320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jess! Mina isiklikult olen väga rõõmus, et Bojan ja Pedro alustavad mängu koheselt. Pole vaja ründesse panna tüüpi, kellel on nii suur austus endise klubi vastu, et jalad värisevad all. Pigem olla seal ees noored, kes tahavad maailmale tõestada ennast.

    Kommentaar


      Tekitab kõhedust, et Marquez keskkaitses on.

      Kommentaar


        Milline löök Messilt, milline LÖÖK !!

        Kommentaar


          Kui vaja siis tassib messi vist oma väikestel õlgadel tiimi finaali üksinda kah.

          Kommentaar


            Messi on kui jumal.

            Kommentaar


              Messi lõi @ triki

              Kommentaar


                Edu interi vastu poolfinaalis.

                Kommentaar


                  tra seda telepilti ei saa vaadata ju. kaameramees ei suuda kohe kuidagi palli ja actionit kaamerapurgis hoida
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Messi mitte ei ole Nagu jumal, vaid ta ongi . 3-1, loodame, et tuleb veel juurde ja ei juhtu seda, mis võõrsil juhtus .
                    Barcelona.

                    Kommentaar


                      Kaameratöö on tõesti kohati kaootiline, kuid elab üle..Väravasajus ei pane seda kräppi tähelegi Kahju rsk, et Messi selle neljanda kolli võimaluse ajal niimoodi puterdas..

                      Kommentaar


                        Selles mõttes et, kommentaator on VSB's täielik Barca fänn mõttetu lont. Kivisild ajaks vähe normaalsemat juttu.

                        Messi värav sulg ei olnud, kordust ka ei näidatud küllap siis oli. Vigu vilistatakse ka teie poolele sitaks, kukkumine kukkumise otsa.

                        Kommentaar


                          One man show, respect.

                          Kommentaar


                            Nu Arsenal pole loodetavasti veel alla andnud vaja ju "ainult"kahte väravat.

                            Kui peaks Messi veel võimida iganes Barca lööma siis on kyll k6ik.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Messi kohta mul sõnad puuduvad, meenutab neid vanu aegu Ronnie'ga, kui mäng tehti konkreetselt üksi ära. Aga tundub, et Messi on veelgi võimsamas hoos.

                              vaatame edasi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                                Messi kohta mul sõnad puuduvad, meenutab neid vanu aegu Ronnie'ga, kui mäng tehti konkreetselt üksi ära. Aga tundub, et Messi on veelgi võimsamas hoos.

                                vaatame edasi
                                Tweety vastu paistaks isegi Viikmäe võimsas hoos.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X