320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    No hei kõigile. Mina jälle siin. Noh olete valmis teist korda Herculeselt kotid taha saama ?!
    arusaadav, miks sa hessist kinga said.

    Kommentaar


      Noniii. Mint Extra Strong pani maksis siis võõrsil Heraklestele kätte seisuga 3:0. Jala said valgeks suurepärases vormis olev Pedro ja Messi (2). Positiivselt üllatasid taas Afellay ja ka debütant Nolito

      Järgmine mäng on meil kodus Almeriaga teisel veebruaril.

      Veebruari mängukava:
      13.02 Sporting Gijon (võõrsil, liiga)
      16.02 Arsenal (võõrsil, CL)
      20.02 Athletic Club (kodus, liiga)
      25.02 Mallorca (võõrsil, liiga)
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        No hei kõigile. Mina jälle siin. Noh olete valmis teist korda Herculeselt kotid taha saama ?!
        Ploomid. Taha.
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Noh jah. Läks teil seekord siis õnneks. Messi on ikka hull tüüp. 37 väravat juba löönud ja hooajast natukene üle poole on läbitud.

          Aga see võit tuli ikka küllaltki raskelt.
          Pepi all on Barca nüüd 157st mängust 401 väravat löönud. Võimas!
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Peab tunnistama, et lõppseis on natukene karm Hercules'i vastu, kes mängis nagu üks tiim Barca vastu mängima peaks - julgelt, isuga ja organiseeritud kaitsega. Üks raskemaid võõrsil mänge kindlasti, mis siiani Barcelonal olnud on. Mängu parim 100% Xavi, kes ainukesena suutis oma standardeid terve mängu üleval hoida. Pedro kuldsetele jalgadele võiks musi teha ning Messi väravate ja eriti Nolito üle on samuti hea meel. Edasi Osasunale pöialt hoidma!

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Peab tunnistama, et lõppseis on natukene karm Hercules'i vastu, kes mängis nagu üks tiim Barca vastu mängima peaks - julgelt, isuga ja organiseeritud kaitsega. Üks raskemaid võõrsil mänge kindlasti, mis siiani Barcelonal olnud on. Mängu parim 100% Xavi, kes ainukesena suutis oma standardeid terve mängu üleval hoida. Pedro kuldsetele jalgadele võiks musi teha ning Messi väravate ja eriti Nolito üle on samuti hea meel. Edasi Osasunale pöialt hoidma!
              Nägin kahjuks vaid alates 60. minutist, aga eks tuleb arvestada ka, et karikamäng oli vaid paar päeva varem. Igatahes nähtu põhjal Herculesil ühtegi reaalset võimalust ei olnud ning eks see teine värav oli pigem ajaküsimus.
              CLi mängude tulekul läheb raskemaks...

              P.S Burksiflippija võiks nüüd Pärnu trolliga Uus-Saugasse sõita ja jalga puhata.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                loodan et barcelonal läheb see aastaka hästi

                Kommentaar


                  +7
                  FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                  Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                  Kommentaar


                    Ei Sepakas - 1:0. Tulemus suurepärane, kuid Real teeb äkki kahe hobuse võiduajamise igavaks. Loodetavasti siiski nii ei juhtu
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Krt ma suutsin natukenegi oma eneseväärikust hoida ja Madridi teemasse uut tabeliseisu mitte postitada, aga nii palju ma rikutud siiski veel olen et seda siin esitleda:

                      1 Barcelona 58p
                      2 Real Madrid 51p
                      3 Villarreal 45p

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                        Krt ma suutsin natukenegi oma eneseväärikust hoida ja Madridi teemasse uut tabeliseisu mitte postitada, aga nii palju ma rikutud siiski veel olen et seda siin esitleda:

                        1 Barcelona 58p
                        2 Real Madrid 51p
                        3 Villarreal 45p
                        No ma hoiaks end tagasi, las punkte vaatavad madristad, Barca eesmärk on lihtsalt kõik mängud enda tasemel mängida ning siis tuleb tiitel iseenesest. Hooaeg ikkagi veel suht-koht pooleli ning eks CLi mängudega algab alles tõsine kondiproov.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Just edasisi mänge silmas pidades ongi punktiseis oluline... Eks CL-is ole nendel meeskondadel meeldivam mängida, kellel liigas seis parem või täiesti lootusetu
                          Oskab keegi paugust öelda, millal see Copa finaal on? See aasta kuidagi kiirelt jõutud poolfinaalideni, ehk saab ühe sarjaga asja kiirelt ühelepoole...
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            Aprilli keskel (El Clasico +-4päeva vist) kuid esmalt tuleb poolfinaalist edasi saada
                            Més que un club

                            Kommentaar


                              Jäime siis ilma Barca B 19-aastasest talendist Ruben Rochinast, kes sõlmis 4,5 aastase diili Blackburniga.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Almeria vastu alustavad sellised onud:
                                Pinto, Alves, Milito, Sergio, Adriano, Mascherano, Thiago, Keita, Afellay, Bojan i Nolito.
                                Pingil:Valdés, Piqué, Abidal, Xavi, Messi, Villa i Pedro.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X