320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Busquets võib vaikselt osta.ee-sse kuulutuse üles panna
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      ah? .
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Selle koha pealt olen igati nõus, et see "heategevus" mängijateturul klubi keerulisele majanduslikule seisule kasuks tõepoolest ei tule. Aga Mascherano kohta kallis pingipoiss öelda on ka ilmselge liialdus minu arvates. Tuleb siiski tõdeda, et Busquetsile oli Toure lahkumise järel sellist jõulisemat alternatiivi vaja keskele. Samas on nüüd ka võimalus proovida suvel üsna edukalt Hispaania koondises toiminud topelt pivotega keskvälja.

        Nüüd on veel ainult 5 päeva aega Raiola pärleid lugeda. . . ei tegelt võiks see triangel juba kiiremini läbi saada.
        the absence of evidence is not the evidence of absence

        Kommentaar


          ma usun et Ibra ikkagi jaab. Milan ei joua sellist summat valja kaia ja uldiselt arvan et Ibrale voiks aasta vahemalt veel aega anda
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            ma usun et Ibra ikkagi jaab. Milan ei joua sellist summat valja kaia ja uldiselt arvan et Ibrale voiks aasta vahemalt veel aega anda
            Olin sama meelt, aga pärast sellist suupruukimise nädalat, siis on üks riietusruumi pooper jälle olemas ning haige hammas tuleks enne plommida, kui see põletku tekitab. Iseasi, kuivõrd nendes pressile poetatud asjades tegelikku Ibra väljaütlemisi on, paljuski võib tegu olla Nelli Teataja reporteritööga. Aga jah, mängijateturul on tegutsetud muidugi kõva kahjumiga, kuid müüa Toure, kes ilmselgelt polnud rahul, 30 milliga ning saada Masc 18ga, on pigem erand nendes ebaõnnestumiste jadas.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Julgen kahelda, et Mascherano ülemineku summa €18M on või selleks jääb. Aga selle farsi kõrval mis korraldati oli muidugi selge, et Barcelona saab magusama hinna eest mehe.

              Kommentaar


                Tundub et Ibra ongi minemas. Räägitakse et 1 aasta laenule ja siis võimalus osta. Ma ei saa aru, miks püsivat lepingut ei tehta. Kui Ibral Milanis hooaeg ei õnnestu, siis ainult barca rahakott kannatab. Aga kõige hullem on nüüd see, et meeskonnas on ainult 4 korralikku ründajat ja kui mõni saab vigastada, siis on ikka väga nadi seis. Ainuke lootus, et Rosell on mõne ründaja(Pato või vähemalt Boriello) tehingusse saanud. Praegu oleksin isegi nõus Robinho aastase laenuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                  Tundub et Ibra ongi minemas. Räägitakse et 1 aasta laenule ja siis võimalus osta. Ma ei saa aru, miks püsivat lepingut ei tehta. Kui Ibral Milanis hooaeg ei õnnestu, siis ainult barca rahakott kannatab.
                  MD ja Sporti asjapulgad on nüüd ilmselt saamas enda soovi läbi. Kevadest alates kui kord on Ibrahimovici vastast kampaaniat üles utsitanud.

                  Kuramuse klounikari. Katalaane lüpstakse üleminekuturul sedavõrd ohtralt, et lausa häbi hakkab. Huvitav muidugi oleks teada, kuivõrd suur osaline Rosell selles räpases mängus on.

                  Kommentaar


                    Milleks seda kammi vaja on ma ei saa aru, Pep ise ütles, et ta ei lase kuskile minna Ibral.

                    Kommentaar


                      Kahju oleks, kui Ibra lahkuks. Usun, et see aasta tuleks tal parem(Y)
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Minge perse, päriselt. Zlatan aastaks Milani laenule ning peale seda on võimalik neil 25 milliga päriseks osta. Tra kui geniaalseid tehinguid siin viimastel aastatel tehakse. Masendav lihtsalt.

                        Kommentaar


                          Kirss naelal (loogika) on Barca kodukal olev lause:

                          "If the option to buy Ibrahimovic is taken up by the Serie A club then that could see FC Barcelona save approximately €60 million."

                          Sitaks säästate

                          Kommentaar


                            Egas ilmaasjata UNICEF`i logo särgi peal ei ilutse..

                            Vähemalt on homme esimene liigamäng ning loodedavasti jääb kogu see rõve seebiooper vaikselt tagaplaanile.
                            the absence of evidence is not the evidence of absence

                            Kommentaar


                              P****e küll... Nüüd ründes alles Bojan, Messi, Villa, Pedro ning Iniesta. Väheks jääb neid 4-3-3 jaoks, kuna kui 1-2 ründajat vigastada saaks, oleks kuri karjas. Ei tahaks uskuda, et praegu mõni ründaja veel liituks Barcaga...

                              Ning Saarlasel on õigus, mis pidi on see säästmine? 1 aasta maksti juba palka ning umbes 66 milli. Nüüd säästavad 60 milli? Roselli on väga imelike tehingutega hiilanud.
                              Barcelona.

                              Kommentaar


                                Roselli on tõesti tiba kahtlane. Krt selline Rootsi püss nüüd läinu. Vähemalt ei läinud Inglismaale:P
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X