320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cyhton Vaata postitust
    Võtke välja !
    Naah!

    Kommentaar


      Seekord siis sedapsi.
      Realile kerge egoboost enne CLi ja nüüd teavad, kuidas Barca vastu asi käib.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Lähiajal on nüüd oodata massilist alakate suitsiidilainet.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Alla 3 punase kaardi oleks pettumus.
          kenasti graafikus.

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Seekord siis sedapsi.
            Realile kerge egoboost enne CLi ja nüüd teavad, kuidas Barca vastu asi käib.
            Pigem toodi Barca natuke pilvedelt maha.
            Okei.. laske nutt lahti, vinguge. Gogogo

            Kommentaar


              Fuh. Väsitav oli vaadata seda mängu. Kahju muidugi, et see nii lõppes...
              sigpic

              Kommentaar


                Barcal puudus täna igasugune võidutahe, teisel poolajal oli seda ainult natukene näha! Tüüpiline Moro esitlus, mis tõi magusa võidu Põnevust järgmisteks mängudeks igatahes jagub kuhjaga.
                OK, KICK OFF

                Kommentaar


                  No Barca kaitseks võin öelda, et kataloonia kuttidel on meistrites kindel eelis see on rohked kollased reali meestel bernabeu mängus, vaja ainult rivist välja lüüa ja Camp Nou'l mängivad Gagod , Canalesid ja Pedro Leonid..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jr Vaata postitust
                    No Barca kaitseks võin öelda, et kataloonia kuttidel on meistrites kindel eelis see on rohked kollased reali meestel bernabeu mängus, vaja ainult rivist välja lüüa ja Camp Nou'l mängivad Gagod , Canalesid ja Pedro Leonid..
                    Ei maksa unustada pingilt hästi puhanud mehi Kaka ja Benzema.
                    OK, KICK OFF

                    Kommentaar




                      Väike video ka mõnusast õhtust, Barcelonat näitab ka natukene.
                      OK, KICK OFF

                      Kommentaar


                        Seekord siis nii, kaotusteta seeria pidi ükskord lõppema ka Reali vastu ning esimese poolaja esitusega oli kohvitassi süllekukutamine loogiline. Esimene poolaeg mängis Real ikka väga hästi ning Barca suisa kohutavalt, teine poolaeg tõmbasid katalaanid end kenasti käima ning Real vist ei saanud kuni 80. min üle poole platsigi. Casilias tegi aga viis tõrjet, nendest kaks olid ikka absoluutne meistriklass ning lisaajal saigi lõpuks kaitse väsimus ning Mascherano lühidus saatuslikuks. Ronaldo oli kogu aeg ohtlik ning kasutas ühe võimaluse lõpuks ära ka. Kahju, et selle kaitse koha pealt see pink ikka lühike on ning kaptenist tunti ikka meeletut puudust- esimesel poolajal hoidis miski ime tahajäämisest.

                        Villa enesekindluse puudumine maksis muidugi ka karmilt kätte, Bojani vigastus ei saanud halvimal ajal tulla, sest sisulist vahetust sinna ette ei ole.
                        Kokkuvõttes- kui mängitakse nii nagu teine poolaeg, ma CLi pärast ei muretseks, võimausi loodi 11 kastimängija vastu 45 min piisavalt ning kaitses polnud suurt teha midagi. Olen miskipärast üsna veendunud, et kahte jalga Mourinho sellise taktikaga ei võida ega suuda ka nullnulli viigistada, eriti, kui üks nendest veel kodukamaral on.
                        Ja Madridil oligi aeg midagi võita kah, 400 milli puistamine võiks mõne kala ikka kohale ju meelitada.

                        Edit: Ha2- Kaka ja Bensiin sellisesse taktikalisse plaani lihtsalt ei mahu, Kaka veel kuidagigi, aga see pole päris see Kaka, kes Milani eest palliga joosta suutis.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          esimene hea vaatemäng, kolmest senisest, kahe suurima palgafondiga meeskonnalt. Tõenäoliselt CLis sellist lahingut enam ei näe, sest RM läheb esimeses ringis väravat puhtana hoidma, mis imekombel on seni enam-vähem ka toiminud.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            esimene hea vaatemäng, kolmest senisest, kahe suurima palgafondiga meeskonnalt.
                            Jah nagu BBC-st lugeda, saab keskmine Barca mängija 7,9 miljonit dollarit aastas, Reali oma 7,4 miljoni vastu. Mõistetamatud summad. Jerzy Dudeki karjäärivalikust võiks ju selles valguses aru saada.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Ega midagi muud pole öelda kui et tiim kellel rohkem õnne oli võitis.

                              Guardiolalt ootan aga CL-i esimeseks kohtumiseks paar muudatust algkoosseisu. Sellist kindlust, mis Mourinho üles seadnud on, kerge lammutada pole. Parim variant mille mina välja mõelnud olen on Thiago sisse toomine ning Villa või Pedro pingile heitmine.

                              Thiago annab tiimile rohkem kreatiivsust kui Villa ja Pedro. Samuti paneks ta söödumängu meil kiiremini käima, mis aitaks keskvälja üle veel rohkem kontrolli saada. See vähendab omakorda kontra ohtu ja tekitab samal ajal ka rohkem võimalusi. Ma ei ülehinda seda poissi. Olen seda mitu korda oma silmaga näinud milleks ta võimeline on. Laseme tal Xavi ja Busquetsiga keskväljal ehitada ning Iniesta liigutaks Messile vasakusse äärde appi. Nüüd oleks ainult vaja et Pep-il sellise vangerduse jaoks julgust oleks.

                              Kui aga on olemas tiim, kes Mourinho taas maa peale tuua suudab, siis oleme selleks meie!

                              Kommentaar


                                selleks meeskonnaks oli Sporting Gijon, kes Jose kuulsusrikka kodutee lõpetas ning reaalsustaju päevakorda tõi.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X