320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reins0 Vaata postitust
    Juve on kuuldavasti valmis Ibra eest pakumist tegema.

    Loodame, et diil läheb läbi. Krkicit küll ei tohiks maha müüa minu arvates.
    Nojah kui võtta arvesse seda, et mees ei saanud ühes tähtsaimas liigamängus platsile ja mängus tenerifega hakkasid just väravad tulema peale tema lahkumist.

    Juve võib küll pakkumise teha, aga minu teada ei ole nad nõus nii palju palka maksma kui Ibra soovib. Ja isegi kui Ibra pannakse müüki, olen ma kindel et City on just see meeskond kes teiste pakkumised ületab. Ega Juvel ju CL eelist ka pole, mõlema meeskonna jaoks peaks järgmine aasta Europa Liigat nühkima.

    Mis puutub aga mängu Sevillaga, oli väga rumal tegu Xavil lasta endale vaidlemise eest kollane kaart saada, mistõttu peab viimase mängu vahele jätma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
      Juve võib küll pakkumise teha, aga minu teada ei ole nad nõus nii palju palka maksma kui Ibra soovib. Ja isegi kui Ibra pannakse müüki, olen ma kindel et City on just see meeskond kes teiste pakkumised ületab. Ega Juvel ju CL eelist ka pole, mõlema meeskonna jaoks peaks järgmine aasta Europa Liigat nühkima.
      .
      Juve pidi olema nõus pakkuma sama suurt aastapalka nagu Barcas.

      Kommentaar


        Juve on ka nõus a la 50 milli välja käima vähemalt? unustage ära!
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          No ilmselt küll, et kui üldse reaalselt peaks üleminek toimuma siis on see City'sse.

          Kommentaar


            Ei parselda me seda Ibra kuhugi, unustage Marca ja the Sun.

            Kes veel ei tea, siis eile õhtul võitis Barcelona korvpallitiim Euroleague. Õnnitlused!
            Fan of Manchester United and FC Barcelona.

            Kommentaar


              Ibra lahkuks vaid siis, kui tuleks Villa/Torres/(keegi muu). Muidu ei näe küll mõtet.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Ibra ja Eto vahetus oli vale,Eto oleks pidanud jääma sobis paremini Barca mängu.

                Kommentaar


                  Ibra ja Eto vahetus oli vale,Eto oleks pidanud jääma sobis paremini Barca mängu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Ibra lahkuks vaid siis, kui tuleks Villa/Torres/(keegi muu). Muidu ei näe küll mõtet.
                    Guardiola oleks Villa saanud juba eelmisel suvel, kui oleks tahtnud. Ka nii muidu raske näha, et Villa või Torres midagi nii jalustrabavat juurde annaks, mis meeskonna muutumisvõimele kasuks oleks. Nii et, unusta parem ära.


                    Algselt postitas Rauul18 Vaata postitust
                    Ibra ja Eto vahetus oli vale,Eto oleks pidanud jääma sobis paremini Barca mängu.
                    Muutumine ja uuenemine kuulub olulise osana asja juurde. Vastasel juhul see risk kasvab, et juhtub samamoodi, nagu ka Rijkaardi aegsel Blaugranal peale 2006. aasta triumfi - kui mittemiski ei muutu, suur näng on kustutatud ja vastased õpivad meeskonna taktika selgeks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
                      Ei parselda me seda Ibra kuhugi, unustage Marca ja the Sun.

                      Kes veel ei tea, siis eile õhtul võitis Barcelona korvpallitiim Euroleague. Õnnitlused!
                      Jep kohapeal olid Xavi, Puyol, Pique, Busquets? ja Bojan rohkem ei näinud

                      Kommentaar


                        Enne otsustavat vooru igati tervitatav uudis . . .



                        Relegatsiooni vastu võitlev Valladolid ei pruugi sugugi lihtsaks vastaseks osutuda, kuid ei taha küll uskuda, et 2006/07 hooaja taoline fiasko kordub ning loodedavasti on 20. liigatiitel tõsiasi. Pealinna särgivabrikul ka analoogne ülesanne viimases voorus, nimelt kõrgseltskonda püsima jäämise eest võitlev Malaga võõrsil.
                        the absence of evidence is not the evidence of absence

                        Kommentaar


                          Netis surfates leidsin Barca tulevased Home ja Away vormid. Ei pruugi olla 100% õiged, kuid ma usun, et enam-vähem midagi sellist peaks tulema: http://www.persianfootball.com/forum...t=86877&page=4
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Kas keegi teab, millal uued mänguvormid avalikustatakse? Kuupäeva??
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              away on küll nagu manci oma .

                              Kommentaar


                                Kui nüüd aus olla siis usun et Messi ja Torrese ründepaar oleks vast kõige purustavama jõugu maailmas :P
                                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X