320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat, kas sa ei saa aru, et teisel poolajal oli hoopis teine taktika ja kuni ärasaatmiseni oli mäng täiesti võrdne võrdsega? See oli küll väike aeg, aga sel ajal mängis Arsenal ikka väga-väga hästi ega istunud enam umbkaitses. 1-1 seis ja võrdne võrdsega mäng, rünnakud korda mööda nagu jalgpallis peabki oleks kindlasti olnud midagi muud kui terve õhtu teerullimist vaadata. aitäh!
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Algselt postitas Ertai Vaata postitust
      Muidu jah, tugevam oli selgelt barcelona, aga üks asi, mis kriipima jäi, et barca (muidu sümpaatsed mehed) polnud fair play vaimus mängimas, OK! - saan aru, et pingeline ja muidugi vehkimist tuleb, aga kui arsenali vend pikali kukkus või viga sai, siia barca kutid läksid kohe mölisema ja püsti kiskuma, imo mingit ajaviitmist arsenali vennad küll ei korraldanud.
      Dani Alves, kes varem oli üks mu lemmik paremkaitsjaid, oli eile küll üks paras kloun.

      Aga edu ja ehk veab finaali välja !

      oled ikka tohman küll. sa mängu ise üldse vaatasid? või koolis punase särgiga pinginaabri käest kuulsid kuidas mäng oli?
      annaks pigem kossitagumise eripreemia arsenalile kui vaadata esimese poolaja võimalikke fiaskosid vigastada Messi´t, Xavi´d ja ehk ka Iniestat? "korgis ees" oli ilmselge Wenger´i suunitlus meestele täkeldamisel. tuled siia rääkima Barca anti-fairplay´st...

      Kommentaar


        wha? pigem paistsid nad kõik daivimisega silma. eesotsas muidugi cesciga, olid kõik arseanaali mängijad üsna pehmekesed kaitses ega ei jõhkrutsenud.
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Algselt postitas alehis Vaata postitust
          wha? pigem paistsid nad kõik daivimisega silma. eesotsas muidugi cesciga, olid kõik arseanaali mängijad üsna pehmekesed kaitses ega ei jõhkrutsenud.
          just keskväljal ma mõtlesin, sorry.

          Kommentaar


            ma mõtlesin igal pool. xavi oli minuarust eilse mängu diving queen, aga samas talle on see koguaeg omane olnud. mitte selline ronaldolik-sukeldumine vaid lihtsalt jube kergelt istub murule. korra ka kivisild vihjas midagi selle kohta, aga väga ei julgenud otseeetris sõna võtta.
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Mõne mehe nokkimine siin kõige üle ajab küll naerma.

              Ent kui keegi korralikku ülevaadet mängust saada tahab, siis soovitan siia klikkida.

              Kommentaar


                ärge tsiteerige teda, muidu pole ignoorimise listist kasu midagi
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  ei kavatsegi enam, tal on alati midagi öelda barca meeste daivimise kohta.

                  Kommentaar


                    jep, sellega peaks juba harjunud olema
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Huvitavat lugemist Adriano kohta:

                      Kommentaar


                        Barcelona flop Javier Mascherano has ruled out a return to the Premier League with Chelsea, saying: "I see my present and my future at Barca."

                        Miks ma kirjutatakse Mascheranost, kui flopist? Ma olen vaadanud enamusi Barca mänge ja "El Jefecito on flop" pole mul kordagi isegi mõttese tulnud.

                        Keegi teab, mis Pedroga juhtus? Mingi kubemevigastus vist. Aga vähemalt tuli Bojan ja lõi värava!
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          väga hea mäng oli Sevilla vastu , ainult Messi näitas väga nürisid lahendusi , õnne oli mõlemal poolel , ja põnevust jätkus lõpuni...

                          Kommentaar


                            No ma ei tea, Messi oleks ise mängu lõpuks ära lahendanud, aga see viimane touch...Hea mäng oli tõesti ning viik oli igati õiglane tulemus, mõlemal oli piisavalt õnne ja ebaõnne (Sevilla väristamine, Barca latid ja joonelt tõrjumine). Kahjuks oli kohtunik muidugi sooda, ühe vilest komest sai pihta, lõppeks jäi tal cojonestest puudu, et Barcale Bojani mahatõmbamise eest penalt anda, aga noh...ju siis ei olnud.
                            Pique oli ikka selgelt roostes ning see kaitseformaat, mida mängitakse on ikka avantürism kuubis.
                            Loodetavasti Pedro pole pikalt väljas, sest bojani esimene touch on ikka selle meeskonna jaoks kehv. No viis silma jäi nüüd alles, aga Reali rasked võõrsilmängud on alles ees.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Mängisime täna kahe Sevilla vastu. Ühega, kes oli hingega asja juures, ning teisega, kes ei olnud. Võimalusi meil kolme punkti teenimiseks oli küllaga. Esimesel poolajal, kui vastane meil mängida lasi, oleksime pidanud oma võimalusi realiseerima. Peale vastase väravat aga tundus nagu meeskond lagunes korraga kuidagi koost ning pidime jälle otsast peale alustama. Võibolla oli asi väsimuses. Kohtunikku kohta ainult nii palju, et kui keegi veel kuskil kirjutab et Barcelona võidab alati nende abiga, siis visake pilk selle mängu peale. Positiivne oli vähemalt see, et Bojan sai oma kaua oodatud värava kirja ning kui Pedro vigastus pikaajaline on, siis kulub see enesekindluse laks talle marjaks ära.

                              Ahjaa, loodan et Pep Cáceresi uuel hooajal tiimi tagasi toob. Tema kiirus ja energia kuluks meile kaitsesse ära.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Loodetavasti Pedro pole pikalt väljas, sest bojani esimene touch on ikka selle meeskonna jaoks kehv. No viis silma jäi nüüd alles, aga Reali rasked võõrsilmängud on alles ees.
                                Ma vaidleks vastu. Mulle just meeldis Bojani tehniline pool täna. Julgeks vätita et see on parem kui Pedrol. Kui ta sama palju mängida saaks ning meeskonda sama moodi sisse muganduks, tooks ta meie rünnakusse rohkem kiirust juurde.

                                Villa oli aga täna hämmastavalt kohutav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X