320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui enne mängu räägiti palju eelmise mängu Messi domineerimisest ja Ronaldo varjus olemist siis minu meelest oli asi täna enamvähem samamoodi. Mulle see mäng väga suuri emotsioone ei pakkunud. Oleksin leppinud isegi Barcelona kaotusega, aga viik on ilmselge võit meie jaoks, kuna Real vajas väga neid 3p.Villa peab midagi oma realiseerimisega ette võtma, kuidagi nigelavõitu on. Ütlen ka enda arvamuse penaltite kohta: Villa tõmmati maha, Albiol tegi vea ja penalt oli õigustatud, aga punane oli minu arvates liig, Marcelo teenitud penaltit ei oska kommenteerida, kuna nii jubedalt tundus see daivina, aga kordust nägin kehva nurga alt ainult korra. Real oli oma kontratega väga hea, Barcelonal oli õnne, et Madrid ära ei löönud. Keskväli pandi ilusti kinni. Jään põnevusega järgmist kolme tähtsat mängu ootama. Lepiksin ka ühe kaotusega, kui mõlemad tiitlid koju tuuakse

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Eriti hoidsin silma peal nurga- ja karistuslöökidel, kus Real kõvasti alla oma taseme mängis.
      Are you for real? Adriano poolt väravajoonelt ära löödud pall oli nurgalöögi järgsest olukorrast, millele lisaks sai Ronaldo veel esimesel poolajal ohtlikult peaga löögile nurgalöögist. Ja Ronaldo karistuslöögid olid endiselt tasemel, millest ühe vajutas posti.

      Kommentaar


        No kokkuvõttes sobilik tulemus, kahjuks kohtunik otsustas peaossa astuda. Villa kukutamine oli raudkindel penalti ja punane Casiliasele, Marcelo kukkus küll kontaktita. Meelitas välja ja kohtunik läks õnge. Mõneti kahju, võiduga oleks see Reali kaardimajake ümber lükatud.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          No kokkuvõttes sobilik tulemus, kahjuks kohtunik otsustas peaossa astuda. Villa kukutamine oli raudkindel penalti ja punane Casiliasele, Marcelo kukkus küll kontaktita. Meelitas välja ja kohtunik läks õnge. Mõneti kahju, võiduga oleks see Reali kaardimajake ümber lükatud.
          Meil jäi eelmine kord pooleli. Paljuga oma prille müüd?
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            Algselt postitas alehis Vaata postitust
            Meil jäi eelmine kord pooleli. Paljuga oma prille müüd?
            Ma ei eitagi, et ma olen Barcelona toetaja. Avaldan arvamust, millele on õigus ka sinul. Palun, vt 101 great goalsist üle.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              alehis, sul t6esti neid prille vaja. ehk siiski saad kaubale.
              sul on väga halb silmanägemine v6i tahad sa praegu kedagi nimme siin sikutada.

              Kommentaar


                FC Barcelona jalgpalliklubi brasiillasest kaitsja Dani Alves rääkis, et Madridi Realis mängiv kaasmaalane Marcelo teenis laupäevases kohtumises penalti pettusega.

                Mäletatavasti lõppes Reali ja Barcelona vaheline kohtumine 1:1 ning kohtumise mõlemad väravad löödi penaltist. Real teenis penalti olukorras, kus Alves tegi vea just Marcelo vastu, kirjutab ESPN.

                «Marcelo rääkis mulle, et ta simuleeris. Ta tunnistas, et ta tegi seda vaid tulemuse huvides,» rääkis Alves väljaandele Sport.


                POSTIMEES

                Kommentaar


                  Mõjutab kaudselt juba CdR mängu kohtunikku

                  Aga kolmapäevane vana pidi vähe kompetentsem olema, seal ei lähe need tilulilutamised läbi ja muru peaks ka ikka pügatud olema..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Balaclava Vaata postitust
                    Are you for real? Adriano poolt väravajoonelt ära löödud pall oli nurgalöögi järgsest olukorrast, millele lisaks sai Ronaldo veel esimesel poolajal ohtlikult peaga löögile nurgalöögist. Ja Ronaldo karistuslöögid olid endiselt tasemel, millest ühe vajutas posti.
                    Loe mu post uuesti läbi.

                    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust

                    «Marcelo rääkis mulle, et ta simuleeris. Ta tunnistas, et ta tegi seda vaid tulemuse huvides,» rääkis Alves väljaandele Sport.


                    POSTIMEES
                    Ja kuidas poiss trallitas alles ning Adele sülle hüppas, kui töö tehtud sai. Nagu oleks värava löönud. Aga ega see näpuga näitamine ja kaebamine ka parem pole. Brasiillased jäävad brasiillasteks.

                    Aga rääkides laseritest

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                      alehis, sul t6esti neid prille vaja. ehk siiski saad kaubale.
                      sul on väga halb silmanägemine v6i tahad sa praegu kedagi nimme siin sikutada.
                      aasta post. salvestatud!
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Ei tea miks Iniesta suguseid faage ei karistata kollase kaardi teenimisega, et puhtalt lehelt alustada? Ebaõiglus

                        Kommentaar




                          Finalissima de Copa. tuleb siis täna hooaja teine karikas riiuli peale?

                          Kommentaar


                            Vaevalt, et tuleb

                            Kommentaar



                              ATDHE.net

                              Kas neist on täna ka lootust mängu näha ikka?
                              Kumba siinne rahvas rohkem soovitaks?
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar




                                See on õige leht siiski. Valikut on väga palju. Veetle streamid on super head tavaliselt. Sopcast ka kuid natuke kehvema kvaliteediga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X