320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    There are fears over the viability of their broadcast deal with Mediapro, which is worth about €150m a season, since the company filed for bankruptcy protection last month


    sealt see teema tuleb aga ei usu küll, et Barcal mingeid probleeme tuleks sellest. ei ole sellised nagu teised klubid, et võtavad elu laenud, et osta oma staarid. eks näha kui uus hooaeg algab

    Kommentaar


      Pärast mm2010 vaatamist mul üldse ei ole tahet vaadata Torresi klubis. Parem jääda Zlatani, mulle meeldis kuidas ta mängis aasta alguses.
      1. UniBet £ 20
      2. TrioBet € 50
      3. Betdevice.com

      Kommentaar


        Villast piisab, mis Torres?

        Kommentaar


          Algselt postitas JT8055 Vaata postitust
          Pärast mm2010 vaatamist mul üldse ei ole tahet vaadata Torresi klubis. Parem jääda Zlatani, mulle meeldis kuidas ta mängis aasta alguses.
          Sa pead ikka üsna pelmeen olema, kui mitu kuud tõsise kubemevigaga väljas oleva mehe kohta niimoodi öelda. Sellise vigastusega ei saa sa praktiliselt üldse trenni teha ja et ta ei ole vormi saanud, on lihtsalt õnnetus. Tegu on siiski suurepärase mängijaga.

          Kommentaar


            Villa tulek on muidugi väga hea. Pedro on ka nüüd minu silmis piisavalt hea mängija. See rahamurede värk on jah... Eks näis mis saama hakkab, ajutine asi kindlasti.
            sigpic

            Kommentaar


              MM-iga tõestas minu silmis Martin Caceres, kes oli super-hüper kaitses. Lisaks pole paremal äärel kaitsetöö tegemine ja ründamine mingi probleem. Tahaks teda edaspidigi Barca särgis lippamas näha. Dani Alvesile hea asendus.

              Teine üllatus on Fabregas, kes pigem kallis pingisoendaja. See näitab taset - Hispaania võib endale lubada temata mängimist! Loodetavasti hind kukub ning ma usun, et Barcas ta juba hätta ei jää.

              Ka Marquez tegi hea MM-i, kuid loodan, et ta lahkub klubist. Hoolimata sellest, et ta mu üks lemmikmängijaid seal, loodan, et tema kaliibriga mees saab rohkem mänguaega ja särada.
              Last edited by football2u; 10.07.10, 22:46. Põhjus: Barca ruulib!
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Loodetavasti hind kukub
                Selleks, et hind kukkuda saaks, peab olema müügisoov. Arsenalil seda pole. Ma ei hakka seda diskussiooni taas üles kiskuma, sellest DNAst, peast ja südamest on juba oksendamiseni räägitud. Aga päris lahmida ka ei tasu. Ning vähemalt praegu on Cesc Arsenali mängija. Punkt.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Selleks, et hind kukkuda saaks, peab olema müügisoov.
                  Või siis peab mängija soov lahkuda olema nii suur, et ähvardab "kinni hoidmise" korral omaväravaid lööma hakata.

                  Kommentaar


                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Vana uudis juba, mul Barca kodusärk olemas ja puha
                      Huvitavad särgid, kuid fännidele tihtipeale ei meeldi punased püksid. Mint rohelist ei peeta ka Barca värviks väga.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Kas kellegil on plaanis 29. juulil Valerenga-Barcelona mängu Oslosse vaatama minna?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NOT Vaata postitust
                            [IMG]Pique ja Puyoli poolne Cesci ahistamine ahistamine[/IMG]
                            Ei mõista neid Barca mängijaid... Keegi peaks neile mõned släpid andma.

                            Kommentaar


                              Barcas uus mees siis, Adriano Correia Sevillast. Hind oli vist 9.5M €. Missugused teie arvamused on?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Krt, ma viibisin 2 päeva Eestist eemal ja juba sellina jama majas. Arvata ei oska midagi. Niipalju Sevilla fännilt kuulsin, et kahejalgne ja suht kogenud mängija.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X