320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ainuüksi juba see ,et kõik teie kaitsjad jõudsid suluseisus olla , on juba piisav argument.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Muidu jah, tugevam oli selgelt barcelona, aga üks asi, mis kriipima jäi, et barca (muidu sümpaatsed mehed) polnud fair play vaimus mängimas, OK! - saan aru, et pingeline ja muidugi vehkimist tuleb, aga kui arsenali vend pikali kukkus või viga sai, siia barca kutid läksid kohe mölisema ja püsti kiskuma, imo mingit ajaviitmist arsenali vennad küll ei korraldanud.
      Dani Alves, kes varem oli üks mu lemmik paremkaitsjaid, oli eile küll üks paras kloun.

      Aga edu ja ehk veab finaali välja !

      Kommentaar


        Algselt postitas Ertai Vaata postitust
        Muidu jah, tugevam oli selgelt barcelona, aga üks asi, mis kriipima jäi, et barca (muidu sümpaatsed mehed) polnud fair play vaimus mängimas, OK! - saan aru, et pingeline ja muidugi vehkimist tuleb, aga kui arsenali vend pikali kukkus või viga sai, siia barca kutid läksid kohe mölisema ja püsti kiskuma, imo mingit ajaviitmist arsenali vennad küll ei korraldanud.
        Dani Alves, kes varem oli üks mu lemmik paremkaitsjaid, oli eile küll üks paras kloun.

        Aga edu ja ehk veab finaali välja !
        Wow, manu mesilaste toetaja räägib fair playst. A ignoreeri seda viimast lauset.
        Selge, et kui oled kaotusseisus, lähed meest püsti aitama, see käib mängu juurde ning näita mulle üht meeskonda, kes seda ei tee, annan kommi.
        Alves on kloun. Hästi jalkat mängiv kloun. Aga kloun.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Wow, manu mesilaste toetaja räägib fair playst. A ignoreeri seda viimast lauset.
          Selge, et kui oled kaotusseisus, lähed meest püsti aitama, see käib mängu juurde ning näita mulle üht meeskonda, kes seda ei tee, annan kommi.
          Alves on kloun. Hästi jalkat mängiv kloun. Aga kloun.
          Muidugi on hästi mängiv kloun, vahel rohkem kloun, vahel vähem, vahel ei teegi klounaadi.
          Üldse imestasin, et Alves pidevalt tuleb äärelt alati sisse, aga Arsenal ei pannud kunagi meest tema peale (kartsid keskelt rohkem?)
          Väga hästi mängis. Lihtsalt isiklik sümpaatia kannatas seekord tõsiselt.

          Üks asi on püstiaitamine kaotusseisus - teine asi on vihaste lõustadega kohtunikuga mölisemine, et ronigu püsti vastased jne. Närvikava vist polnud see.

          Manu mesilaste toetaja?
          Esiteks ma ei saa sellest "mesilaste" terminist aru, ilmselt seetõttu, et ma pole manU toetaja ka ja ei näe sp solvangut selles lauses
          Liverpooli olen aastast 98 toetanud vähemal - suuremal määral ja üldiselt mulle lihtsalt meeldib jalgpall ja üritan objektiivne olla. Lpooli toetamine muidugi mingis mõttes välistab, et ma Unitedi die-hard fänn või sõber oleks
          On vaid paar üksikut satsi, mis mulle ebasümpaatsed on. Nendest ainuke, mis väga ebasümpaatne erinevatel põhjustel on Real Madrid, nii et ära arva, et ma mingi anti-barca vend olen.

          Lihtsalt mu tähelepanekud mängust.

          Ainsad asjad, mis sitalt silma jäid olid
          1) Kohtuniku RVP teine kollane; barcale mitte penalti andmine = kohtunik oli kehv
          2) Alvesi klounaad
          3) Barca oli esialgse kaotusseisu tõttu veidi liialt anti fair-play.

          Muidu oli mäng ülipõnev ja äge. Tooksin eriti esile Almuniat, kes tegi supermängu olenemata nendest 3 väravast, mis talle ära löödi.

          Kommentaar


            kas oskate öelda, mida ennem mängu hispaania meedia kirjutas? Või ongi Barca'l tavaks sünkroonis tegutsemine publiku ning mängijate vahel? Pean silmas seda, et igal võimalusel näitasid nii mängijad kui ka publik välja, et Arsenal mängib aega.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              kas oskate öelda, mida ennem mängu hispaania meedia kirjutas? Või ongi Barca'l tavaks sünkroonis tegutsemine publiku ning mängijate vahel? Pean silmas seda, et igal võimalusel näitasid nii mängijad kui ka publik välja, et Arsenal mängib aega.
              Interi pärand Camp Noul.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                kas oskate öelda, mida ennem mängu hispaania meedia kirjutas? Või ongi Barca'l tavaks sünkroonis tegutsemine publiku ning mängijate vahel? Pean silmas seda, et igal võimalusel näitasid nii mängijad kui ka publik välja, et Arsenal mängib aega.
                ses suhtes väga loll publik/käitumine.
                Arsenal ÜRITAS rünnata: teadsid ka, et see on ainus võimalus survele vastu pidada, sest nad ei ole kaitses nii kõvad nagu Inter vm meeskond, aga nad olid lihtsalt nii mannetud (= sitad) rünnakutel, et seda väga välja ei paistnud + pealelöökide arv.. suutsid palli kaotada viimases kolmandikus.
                Interi bussi mäletan hästi, kena asi oli, pidasid vastu. Pique värav ka muidugi oli äge = Ibra sai sacki ka põhimõtteliselt siis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                  ses suhtes väga loll publik/käitumine.
                  Arsenal ÜRITAS rünnata: teadsid ka, et see on ainus võimalus survele vastu pidada, sest nad ei ole kaitses nii kõvad nagu Inter vm meeskond, aga nad olid lihtsalt nii mannetud (= sitad) rünnakutel, et seda väga välja ei paistnud + pealelöökide arv.. suutsid palli kaotada viimases kolmandikus.
                  Interi bussi mäletan hästi, kena asi oli, pidasid vastu. Pique värav ka muidugi oli äge = Ibra sai sacki ka põhimõtteliselt siis.
                  Loll publik? Et publik peaks nagu kontserdil plaksutama? Igal pool maailmas mõjutatakse kohtunikke, vile, žestide, laulmise, mölisemisega. Kuni asju väljakule ei loobita, käib see normaalse publiku juurde. Arsenal otseselt ei venitanud aega nii nagu eelmine aasta Inter seda tegi, aga teatud taktikalistel momentidel seda tehti, et survet vähendada (Wilshere esimesel poolajal). seda teevad nüüd küll kõik, ei heida ette (Barca enda mehed lõpus samamoodi). Selle viitamist aga publikule ette heita on tagasihoidlikult kummaline.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    publikul käis ikka päris mitu liitrit kopsudest läbi ennem kui anti mõista, et (näiteks) Szczesny (tõsiselt) vigastatud on. Kas see näitab publiku arukust kui arvatakse, et vastased kavatasevad 90 minutit teeselda? Sellise maratoniga ei saaks vist isegi Alves hakkama.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      No tegelikult iga klubi fännid vilistavad vastase mängijate peale...isegi siis, kui vend tegelikult ka vigane on. Tulihingelised fännid on ikka marus ja tahavad, et mäng edasi läheks.
                      Kas on üldse mõtet mingi publiku teemal vaielda? Suht mõttetu...

                      Kommentaar


                        kõik õige - erinevad liigad, inimesed, kombed jne. Mina isiklikult lihtsalt polnud varem täheldanud, et kohe mängu algusest peale hakatakse vilistama, sest arvatakse, et vastane venitab aega. Tragikoomiline.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          kõik õige - erinevad liigad, inimesed, kombed jne. Mina isiklikult lihtsalt polnud varem täheldanud, et kohe mängu algusest peale hakatakse vilistama, sest arvatakse, et vastane venitab aega. Tragikoomiline.
                          Parem kui see A... W ... on pedofiil laulmine? Kuidas võtta...
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Ma olen seda vaidlust mõlemas teemas pikalt vaadanud ja ma nüüd ei saa täpselt aru, et kes keda milles süüdistab. Selles suhtes, et on ju ühine arusaam, et kohtunik tegi Van Persie ära saates väga lollisti. Samamoodi on konsensus, et Barca oli ikka üsna koledasti üle. Ehk reaalselt oleks lõpptulem võinud küll olla van Persiega natuke teine, kuid sisuliselt pole selles süüdi ei Barca, Barca fännid, Robin van Persie ega ka Arsenali fännid. See on jalgpall ja kahjuks selle jalgpalli see nõmedam osa, kus kohtunik ei suuda mänguga kaasa joosta ja teeb lolli valiku. Minu hinnangul peaksid Barca fännid tõdema, et noh, loll punane oli. Ja Arsenali fännid, et loll punane oli, aga tegelikult oli ka Barca päris hea. Seejärel väikse leppimisseksi tegema ja asja ära unustama. Kaua võib, ma ei suuda enam ju jälgida!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma olen seda vaidlust mõlemas teemas pikalt vaadanud ja ma nüüd ei saa täpselt aru, et kes keda milles süüdistab. Selles suhtes, et on ju ühine arusaam, et kohtunik tegi Van Persie ära saates väga lollisti. Samamoodi on konsensus, et Barca oli ikka üsna koledasti üle. Ehk reaalselt oleks lõpptulem võinud küll olla van Persiega natuke teine, kuid sisuliselt pole selles süüdi ei Barca, Barca fännid, Robin van Persie ega ka Arsenali fännid. See on jalgpall ja kahjuks selle jalgpalli see nõmedam osa, kus kohtunik ei suuda mänguga kaasa joosta ja teeb lolli valiku. Minu hinnangul peaksid Barca fännid tõdema, et noh, loll punane oli. Ja Arsenali fännid, et loll punane oli, aga tegelikult oli ka Barca päris hea. Seejärel väikse leppimisseksi tegema ja asja ära unustama. Kaua võib, ma ei suuda enam ju jälgida!
                              Siin teemas vaidlust pole olnudki, on vaid usual suspects cython ja co. a see viimane on nüüd juba arsenali teemas, küll on ikka raske lapsepõlv.
                              Imelik on lihtsalt see, et peale Barca võitu on alati süüdi kohtunik, Messi ja Xavi ja co, ilm, nüüd publik, kes vilistab, muki-kaka ja tiki-taka, ja rahvusvaheline imperialism. Dziisas, ma ei seedi ka Interit või seda Chelsea'd aga ma ei vaata ka nende mänge ning kommenteerin seal vist kord aastas (vist). Siin on aga peale CLi miski pasrahe käimas. TTA!
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Ma arvan ka, et (peaaegu) kõik saavad aru, et see oli loll punane veel lollimal hetkel ning Barca oli mänguliselt nii üle, et albakkab .. no võibolla tõesti cython jms trollid ei tunnista seda lihtsalt,aga see selleks.
                                Kuid statistika võib tõesti näidata 70-30%, 17-0 pealelööke, van persie 8 sööduüritust mängu jooksul jne, aga kui mängu lõppedes viiginumbrid tablool on, siis ei ole nendest midagi kasu. Kahjuks ei saa tänu kohtunikele kunagi teada, mis oleks olnud, kui Arsenal oleks mängu lõpuni 11 mehega kaitses istunud, mitte 10ga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X