320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks intelligentne post Barca foorumist, mida peaksid kõik siinsed nägema:

    Hi:

    We went out with our heads up - nothing but class.

    Inter did what it had to do. Yes, the goal disallowed was a horrible call, but it happens. We just did not have the players to overcame a very well disciplined defense. Iniesta was a huge loss, but we did not have anyone in the roster to replace him, a deficiency in our part.

    We cannot, I repeat, we cannot to try to go up the middle, all the time, especially when we up in the level of competition and play a team like Inter. We need a player like Angel Di Maria to up the sides, with the quality of Di Maria. Pedro is great, but a completely different player. Di Maria, as I understand it, has 40 mil buyout option in his contract - just do it. What about a CM? We might not be able to get Cesc. Maybe, we should introduce Thiago slowly, next season.

    Now to Mourinho. Excellet strategist, but a complete failure as a human being. Simply stated, a bastard devoid of any class. Class, Mr. Mourinho, is not learned; it is sucked, when small, from your mother's tit. You did not have a mother - that is obvious. UEFA should sanction severely this excrement - he was trying to incite a riot at the end of the game. On the other hand, he passed his audition for the Merengues, with flying colors, I have no doubt that Florentino would select him now - "birds of a feather flock together."

    I'm very proud of our team. There is no disgrace to go out the way we did. We still have La Liga to win. We are still and will always be the world's team, because we speak the universal language of Barça football - with baston y galera.

    Visca Barça, Visca Catalunya, Visca Unicef.

    Hektor

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      kusjuures sellest ma aru ei saa, et nüüd Interifännid käivad ringi ja hõiskavad, et me oleme parimad jne. mängukvaliteedis, isegi 11 vs 11, jäid nad ikka selgelt alla. vaid kaitsmises ja lõhkumises olid paremad.
      Nädal tagasi ei jäänud mängukvaliteedis alla... Pigem vastupidi.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        laias laastus võib ju sinuga nõustuda, et tulemus ja tulemus. ent mis on laiemalt jalgpalli üks eesmärke - anda vaatemänguline šõu ja lahutada meelt. muu on ju prioriteet nr. 2. täna šõud ei olnud peaaegu. siin tasub ka otsida põhjusi, miks üle maailma kipub olema mitmeid ja mitmeid kordi enam Barca toetajaid kui Interi omasid.
        Eks see vaaatemänguline sõu ole ka kaheti võetav asi. Oleks Barcelona täna Interist 6:0 üle sõitnud, kas see olnuks siis erapooletu vaataja jaoks olnud meeltlahutavam ja vaatemängulisem, kui tänased viimased 10 minutit. Vaevalt.

        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        kusjuures sellest ma aru ei saa, et nüüd Interifännid käivad ringi ja hõiskavad, et me oleme parimad jne. mängukvaliteedis, isegi 11 vs 11, jäid nad ikka selgelt alla. vaid kaitsmises ja lõhkumises olid paremad.
        11 vs 11 mängides jäi meeskondade omavaheline seis 3:1. Misasi see mängukvaliteet üldse on? Keskjoonel palli söötmine, Alvesi tsenderdused kasti, kus pole mitte ühtegi Barca ründajat ja paar kauglööki. Kvaliteet missugune.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          kusjuures sellest ma aru ei saa, et nüüd Interifännid käivad ringi ja hõiskavad, et me oleme parimad jne. mängukvaliteedis, isegi 11 vs 11, jäid nad ikka selgelt alla. vaid kaitsmises ja lõhkumises olid paremad.
          See ei olegi siis osa jalgpallist!?

          Kommentaar


            Sepakas hästi öeldud ja mõeldud! Nõustun su jutuga

            Vaatan siin, et enamus Barca fänne hoiab end hästi üleval, paar pasaloopijat on. Interi fännid võiks ka respekti üles näidata ja mitte kobiseda ja ajukeppi korraldama Barcale (tho enne mänge Barca poisid olid päris ülbed tõesti ). Inglise klubide teatud kontingent on see, kellele üldiselt selline pasaloopimine ja mölin omane - las jääb sinna.

            Edu Interile, Barca võiks RM ees asja kinni panna liigas

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              kusjuures sellest ma aru ei saa, et nüüd Interifännid käivad ringi ja hõiskavad, et me oleme parimad jne. mängukvaliteedis, isegi 11 vs 11, jäid nad ikka selgelt alla. vaid kaitsmises ja lõhkumises olid paremad.
              Nad võitsid esimese kohtumise 3-1 , mida v*ttu nad siis sinuarust oleks pdianud tegema urood ?? (mina ja kaitsen Interi taktikaliseid valikuid - veider, olen vist ainete all) idioote on siin foorumis ikka liiga palju, mulle tuleks ka bann panna.
              Pep peab veel VÄGA palju Football manageri mängima
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                  Hahahah great!
                  OK, KICK OFF

                  Kommentaar


                    Punane keeras mängu perse. Isegi Barca pallipoisid jooksid teisel poolajal rohkem kui interi mängijad. Masendav...
                    Lucio on kloun!
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      hah ma nägin mängu ajal seda ja sis oli juba faaail

                      Kommentaar


                        veits ebameeldiv on, aga esmaemotsioonid on nüüd läinud. eks see aasta pidigi nii minema. motta punane kindlasti õige, sai ju teise kollase. barca värav mis lugemata jäeti - valus, väga väga väga valus. sai kerge võidujoovastus juba tekitatud kuid siis selline kahtlane vile. aga noh, karmavõlg eelmisest aastast vist või nii
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            See ei olegi siis osa jalgpallist!?
                            absoluutselt on, ent minu meelest ei ole see mänguklassi näitaja. kusjuures julgen öelda, et tean selle olulisust ja oskan seda hinnata. eelkõige olen ma ikkagi Eesti koondise toetaja kuigi siinjuures on rõõmusõnum ju see, et Eesti koondise klass on pidevalt tõusnud.

                            ja ma pole kuskil ka öelnud, et catenaccio üdini paha on. sellega võib saada tulemuse, ent see ei näita klassi. kui klassi pole, ei ole ka sel viisil mängiv meeskond parim (kuigi tulemus võib olla teine).

                            see viib jälle tagasi sinna maitse küsimuse juurde. Meie Mees oli ka üpris edukas... vaevalt, et keegi teda nüüd väga heaks bändiks/muusika artistiks peab.

                            counti ma ignoreerin ja isegi ta posti ei viitsinud lugeda.

                            Kommentaar


                              Sellele Busquetsile võiks küll mingi ajupesu teha. Iga mäng korraldab mingi fakking näitemängu mingi tühiste asjade pärast. Kuradi rõve on vaadata, viib vaid Barca mainet alla. Ausalt, häbi on selliste pärast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                ja ma pole kuskil ka öelnud, et catenaccio üdini paha on. sellega võib saada tulemuse, ent see ei näita klassi. kui klassi pole, ei ole ka sel viisil mängiv meeskond parim (kuigi tulemus võib olla teine).

                                see viib jälle tagasi sinna maitse küsimuse juurde. Meie Mees oli ka üpris edukas... vaevalt, et keegi teda nüüd väga heaks bändiks/muusika artistiks peab.
                                Ise just ütlesid, et Barcelona on tänu oma mängustiilile hästi populaarne. Meie Mees on ka populaarne. Kas ma võin siit välja lugeda, et Barcelona on jalgpallimaailma Meie Mees ja Inter oma küpse ning targa mänguga ..eem.. Ultima Thule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X