320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olgugi, et see praegune vaidlusteema siin on üsna noh... kehvake, siis OT korras niipalju, et kõiksugu aastatuhanded ja sajandid ja dekaadid hakkavad ikka 1. aastast pihta jah. Aasta 2000 oli 90.ndad.

    Kommentaar


      Algselt postitas rafix Vaata postitust
      Barca Freddy, kus kohast hakkad sina oma dekaadi pidama? 01 we? 2000 peaks ka nagu selle alla minema ja kes oli siis Euroopas parim klubi? Ja sinu jutust on näha ka, kui palju sa jalgapallist ikkagi tead, see et viimased 3 aastat Barca on edukam olnud ja väga head jalgpalli mängind, siis see ei tee neist kohe dekaadi parimat selle eest.
      Loe artikkel uuesti läbi, oo kõiketeadjast kõrgeausus, siis saad teada, kust mina oma aastad võtan.
      Aga üldiselt jah, sorri, et üldse sõna võtsin. Sa tead ilmselgelt palju rohkem, nii et räägi ise hoopis nüüd oma tarkusi. Kuulan hoolega.

      edit-davai, ma ei viitsi vaielda, mõttetu läbuteema jälle.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Siin (ja ka mujal, nt. Postimehes) on segiläbi kasutatud dekaadi (2001-2010) ja nn. nullindaid (i.k. noughties, 2000-2009). Postimees tegi eelmise aasta lõpus kokkuvõtte nullindatest - pisut hiljaks jäänud või mis?

        Ja see vaidlus pole sugugi mõttetu. See ongi see, miks jalgpall meile meeldib - kirg ja intriig! Kõrvaltvaatajana leian, et möödunud kümnendi "võitis" Barca, aga nullindad Real.
        No põhimõtteliselt pole jah mõttetu, aga tavaliselt läheb siin asi lihtsalt sõimamiseks ja Messi-on-sitt, Ronaldo-on-pask vaidlusteks, mis ei lõppe iial ning ongi adminnidel rohkem tööd jälle.

        Kommentaar


          Väga diip. Ma ei saa endiselt aru, et miks üldse on oluline täiskasvanud inimesele, et kes mingi kümnendi võitis ja kuidas seda lugeda. Hispaanlased on trossid ja võiks sellest üle olla. HEtkel on Barcelona üle, kuid eks need muutuvad iga paari aasta tagant.

          Kommentaar


            Bla-bla-bla....

            Täna on siis ees ootamas tähtis kohtumine karikasarjas Atletic Bilbao vastu. Mäletatavasti jäi esimene kohtumine väravateta viiki ning tänane matš otsustab kõik.

            Barca tänased kamraadid:

            Kiiprid: Valdes, Pinto
            Defid: Alves, Adriano, Puyol, Pique, Milito, Abidal
            Midod: Busquets, Mascherano, Thiago, Xavi, Iniesta, Keita, Afellay, Jeffren
            Forvaadid: Bojan, Messi, Villa, Pedro
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
              OK, KICK OFF

              Kommentaar


                mõtles veits üle, tunnetus ikka puudub
                http://www.newyorkredbulls.com/

                Kommentaar


                  Noh peaaegu sama nagu Busquets. Pole hullu.

                  E: Täna võiks penatleid näha. Oleks huvitav

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                    Noh peaaegu sama nagu Busquets. Pole hullu.

                    E: Täna võiks penatleid näha. Oleks huvitav
                    Mine oma Reali teemasse trollima, konn. Peaaegu sama mis Busquets jah. Aga Ronaldost püsib ikka paremini jalul.
                    Vaevalt 0-0 mäng tuleb, nii et jäädki ootama oma penalteid.

                    Kommentaar


                      Vahi kus nüüd tuli mees alles ütlema, anna andeks, et su märja unenäo kohta nii ütlesin.. ma proovin, tõesti proovin mitte nii teha enam.

                      My apologies.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                        Vahi kus nüüd tuli mees alles ütlema, anna andeks, et su märja unenäo kohta nii ütlesin.. ma proovin, tõesti proovin mitte nii teha enam.

                        My apologies.
                        Esiteks, ma ei salli ise ka Busquetsi, täiesti ebasümpaatne mängija mu jaoks. Aga kui sa tuled lampi Barca teemasse tõmblema ja nüüd enam-vähem õigustad ka veel ennast, siis mine gloorihundi Reali enda teemas edasi, eksju. Aitäh.

                        Kommentaar


                          Pole midagi, kuskil gloorihuntinud Busquetsi kohta jah vb tróllisin natuke ja õigustatult kuid, see et viiki ja penne näha tahan oli lihtsalt minu väike soov.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                            Esiteks, ma ei salli ise ka Busquetsi, täiesti ebasümpaatne mängija mu jaoks. Aga kui sa tuled lampi Barca teemasse tõmblema ja nüüd enam-vähem õigustad ka veel ennast, siis mine gloorihundi Reali enda teemas edasi, eksju. Aitäh.
                            Puberteet lõi välja?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                              Pole midagi, kuskil gloorihuntinud Busquetsi kohta jah vb tróllisin natuke ja õigustatult kuid, see et viiki ja penne näha tahan oli lihtsalt minu väike soov.
                              Busquetsi kohta oleks õigustatult jah, kui ta oleks viimases mängus mingit tsirkust jälle korraldanud. Aga täiesti tühja koha pealt teemat tõukama hakata on mõttetu. Sa kindlasti kiidaks takka, kui ma Reali teemasse tuleks Cristiano kohta lampi praegu pajatama seal, et näed, number 1 daiver teil meeskonnas.

                              Mängu kohta arva ja looda, mis tahad muidugi. Penaltid oleks põnev, aga ma kahtlen, et 0-0 jääb normaalaeg.
                              Ja ega sa ometi nüüd omale uut kasutajat minu pärast ei teinud? No mõni anti-barca vend seda nkn tegi ... grigory. Ning pealegi mis puberteet lõi välja? Oleks ma siis sõimama hakanud või midagi, aga ei. Tra ma ei saa aru, miks ma üldse vaidlen siin

                              Kommentaar


                                Nii, mida ma viimaste lehekülgedega jälle peale hakkan? kustutan in corpore maha?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X