetanud, nii halvas kui heas. Kusjuures mind on alati paelunud see miskine x-faktor Barca juures, kindlasti ei saanud selleks olla meeletu edu kümnendi algul Sinule vist ei pea asju meenutama, sa kõike teadev "jalgpalliekspert"

                A selle 6 tiitli puhul ongi just ületamatus ja saavutamatus eriline. Kogu see seltskond pallureid on end ajalooraamatutesse raiiunud. Saagu, mis saab tulevikus.

                Dannar ole rahulik, kunagi tuleb ka reali aeg tagasi, kus te midagi võidate ja meil poleks selle vastu midagi, kui te antud hetkel tugevamad olete
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Kui Real tuleval hooajal kuus tiitlit võtma peaks, siis on tal uus lemmiktiim?

                  Tubli tulemus, kuigi võinuks ikka normaalajal asja ära lõpetada positiivselt.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sepakas Vaata postitust

                    A selle 6 tiitli puhul ongi just ületamatus ja saavutamatus eriline. Kogu see seltskond pallureid on end ajalooraamatutesse raiiunud. Saagu, mis saab tulevikus.
                    Inglise klubidel võimalik võita suisa 8 tiitlit nii et selles valguses poleks see 6 kindlasti midagi ületamatut. Muidugi lähiajal on raske seda saavutust korrata.

                    Kommentaar


                      Ma ei saa aru mis probleemid siin alati on, et oo mingi vend on õnnelik, et tiim võitis, raudselt mingi gloryhunter. Iga klemm ise teab kes ta on ja miks nii lolle asju vaja rääkida on, et keegi loosiga mingit lemmikut vms tõmbab. Ega kui sa oled 10. a siis peadki mingi klubiga alustama ju
                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Inglise klubidel võimalik võita suisa 8 tiitlit nii et selles valguses poleks see 6 kindlasti midagi ületamatut. Muidugi lähiajal on raske seda saavutust korrata.
                        No inglastel on 2 karikasarja. Mis veel? Loete suviste sõprusmängude karikad ka siia hulka?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          No inglastel on 2 karikasarja. Mis veel? Loete suviste sõprusmängude karikad ka siia hulka?
                          Community Shield FTW! Mitte 8 vaid 7 saab kokku neid asju võita

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                            Ei ole juba ammu teismeline ning Barcat olen nüüdseks juba 10 aastat toetanud, nii halvas kui heas. Kusjuures mind on alati paelunud see miskine x-faktor Barca juures, kindlasti ei saanud selleks olla meeletu edu kümnendi algul Sinule vist ei pea asju meenutama, sa kõike teadev "jalgpalliekspert"

                            A selle 6 tiitli puhul ongi just ületamatus ja saavutamatus eriline. Kogu see seltskond pallureid on end ajalooraamatutesse raiiunud. Saagu, mis saab tulevikus.

                            Dannar ole rahulik, kunagi tuleb ka reali aeg tagasi, kus te midagi võidate ja meil poleks selle vastu midagi, kui te antud hetkel tugevamad olete
                            Realist on mul poogen. Mina igatsen seda hetke, kus tuleb tiim nagu Rakvere Tarvas ja kõikidele molli annab.

                            Kommentaar


                              Messi ja Henry daivimise eest kaardid..Mis värk selle väravalööja hambaga on ? tundus nagu üks olekspuudu olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                                tubli, tubli!!! seda oligi nii raske otsida. maailmameistriks tuleb barca aga igaljuhul. mingi külameeskond nüüd küll neid ei võida.
                                trasaoledniilolletannapadruneid
                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Okei, olles näinud Internacional-Barka mängu ja nüüd ka selle nalja algust, siis ma arvan, et barka kaotab selle mängu. Esimesed kolm pakkujat võivad õlle peale kihlveo vastu võtta.
                                ja xavi võiks endale ronaldo nimeks võtta. Selline hale daiver, kaks korda järjest. Ma olin mehest vaimustuses, aga no mida sa nüüd teed?
                                Ma tahtsin lisada, et Carles Puyol ei saa aru, miks seda meest ei tõsteta esile kui maailma esidaiverit.[üldine hinnang; tänane mäng ja Sheva värav v.a.]
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X