320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pikka aega on kõigi väikseid peakesi vaevanud mure, et kas tõesti Pique loopis austatud treenerit mingi sodiga. See mis tegelikult juhtus on vabamüürlaste ja foorumimodede poolt kinni mätsitud kuid nüüd olen mina kui WiKiLeaks ning mitte enam nii palju WeThePeople..
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Mida kirjutatakse siin ja seal...
      *Abidal saab tõenäoliselt uue lepingu.
      *Kui Alves tahab lahkuda, siis mingu, kuid teda vajatakse Barcas. Guardiola ei taha teha brassi õnnetuks.
      *Thiago ei lähe kuskile ning ta edutatakse järgmisel hooajal põhimeeskonda.
      *Meie põhirivaal Real Madrid on hankimas oma hõredasse ründeliini Adebayori.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        miks barca alvesel nii kergelt lahkuda lubaks? alves on üks olulisemaid lülisid selles suures jalgpalliperes. ilma temata on kaitse peaaegu poole hõredam ning need ründejooksud, mida ta mängust mängu sooritab on üsnagi võimas ja ohtlik relv. sama mängis ju ka olulist rolli 5-0 võidus real madridi üle, kuid ma usun, et korduskohtumine võib täpselt vastupidise seisuga tulla.
        aga no ma olen alati uskunud, et guardiola ei ole tasemel manager ning ta teeb rumalaid otsuseid. see et ta nii palju juba võitnud on, on puhtal meeskonna ning eriti just xavi, iniesta, pique, messi ja teiste staaride taga kinni, guardiolal on seal vähe kätt sees.
        ma usun, et ka roberto martinez saaks samasuguse asjaga hakkama, oleks vaid wigani koosseis nõnda võimas nagu seda on barcelona oma.
        aga siiski kõike paremat teile ning loodan, et te võidate la liga sel hooajal, sest millegipärast ei soovi ma reali tiitlit oma peakohal hoidmas näha.
        LATICS FOREVER!

        Kommentaar


          Alves paistab et on raha peal väljas. nii lihtne see ongi. ja Barca ei taha enam ulmesummasid maksta. pealegi pole ta viimasel ajal enam nii asendamatuks lüliks ka osutunud. kuigi muidugi parem oleks kui ta siiski meil võtta oleks.

          ikoonid on meil Valdes, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, siia võib vist arvata ka Pique juba- nende meeste klubis hoidmise eest antakse endast kõik. pakuks et muu seltskond on vähem või rohkem kaubeldav.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Barca taktika ei ole lihtsalt 4-3-3, vaid midagi enamat. Mängus on näha, et mehed on paigutatud täiesti teistmoodi rünnakul jne. Seal on ikka Guardiola käsi sees
            sigpic

            Kommentaar


              Ehk reaalselt mängitakse nii:


              Kui Alves soovib siis head teed tal minna!
              Més que un club

              Kommentaar


                Algselt postitas latic007 Vaata postitust
                miks barca alvesel nii kergelt lahkuda lubaks? alves on üks olulisemaid lülisid selles suures jalgpalliperes. ilma temata on kaitse peaaegu poole hõredam ning need ründejooksud, mida ta mängust mängu sooritab on üsnagi võimas ja ohtlik relv. sama mängis ju ka olulist rolli 5-0 võidus real madridi üle, kuid ma usun, et korduskohtumine võib täpselt vastupidise seisuga tulla.
                aga no ma olen alati uskunud, et guardiola ei ole tasemel manager ning ta teeb rumalaid otsuseid. see et ta nii palju juba võitnud on, on puhtal meeskonna ning eriti just xavi, iniesta, pique, messi ja teiste staaride taga kinni, guardiolal on seal vähe kätt sees.
                ma usun, et ka roberto martinez saaks samasuguse asjaga hakkama, oleks vaid wigani koosseis nõnda võimas nagu seda on barcelona oma.
                aga siiski kõike paremat teile ning loodan, et te võidate la liga sel hooajal, sest millegipärast ei soovi ma reali tiitlit oma peakohal hoidmas näha.
                Palun mine tagasi oma Wigani teemasse ja ära häbista end siin küündimatusega Barca teemadel...

                Alves on lepingu lõppedes juba piisavalt vana, et võiks seejärel lahkuda.
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Starting XI against Almeria:
                  Pinto; Adriano Piqué Abidal Maxwell; Mascherano Xavi Iniesta; Pedro Villa Messi

                  "No such thing as an easy semi final"
                  Més que un club

                  Kommentaar


                    Uskumatu kui lihtsalt need väravad tulevad. 4:0 juba ees ning kui hästi läheb, suudab ka Real end Sevilla vastu maksma panna. Neile siis täna võõrsil minimaalne võit.
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Esteban siiani üsna mannetu... Esimesed 2 oleks natukenegi kõrgema klassiga (miks mitte ka Diego Alves) väravavaht kindlasti ära võtnud. Mäng üldiselt üsna wierd, ükski värav pole löödud kõigutamise pealt, see-eest lahendatud 2 kiirrünnakut ning standardolukord. Tore muidugi näha, et mäng on kõvasti mitmekülgsem, eriti võimaluste loomine. Teisel poolajal tahaks Keitat, Afellay'd ning Bojani (kes Betisi vastu oli küll vähese mänguaja juures väga-väga halb) näha.
                      Més que un club

                      Kommentaar


                        afellay imetrikist gife? anyone?
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas matheous Vaata postitust
                          Ehk reaalselt mängitakse nii:
                          Valdes nii alla pandud? Vahepeal jõuab ikka poolel väljakul chillida

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            Valdes nii alla pandud? Vahepeal jõuab ikka poolel väljakul chillida
                            No olenevalt vastasest muidugi, Betis näiteks ei lasnud Piquedki üle poole platsi.

                            Kaitseliin jäi pidevalt silma liigse rahulikkusega, ilmselt arvati, et see mäng mängiti juba 20ndal novembril ja Almeria täna ohtlikuks ei saagi. 15' minutiks oleks võinud samas seis vabalt 2-3 olla. Õnneks osutuski Pique & crew mõttelend, mida demonstratiivselt platsil välja üritati näidata, tõeseks, Almeria eesotsas varuväravavaht(?) Estebaniga ei olnud siiski piisaval tasemel, et pakkuda meile südi vastupanu.
                            Afellay täitsa okei, Gaby üsna wtf ja Keita tõestas jälle, kuivõrd oluline roll tal meie meeskonnas on. Ülejäänud (v.a. mõnes olukorras ebakindlalt ja tahtetult tegutsenud kaitseliin) tublid.

                            97 goals in 33 competitive matches. Keskmiselt peaaegu 3 väravat mängus (kusjuures liigas on selleks numbriks 3.2) Väga võimas, kuigi see vist pigem näitab Hispaania võistkondade kehva taset, vähemalt meie vastu.
                            Més que un club

                            Kommentaar


                              No hei kõigile. Mina jälle siin. Noh olete valmis teist korda Herculeselt kotid taha saama ?!
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                No hei kõigile. Mina jälle siin. Noh olete valmis teist korda Herculeselt kotti saama ?!
                                No tsau. Sa ise oled valmis sajandat korda Robbenilt suhu võtma?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X