320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    1) Investeerib mängijasse läbi akadeemia selliselt, et ütleb lapsevanematele aitäh, et lapse just meie juurde trenni tõite? Teie saate mängija tasuta, vastu hunnik pappi - miks kurta? Teenite ju küll ja veel.

    2) Aga kellega siis peaks rääkima? Muidugi ju uuritakse mängijalt, kas temal üldse oleks huvi mängida antud momendil siis näiteks Arsenali eest. Ja jutt, et Barca saab üleminekust seeläbi teada, et poissi lihtsalt enam trenni ei tule, on jama jutt! Isegi kui neil profilepingut ei ole, on nad klubiga seotud ja nende nimekirjadesse registreeritud jne.

    Pealegi, kui noormängija ei tahaks Arsenali minna, siis ta ju ka ei läheks. Aga lähevad, kuna tahavad. Keegi ei sunni neid ning kui tõesti armastus nii tugev Barca vastu oleks, siis oldaks ju nõus teie värve ka ilma rahata kandma (vähemalt seni, kuni piisavalt vanaks saadakse).

    3) Keegi ei vinguks siin praegu, kui Fabregast olemas ei oleks ja kui Arsenal Barcale kotti pähe ei oleks tõmmanud.

    4) Saate ju ise ka aru, kui lapsik vaidlus teil käsil on!

    Päikest!
    Kasper, esiteks sa ise ja Real Madrid oleksite rahul kui teiega samuti käitutakse nagu Barcaga?

    2. No ma olen aru saanud et tsiviliseeritud ühiskonnas võetakse kõigepealt ühendust klubiga ja alles siis mängijaga. Barca pole rohelist tuld andnud mängijatega läbirääkimiseks. Arsenal tuleb lihtsalt akadeemiasse, valib poisid välja, plekib tänasel päeval kasvatajatasu ja adjöö. Noored räägitakse lihtsalt ära, pakkudes pudrumägesid ja mis veel. Peamine argument on muidugi profileping. Ja ongi kõik.
    Barca ju tõdeb et tegu pealt vaadates legaalse tegevusega, kuid mitte moraalsega. Mina paneks paralleeli jalgpallis fair play situatsiooniga.

    3. Oleks siis tegu ainult Cesciga. Fran Merida, Daniel Pacheco on esimesed nimed mis meenuvad. Merida sai oma laksu muidugi kätte.
    Omamoodi juhtum oli muidugi ka Pique, kuid kuna tal vanaisa klubi ex-vice-president, siis talle on kindlasti andestatud.
    Huvitaval kombel satuvad inglased just sellistesse juhtumitesse- Kakuta, Macheda. Siis veel meenub Ashley Cole-i meelitamine Chelsea poolt.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      Kasper, esiteks sa ise ja Real Madrid oleksite rahul kui teiega samuti käitutakse nagu Barcaga?

      2. No ma olen aru saanud et tsiviliseeritud ühiskonnas võetakse kõigepealt ühendust klubiga ja alles siis mängijaga. Barca pole rohelist tuld andnud mängijatega läbirääkimiseks. Arsenal tuleb lihtsalt akadeemiasse, valib poisid välja, plekib tänasel päeval kasvatajatasu ja adjöö. Noored räägitakse lihtsalt ära, pakkudes pudrumägesid ja mis veel.
      Käitutakse sama moodi nagu Barcaga? Vaata eelmist postitust, Barcelona lähenes täpselt sama moodi Afobele ja Anekele.

      Kommentaar


        jukss, kui see tõesti oli nii, siis muidugi ei tolereeriks sellist käitumist klubilt.
        mina näen antud juhtumite puhul puhtal nn. pay-back ahelat. Arva ära kes alustas?

        pealegi loodan tõesti et neid "ülejooksikuid" me enam oma klubisärki kunagi kandmas ei näe. mis aga ei tähenda seda et brittide klubide röövretki meie akadeemiasse peaksime rahulikult pealt vaatama ja tolereerima.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          jukss, kui see tõesti oli nii, siis muidugi ei tolereeriks sellist käitumist klubilt.
          mina näen antud juhtumite puhul puhtal nn. pay-back ahelat. Arva ära kes alustas?

          pealegi loodan tõesti et neid "ülejooksikuid" me enam oma klubisärki kunagi kandmas ei näe. mis aga ei tähenda seda et brittide klubide röövretki meie akadeemiasse peaksime rahulikult pealt vaatama ja tolereerima.
          Liivakastis oleme või?
          Ning kui see pidi mingi preventiivne meetod olema, et Arsenal rohkem oma näppe teie nö 'liivakasti' ei topiks, siis väga ei toimunud. Peaksite lahendust mujalt otsima kui lihtsalt üritama "tagasi teha".
          Ning kui teil rahast ikka väga kahju, et praegu tõenäoliselt mõni mill puudu jäi, siis teine kord käituge turul mõistlikumalt (nt. välistada flopid nagu Ibrahimovic ja Chygrynskiy). Sama oluline kui palju sa teenid on ka see kui palju sa kulutad.
          Pole ju välistatud, et Toral Harper poleks Barcaga profilepingut nagunii sõlminud kui aeg oleks kätte jõudnud või siis oleks aasta pärast lepingut minema tõmmanud. Ei tea ju täpselt tema motiive, võime praegu ainult oletada. Või Arsenal ei oleks tohtinud üldse mingit huvi üles näidata?

          Kommentaar


            Ja Arsenalil on moraaliga muidugi kõik ok?
            Barca akadeemiast viite noori ära ja kui Barca viitab ebamoraalsusele, siis Arsenali poolt ainult õigustatakse oma tegu.
            Nüüd Barca teeb ametliku offeri teie mängijale (kusjuures pakutakse suht ulmesummasid) ja siis võetakse sõna meedias ja proovitakse särki-värki, mille peale Arsenalil läheb samuti hari punaseks. Kõik on Barca poolt samuti ju legaalne, kuid Arsenal leiab ikka veel õigust.
            Silmakirjalik, kas pole?
            Ma leian et samapalju kui teil on õigus süüdistada meid, on meil õigus süüdistada teid.

            Ja kordan veelkord- küsimus ei ole mingis rahas.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Ja Arsenalil on moraaliga muidugi kõik ok?

              Ma leian et samapalju kui teil on õigus süüdistada meid, on meil õigus süüdistada teid.
              Selleni ma tahtsingi jõuda.

              Kommentaar


                Tore siis ju.
                Loodetavasti ei pea siis näiteks Arsenali foorumist ka lugema kirjutisi et kuidas küll Barca võib nõnda meedia kaudu Cesci mõjutada. Julgen arvata et enamus Barca fännide puhul ongi see olnud ajendiks. Barca juhtkonna puhul ma sõna ei võtaks.

                Eks muidugi loota, et pinged 2 klubi vahel üleminekute teemal lahenevad, on suht lootusetu. Lahenduseks oleks Hispaania seadusandluse muutmine, mis kaitseks tunduvalt rohkem Hispaania klubisid.
                Samas muidugi vist britid ise on ka oma seadustega asja veidi lahendamas või olen ma valesti asjast aru saanud? Kuidas tulevikus teil see home-grown seadus ongi? See vist hoiab ka teid rohkem muudelt turgudelt eemal?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  alati tõstatakse teema üles, kui Arsenal kohtub Barcaga ning just siis kui Arsenali poolt vaadatuna saavutatakse pos. tulemus ning siis hakkab teiselt poolt tulema, et Wenger on pedofiil, meie oleme röövlid ja palju muud häda.. nüüd kardetakse Harperiga sama. Ainult nutt ja hala ning kuniks midagi pole reeglitega vastuolus, siis mida perset te halate ja nutate ikka?
                  // "Wenger's guidance has made me the player I am, says Fabregas."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                    alati tõstatakse teema üles, kui Arsenal kohtub Barcaga ning just siis kui Arsenali poolt vaadatuna saavutatakse pos. tulemus ning siis hakkab teiselt poolt tulema, et Wenger on pedofiil, meie oleme röövlid ja palju muud häda.. nüüd kardetakse Harperiga sama. Ainult nutt ja hala ning kuniks midagi pole reeglitega vastuolus, siis mida perset te halate ja nutate ikka?
                    // "Wenger's guidance has made me the player I am, says Fabregas."
                    Wow. "Pedekad". Parim. Paikapanija.Ever.
                    Madal. Laup.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                      alati tõstatakse teema üles, kui Arsenal kohtub Barcaga ning just siis kui Arsenali poolt vaadatuna saavutatakse pos. tulemus ning siis hakkab teiselt poolt tulema, et Wenger on pedofiil, meie oleme röövlid ja palju muud häda.. nüüd kardetakse Harperiga sama. Ainult nutt ja hala ning kuniks midagi pole reeglitega vastuolus, siis mida perset te halate ja nutate ikka?
                      // "Wenger's guidance has made me the player I am, says Fabregas."
                      sulle samad sõnad. eks kui õige aeg jälle kätte tuleb, siis tuletan sulle meelde.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Tänan Jukss, eks said ise ka aru, et pärast selle väära listi esitamist ei saanud su lambiväiteid, millest ise kuulnud polnud tõsiselt võtta. AndresRile tahaks õhtul pikemalt vastata. Praegu tundub su jutt küll mõttetu pröökamisena, emotsioonid ilmselt, või midagi.



                        hehehee, vandersell või see coco chanel võiks oma noored pojad siit kokku korjata. minu mõttemaailm ei synci selliste Aavikutega vist mitte kunagi ära.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          AndresRile tahaks õhtul pikemalt vastata. Praegu tundub su jutt küll mõttetu pröökamisena, emotsioonid ilmselt, või midagi.
                          No eks ma jään siis huviga ootama. Täitsa võimalik, et sai enda juttu liiga palju emotsiooni sisse pandud ja kohati puusalt lastud, kuid põhimõte jääb ikka samaks - moraalilugemine mõlemilt poolt on suhteliselt kohatu. Lorenzoga selles suhtes sai vist üksmeel saavutatud? Ning nüüd edasi vaielda, et kumb käitus/käitub kõlvatumalt on mõttetu ja liiga subjektiivne ja viib ainult peaga vastu seina. Kui nüüd keegi Arsenali või Barcelona fännidest teema üles tõstatab, eks siis tuletab keegi kohe ka selle praeguse vaidluse uuesti meelde.

                          Kommentaar


                            Pep Guardiola has given his blessing to Jon Miquel Toral Harper's transfer to Arsenal.
                            The Barcelona Head Coach spoke about the youngster shortly after Arsene Wenger confirmed
                            the deal for the Spanish Under 16 international.

                            Guardiola was asked for his view on the controversial signging, in wake of damming
                            comments from Barca President Sandro Rosell. However, he refused to get involved in a war
                            of words, instead choosing to wish the 16-year-old well.

                            "Only the people who want to stay should stay. We wish him all the best."

                            Wenger was also quizzed on his latest acquisition, but proved to be his typical bullish self.
                            The Frenchman came out fighting on the allegations Rosell labelled at Arsenal, as a club
                            that simply scout Europe looking to 'fish for 16-year olds'.

                            He began by mentioning Toral's English heritage, citing the fact his mother, Shiela Harper, is
                            from Darlington, and that Jon holds a British passport. Wenger then stoked the fire on youth
                            transfers, telling journalists to 'look at how many foreigners at the Barca youth ranks'.


                            Kommentaar


                              Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                              No eks ma jään siis huviga ootama. Täitsa võimalik, et sai enda juttu liiga palju emotsiooni sisse pandud ja kohati puusalt lastud, kuid põhimõte jääb ikka samaks - moraalilugemine mõlemilt poolt on suhteliselt kohatu. Lorenzoga selles suhtes sai vist üksmeel saavutatud? Ning nüüd edasi vaielda, et kumb käitus/käitub kõlvatumalt on mõttetu ja liiga subjektiivne ja viib ainult peaga vastu seina. Kui nüüd keegi Arsenali või Barcelona fännidest teema üles tõstatab, eks siis tuletab keegi kohe ka selle praeguse vaidluse uuesti meelde.
                              Eks ma siis jätan vastamata. Ei üritanud moraali lugeda, lihtsalt oma seisukohti selgitada. Aga las ta siis jääb.
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Lugesin hommikul head anekdoodi:

                                Barcelona Take Interest in Lech Poznan Star Artjoms Rudnevs
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X