320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jäime alla? Ma tahtsin ausat mängu näha. Mind ei koti see kuradi hispaania jalgpall..
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Algselt postitas Inhouse Vaata postitust
      Ka mul on Pedro ja Busquetsi kukkumistest juba siiber. Oleks aeg hakata mehe mängu mängima. Arusaadav, et hooaja tähtsamad mängud on käes, aga no mida huumorit.

      Puyol näitas taaskord noortele kätte, kuidas kaitses mängima peab. Hindamatu mees Barcelona jaoks. Villa oli omal äärel päris korralik. Vahetusest sekkunud Affelay väga terav. Messi imes taaskord läbi ussim***i need väravad ära. Tänane mäng oli ääretult ettevaatlik.

      Punase koha pealt ei oska ma kommenteerida. Mu arvates oli pigem kollane, aga mida ma ka tean. Igastahes jääb sellest sitamaitse suhu, kuna ei võidetud Real Madridi 11 vs 11 mängides. Muidugi saab nüüd pressikal ärapanemise jutte taaskord kuulata.

      Teistele foorumi külastajatele, rahunege maha oma kommentaaridega. Ainult vaenu ja ärapanemist täis. Meeskonda hakatakse vihkama eelkõige fännide tõttu, mitte mängijate pärast
      Oleks siis kõik Barca toetajad sellised...
      Aga peaks siiski mainima, et mängijad ise on ikka selles ebasümpaatsuses rohkem süüdi. Eks igal klubil ole selliseid "whacko" fänne ning sellega tuleb leppida.

      Kommentaar


        Algselt postitas ha2 Vaata postitust
        Arvestades seda Barcelona teatrit, siis oleks isegi peale neile astunud, et näha kas reaalselt ka nii valus on, kui näideldes.
        Aaa..sorri...unustasin ära, et SINA oled ju MEES. Tead täpselt kui valus mingi kontakt on ja lisaks oled freakin ekspert näitlemise alal...ma ei soovi enam omade võitu platsil. Edaspidi soovin lihtsalt SINA olla.
        Mes que un club!

        Kommentaar


          Algselt postitas alehis Vaata postitust
          Jäime alla? Ma tahtsin ausat mängu näha. Mind ei koti see kuradi hispaania jalgpall..
          Kui ei koti, siis on tatipritsimine ka mõttetu.
          Mind ka nii väga ei koti, kuid huvitun ikka sellistest vastasseisudest.
          Välja elan end siiski pigem Bayerni teemas, kus praegu kindlasti käib arutelu, kas Neuer tuleb või ei.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Reali fännid mingu vesistagu patja. Kahes eelnevas mängus tehti Barcelonale kohtunike poolt liiga nii et meile kulus ka väike soosing ära. Kohtunik ise oli muidugi sitt ning nagu näha sellises mängus enamik neist hakkama ei saa. Väitsin seda ka peale Real-Barca esimest kohtumist ning ainukese lahendusena näeksin tehnoloogia lisamist otsuste langetamisse.

            Aga Messi väravate üle olen ülimalt õnnelik ning Affelay-le tuleb samuti õlle välja teha. Elagu Barca!

            Kommentaar


              Algselt postitas marconius Vaata postitust
              Kuidas siin keegi ütleski...ime seda...
              et ime messi väravat v?
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                one man team siiski kui värvaid vaja

                Kommentaar


                  nalja sai, möliseda sai ja kaotuse saite ka - tõmmake nüüd rahulikult oma liverloli urgu tagasi.


                  cython say what?
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                    Aaa..sorri...unustasin ära, et SINA oled ju MEES. Tead täpselt kui valus mingi kontakt on ja lisaks oled freakin ekspert näitlemise alal...ma ei soovi enam omade võitu platsil. Edaspidi soovin lihtsalt SINA olla.
                    Ma vaatasin mängu, kui pubi täis hispaanlastest Barca fänne ise ka oma mängijate peale naerab, siis pole see normaalne! Ootame video kokkuvõtted ära, kuigi tähtsust need ei oma. Sa proovi ikka Sina ise olla, kindlasti oled fantastiline poisike!
                    OK, KICK OFF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      nalja sai, möliseda sai ja kaotuse saite ka - tõmmake nüüd rahulikult oma liverloli urgu tagasi.
                      ema rinnapiim sisaldas täna viina vä tuti-pluti?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        ema rinnapiim sisaldas täna viina vä tuti-pluti?
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Leppige ometi, mehed, et daivimine on tänapäeva jalgpalli osa. Meeldib see teile või mitte. Aga ütlen veelkord - tehnoloogia mängu!

                          Kommentaar


                            Jalkafänni vaidluskool (klubid on valitud suvaliselt)
                            Liverpooli fänn: Oot, sa seksid oma õega? See on ju haige!?
                            Barca fänn: [lingib Messi värava videot]

                            End of conversation.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                              Leppige ometi, mehed, et daivimine on tänapäeva jalgpalli osa. Meeldib see teile või mitte. Aga ütlen veelkord - tehnoloogia mängu!
                              No premier league'i ei anna võrreldagi la ligaga. PLis mängivad ikkagi mehed kes teenivad raha jalgpalli mängimise eest mitte näitlemise.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Jalkafänni vaidluskool (klubid on valitud suvaliselt)
                                Liverpooli fänn: Oot, sa seksid oma õega? See on ju haige!?
                                Barca fänn: [lingib Messi värava videot]

                                End of conversation.
                                Haha. Mõtlesin tuti-plutile midagi sarnast öelda, aga nii hästi poleks osanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X