320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Ma sain ka mängu esimest korda elus kohapealt, Nou Campilt vaadata ja tõsine emotsioon on sees! Esimest korda mängul ja selline mäng, ma ei oodanud üldse sellist tulemust, arvestades Barca viimaseid mänge. Messi oli tõesti terav nagu alati ja Villa koll oli nõnda ilus, et rahvas läks tõsiselt pöördesse.

      Super, Super, Super!

      Homme tuleb ka pilte ja pikem kirjeldus mängust ja olustikust Soccerneti Blogisse, visake pilk peale
      Barcelona.

      Kommentaar


        Oh ülikõva, et kohapeal said käidud. Kas sõitsidki Barcasse mängu vaatama või puhkusel olles mõtlesid külastada? Kust pileti üldse said?

        Kommentaar


          Olin puhkusel, kuid mängu külastamine oli ikka kohe plaanis, kui tuli pähe Barcelonasse minna. Pileti ostsin netist, mingi leht oli, kuhu Barca koduleht viitas, sain ilusti netist makstud, head kohad, väga rahul olen.
          Barcelona.

          Kommentaar


            Vapsee eluvend oled siis Päris hea.

            Palju pilet maksis?

            Kommentaar


              Hehe, hea mängu peale sattusid. Peaks ka lähiajal seda pühamut külastama.

              Kommentaar


                Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                Samas üleüldse kesktormajate sektor on suhteliselt niru olnud, arvestades et ka Villa algus Blaugrana särgis on võrdlemisi kahvatu olnud. Ehkki jah, viimati mainitu suhtes on siiski mõnevõrra rohkem usku edaspidist silmas pidades..
                ...ja ega selle asja suhtes eriti häält tõsta polnudki vajadust. Loodetavasti David leidis nüüd väravasoone jälle pikemaks ajaks. Vähemalt eilses mängus kaks eriti stiilset väravat ja veel enda jaoks selle kehvema jalaga.

                Aga nii üldpildis kahtlemata hooaja parimaid esitusi. Väike rotatsioon on pidevalt käigus ning samas stiilis jätkates eeldatavasti ka Taanis on 1-2 uut nägu platsil, vaatamata sellele, et eile nähtud punt on olnud Pepi silmis ideaalseks algkoosseisuks.

                Barcelona B omakorda madistab täna võõrsil Alcorconiga, kes mäletatavasti mullu häbistas valget pealinna satsi Copa del Reys.

                Kommentaar


                  Pean kurbusega teatama, et reisil olles pole nii lihtne blogi kirjutada, aga Homme olen juba Tallinnas ja siis on blogi kindlalt üleval.
                  Barcelona.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                    Pean kurbusega teatama, et reisil olles pole nii lihtne blogi kirjutada, aga Homme olen juba Tallinnas ja siis on blogi kindlalt üleval.
                    Kuidas ilm seal on? Randa vist enam minna ei saa, jah?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Kuidas ilm seal on? Randa vist enam minna ei saa, jah?
                      rannahooaeg peaks jah läbi olema selleks korraks.

                      live webcam Lloret del Mar rannast, Barcelona lähedalt- http://www.collection-properties.com/cam/esp-cam.htm
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar






                        panen siis tervituseks enda lemmikpildid Barvelona rannast. fookus on mõnevõrra mäda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                          Barcelona B omakorda madistab täna võõrsil Alcorconiga, kes mäletatavasti mullu häbistas valget pealinna satsi Copa del Reys.
                          Eilsest mängust igati magus võit 1-3 skooriga.

                          Nolito, kes oma mängustiili poolest tundub vägagi pedrolik juhtum olevat, oli taaskord hoos. Eks lähitulevik näita, kas tänavu ka esindusmeeskonnas minuteid saama hakkab, kuid potensiaali igatahes leidub. Hooaja alguses oleks B-le ennustanud heal juhul kohta kusagil tabeli keskel, kuid praeguses tempos jätkades ollakse peaaegu Primerasse ennast mängimas, kuid see vaid oleks võimalik.

                          Kommentaar


                            haha lõpp oli hea : )

                            Kommentaar


                              Blogipostitus on üleval ja lugeda saab seda lehel http://blog.soccernet.ee/2010/11/01/...algpalli-meka/
                              Barcelona.

                              Kommentaar




                                ma ausalt öeldes arvasin et Barcal on ikka oma värvides lennuk ka olemas, aga võta näpust. seekord mängiti väike vingerpuss ka
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X