320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Eelmine hooaeg Interi vastu näitas hästi ära, miks Barcal on vaja ka veidi pikemaid mehi. Minu arvates sobiks Barcale ette ründese, nagu rusikas silmaauku, selline mees nagu Fernando Llorente (ärge näkku Mayhem).
    Nagu Ibrahimovic'gi eks

    Kommentaar


      Meh. Võõrsil värav on hea, üks värav jäeti meile veel ära andmata(Djouroul oli käsi veel seal ka). IMO põhjust paanitsemiseks ei ole. Camp Noul ajatakse asi korda.
      Rohkem ajas närvi sitt striim, mis tundus alati hanguvat kõige põnevamatel hetkedel ja et tv6 näitas hoopis Roma mängu.

      Kommentaar


        Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
        Nagu Ibrahimovic'gi eks
        Ibra lihtsalt ei sobinud meeskonda ,kuigi 29 mängus 16 väravat pole ju paha tulemus. Pikka oleks kasvõi pingile vaja, kes suudaks vajadusel mängu tulla ja peapallide pärast võidelda. Võibolla siis mõni enda noor kasvandik, kes ei nõuaks kohe algkoosseisu kohta nagu Ibra sugune "staar"? Aga noh, võibolla ajab Pique ka asja ära :P

        Llorentet pakkusin selle pärast, et mees on hästi koondise eest esinenud, kus tal ka enamus Barca mehed ümber on.

        Kommentaar


          Mis seal ikka, esimese ringi võõrsilmängu teise poolaja needus sai jätku. Esimese poolaja kohta pole küllm midagi halba öelda, vaheajaks oleks pidanud seis 3-1 olema, aga no mis sa teed, kui värava ees krampi satutakse.

          La Ligas võid sa mõningaid meeskondi esimese poolaja edu puhul ka kaitsva taktikaga võita, meestel vist oli CLi mängudest jälle pisut liiga pikk paus sees. Arsenal päris Levante ei ole ju. Kui ma ei eksi, siis eelmine aasta vist oli Stuttgart see, kes täiesti olematu vormi pealt suutis esimese ringi kodumängus viigi välja mängida, kusjuures jätsid palju võiduvärava momente kasutamata.

          Villa ja Keita vahetuse suurim probleem oli kindlasti, et ei suudetud Arsenali kaitsjaid enam pressida ning see jättis kontrateks hea võimaluse. Arsenal kasutas oma kaks-kolm võimalust maksimaalselt ära ning Valdese ämbri järel toimus vist mentaalne kollaps, kus püüti kähku kella vaadates 1-1 ära veeretada.

          Eks ta selline 2-2 mängu moodi oli, kuid kui ei suudeta oma 6 kindlast võimalusest üle ühe ära lüüa, siis peab seda järgmises mängus tegema. Seis on ju nüüd enam-vähem sama, kui eelmisel aastal Bendtneri värava järel- kuid mänguaega rohkem ees ning enda koosseis pisut nõrgem ning londonlastel loodetavalt kõik paremad platsil.

          Maxwelli tampimisest ma ka päriselt nagu aru ei saa, ok... paar korda eksis (libises ühes olukorras), kuid selgelt oli ta ülesanne olla eile kaitsvam ja hoida Walcott kontrolli all, mis ka suurepäraselt õnnestus (va esimene 15 min). Esimene värav läheb ikka selgelt Valdese naeriaeda ja teine Alvesi ning Keita kraesse (kuigi tegu oli lihtsalt väga hea kontraga).

          Polnud paha mäng, isegi nii hea, et mängust suudeti vist kolm kordust anda- kõik väravavolukorrad, ülejäänuks ei jäänud lihtsalt võimalust, sest kogu aeg toimus midagi.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Kahju sellesmõttes, et seda paari hooajatagust karmavõlga nii pikalt tagasi nõutakse..
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas Chemic Vaata postitust
              Kusjuures, Ma olen temaga üpriski nõus. Barca mängis võibolla 30 minutit 90nest, ülejäänud aja jooksti niisama palliga ja olid täiesti laisad, motivatsioon puudus täielikult.
              Miks sa arvad, et asi oli pelgalt motivatsioonipuuduses? Raske uskuda, et Barcelona suudab terve mängu sama teravalt ja kiirelt palli lükata, kui nad minutitel 20-30 Arsenali mängus tegid. Arsenal tegi terve mäng sellist pressi, mida naljalt Barca vastu ei näe, eriti La Ligas. Või olete te kunagi näinud mõnda meeskonda Barca vastu mängimas sama kõrge kaitseliiniga, kui Arsenal mängis? Ühte korda mäletan, siis sai Bayern 5-0 sisse. Enamasti topitakse ikka kaitse lukku ja loodetakse täielikult kiirrünnakute peale.

              Kommentaar


                "Kui teil juhtub olema vaba aega või ei ole mitte midagi teha, siis kutsun teid Barcelonasse. Usun, et te ei kahetse," vihjas Pep.

                Mina igatahes usun teda ning ka seda, et tuleb üks kick-ass mäng
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Ka nii kitsastes oludes saab Barcelonas palli mängida, aga eks see käib ka üldisemalt Hispaania kohta. Kus on tahtmist seal on ka võimalus




                  Kommentaar


                    Villarreal võib-olla tõesti, aga teised küll nii kõrgelt ei surunud. Viimati üritas nagu Barcat suruda minu mäletamist mööda Tšiili. Seda tehti mängupildis edukalt, kuid kohtunik ja tohutu ebaõnn jättis võidu siiski teile. Aa õigus.. selles mängus mängisite te Hispaania koondise nime all.
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      FCB-ATHLETIC CLUB (LINE-UP/ ALINEACIÓ / ALINEACIÓN): Pinto, Alves, Busquets, Piqué, Abidal, Mascherano, Xavi, Iniesta, Messi, Villa and Pedro.

                      Kommentaar


                        Täna siis kodusel Camp Noul vägagi soliidset hooaega tegev Athletic Bilbao, kes oli meile Copa del Rey kaheksandikfinaalis tõsiseks pähkliks, edasi saime tänu võõrsil löödud väravale. Ühtlasi oli ka see Abidali esimeseks väravaks Barcelona särgis.

                        Natukene üllatuslikult võtab täna koha postide vahel sisse Pinto ning keskkaitses Pique partneriks Busquets:
                        Pinto; Alves, Busquets, Piqué, Abidal; Mascherano, Xavi, Iniesta; Messi, Villa, Pedro.
                        Més que un club

                        Kommentaar


                          Valdes on 1 kuu eemal. Milito oleks olnud ehk mõistlikum panna väljakule. Busi on suht kahtlane seal keskel. milleks küll kui Abidal oskab ka seda kohta mängida?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Busquets keskkaitses on täiesti okei valik. Milito pole end trennides just parimast küljest näidanud ning Maxwell on vähemalt minuarust üsna kahvatu olnud.
                            Més que un club

                            Kommentaar


                              Väga ilus mäng Barca poolt 2:1 , Barca kontrollis palli kas mingi 80 protsenti vist kuid ma ei saa aru miks see Messi niipalju isetsema peab? täiesti arusaamatu.

                              Kommentaar


                                Kuidagi rabe ja kohmakas oli see tänane mäng. Palli valdasime küll meie, kuid Bilbao oli väga terav kontratega. Vasakut poolt (Maxwell) kasutati võrdlemisi vähe rünnakul, paremat ülemäära palju. Kas ma olen ainus kellele tundub, et järjest enam üritatakse palliga sõna otses mõttes väravasse sööta/joosta? Tänases mängus jäi küll ülesöötmise maik suhu, samas võis see ka õlu olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X