320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Ok, poisid, mis siin toimub?

    LMAO!!!HAHHAAA tulid kapist välja

    Kommentaar


      Neville on nakatav eeskuju, aga Ibra on ilusam kui Paul! In your face, Manu!
      Üldiselt, pedenaljad on alati klassika. Ja need pildid ajavad naerma ka. True story!
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        emotsioonid on valla.

        Kommentaar




          ???

          Kommentaar


            barca on ju alati paras ingliklubi olnud. mis keegi arvas, et need helesinised särgid on niisama nalja pärast või?







            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              eiei, need helesinised pedesärgid on Man Cityl
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                las nad olla, peaasi, et ei nuta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                  Ei, Villat pole vaja, pigem Torres See oleks maiuspala...
                  Aga jah Ibra müügiks! Omad poisid on ikka need, keda tuleb kasvatada. Alves tegi ka korraliku esituse ja puhastas veidi oma klouni mainet. Täna püsis püsti ega vingunud ja veerenud.

                  Kui Torres lahkub Liverpoolist siis sooviksin teda näha just barcas
                  Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                  Kommentaar


                    Ja kuhu te Torrese paneksite? Teist Ibra sugust mängijat meile tiimi pole vaja. Pigem ikka Villa.. või Silva.

                    Ja neile, kes vinguvad, et Ibra pole tema eest välja käidud summat väärt, siis lugege kokku, mitu mängu ta Barca eest see hooaeg võitnud on. Ma pakun et me poleks liiga liidrid praegu, kui me teda ostnud poleks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                      a neile, kes vinguvad, et Ibra pole tema eest välja käidud summat väärt, siis lugege kokku, mitu mängu ta Barca eest see hooaeg võitnud on. Ma pakun et me poleks liiga liidrid praegu, kui me teda ostnud poleks.
                      Palju lõi Eto oma viimasel hooajal barca eest kolle ?
                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        Oleks tegu olnud ainult vahetusega, siis oleks ma rahul. Aga kurat me maksime ju peale ka veel kõvasti.
                        Mina igatsen siiani Eto'o'd ja pole praegu küll rahul Zlataniga.

                        Näiteks väikene võrdlus praeguse noorukese Pedro ja Zlatani vahel:

                        Zlatan - Mängitud minuteid - 3025min
                        Väravaid kokku (Liiga(16), CL(4), Copa Del Rey(1)) = 21

                        Pedro - mängitud minuteid - 2944min
                        Väravaid kokku (Liiga (10), CL(4) , Copa Del Rey(3)) = 17

                        Muidugi vajas aega ka harjumiseks, aga ikkagi niikaua pole ka vaja harjuda ja siiski ei ole Zlatani statistika väga võimas, et oleks seda raha + mängijat väärt olnud.

                        Kommentaar


                          palju pedro ja zlatani hinnavahe on ?

                          Kommentaar


                            Pedro tulnud noortesüsteemist.
                            Zlatani eest maksime 46miljonit € + Eto'o. Mille kogu väärtuseks hinnati umbkaudselt 66miljonit €.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas NOT Vaata postitust
                              Palju lõi Eto oma viimasel hooajal barca eest kolle ?
                              Ja kui kaua Eto'o Barcas mänginud oli?

                              Mis te arvasite et Ibra tuleb ja lööb esimese hooajaga kohe 30 kolli ning paneb ennast samamoodi maksma nagu ta tegi Serie A-s? No tõesti.. Minu meelest on Pep teda terve see hooaeg pigem testinud ning üritanud Barcelona mängustiili sisse kohendada. Iga mängija vajab aega kohanemiseks. Mõned vajavad lihtsalt rohkem aega kui teised.

                              Ja uskuge mind, kui ta mängiks sama kaua Barcelonas nagu Eto'o, siis suudaks ta ennast oma hinnasildile kohaselt ka mängima panna. Ma arvan et Pep ei ostnud teda ainult sellele hooajale mõeldes, vaid ikka tulevikku silmas pidades.

                              Kommentaar


                                Konkreetne vend .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X