320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpall on ikka võrdlemisi kummaline mäng. Blaugrana pole kaugeltki nii hästi mänginud, kui nädal tagasi Londonis, kuid juhib hoolimata sellest 3-1.

    Mängu algus polnud just kuigi paljulubav. Arsenal surus kõrgelt peale ning Busquets ei suutnud keskväljal mängu rahustada samamoodi nagu Touré suutnuks. Samas ka kaitseliinis Gaby, Rafa ja Abidali iga pallipuudutus tundus äärmiselt ebakindlana, paljunisti mitmete vigastuse ja vähese mängupraktika tõttu. Ka üldine kaitsetöö on päris palju soovida andnud.

    Kuid individuaalsed sooritused on täna tasemel olnud ning poolaja lõpu poole ka meeskonnamäng hakkas paika loksuma.

    Kommentaar


      4-1 juba, täitsa lõpp.

      Kommentaar


        Ma ei tea, Messi tegi mängu lihtsalt ära. Pole sõnu. Sergio paistis nõrgana ja 50-60 minutid olid Barca jaoks suht halvad, Arsenal surus ja Bojan välja, Toure sisse ei olnud minuarust Pepi poolt väga õige käik. Aga noo nüüd ootab ees El Clasico, ootan juba huviga
        Barcelona.

        Kommentaar


          Busquets - aitäh et sa olemas oled. Mängu moment oli selgelt siis, kui Busquets Denilsoni stepoveritega ette võttis! Aga jah, neli, ilma väga tõsiseltvõetava vastuseta. Aitäh!
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Pikkisilmi ootan nüüd El Clasico't, täitsa lõpp noh

            Kommentaar


              Messi on tõesti haige mees, pole sõnu ja siiani ei usu et mees üksi neli kolli ära pani. Loodame parimat, et barca paneb sama hästi ka El Clasicos!

              Kommentaar


                Messi on tõesti müstiline vend. Nuriseks natuke Dani Alvesi kallal, polnud just eriti hea mäng tema poolt. Need söödud mis ta jagas olid ikka paras katastroof. Pedro oli ka natuke ebakindel, aga muidu hea esitus tema poolt, siiski üks värava sööt .
                Järgmine peatus, El Clasico siis!

                Kommentaar


                  Pep on enda mängijatarkuse rüblikutele ikka väga hästi edasi andnud - kõikidel on selline rebasereinu nägu peas.

                  edit: kas pennalt polnudki vä?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orly Vaata postitust
                    Selles mõttes et, kommentaator on VSB's täielik Barca fänn mõttetu lont. Kivisild ajaks vähe normaalsemat juttu.

                    Messi värav sulg ei olnud, kordust ka ei näidatud küllap siis oli. Vigu vilistatakse ka teie poolele sitaks, kukkumine kukkumise otsa.
                    Poisid, ma olen nüüd teie fänn.

                    Kommentaar


                      Tänane mängupilt oli ikka kesisem kui eelmine nädal, mida oli ka ette arvata. Täna ei riskitud minna kõikide jõududega ründama, kuna kaitseliin oli ebakindel ja seetõttu ka rahulikum mäng.
                      Bojan ja Pedro täna näitasid et veel pole valmis suurte klubide vastu nii hästi mängima kui seda tehakse koduses liigas. Pedro oli juba eelmine mäng Arsenali vastu kahvatu ja täna tundus et tal jalad natuke värisesid, sest tihti andis valesööte. See näitas et järgmiseks hooajaks on kindlasti vaja ennast tõestanud mängija ründesse osta.

                      Hoiame pöialt et Abidal mingit tõsist vigastust ei saanud ning on laupäeval liiga tähtsaimas mängus platsil, kuna minu arvates see otsustab liiga võitja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                        Messi on kui jumal.
                        õnneks Messi ise ennast jumalaks veel ei pea ja tõstab peale väravat käed taeva poole

                        Kommentaar


                          Algselt postitas snob Vaata postitust
                          õnneks Messi ise ennast jumalaks veel ei pea ja tõstab peale väravat käed taeva poole
                          ja mõtleb: God, it's time to step down

                          või

                          You are next, god!!!

                          p.s. vastavas keeles muidugi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                            Bojan ja Pedro täna näitasid et veel pole valmis suurte klubide vastu nii hästi mängima kui seda tehakse koduses liigas. Pedro oli juba eelmine mäng Arsenali vastu kahvatu ja täna tundus et tal jalad natuke värisesid, sest tihti andis valesööte. See näitas et järgmiseks hooajaks on kindlasti vaja ennast tõestanud mängija ründesse osta.

                            Hoiame pöialt et Abidal mingit tõsist vigastust ei saanud ning on laupäeval liiga tähtsaimas mängus platsil, kuna minu arvates see otsustab liiga võitja.
                            ma ütlesin juba ennist, et selline noorte poiste ründeliin ei kõla veenvalt. aga noh seekord läks õnneks et meil on Messi, ilma temata oleks jäänud arvatavasti meile La Liga rõõmud.
                            ründajat aga pole minu arust mõtet osta. kas Henry minek on siis kindel? Henry ma arvan et palus ise Pepi et teda mängu ei pandaks. Loodetavasti on Ibral rohkem "mune" Interi vastu.
                            mis puudutab aga El Classicot, siis kindlasti on see tähtis mäng, kuid pakun et mitte määrav liiga tiitli suhtes. liialt palju voore on lihtsalt veel ees libastumiseks
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algus oli võrdlemisi vilets, sest Arsenal võttis ruumi ära ning sellest tingituna ka söödud kippusid vastasele minema. Ennekõike keskkaitsepaaril ja Busquetsil oli raskusi pall enda mängijatele toimetada. Samas teisel pooajal hakkas asi juba tuult purjedesse võtma ning platsile toodud Touré tasakaalustas mängu suurepäraselt. Võib vaid vaikselt imestada, miks Vandiluu jõumürakas ei mahu algkoosseisu.

                              Valdesilt taaskond näputäis häid tõrjeid. Gaby heastas enda viletsaid sööte eeskujuliku kaitsetööga ning ka Rafa suutis sel korral kõige rängemaid vigu vältida. Abidali esitusest paistis veel mängupraktika puudumine läbi. Paremal äärel pallinud Alvesist rääkides tekib küsimus, kuna brasiillane on viimati hea mängu teinud? Ehk siis sellise, mil on puhtalt kaitses hakkama saanud, enda kiirust efektiivselt ära kasutanud ja ennekõike kvaliteetseid tsenderdusi pakkunud?

                              Kommentaar


                                kahju, abidal jälle eemal mõned päevad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X