320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    Järgmine hooaeg näete rsk !!! #"!!"

    Kommentaar


      Eks tegelikult olegi aeg teistel enda taset tõsta - suhtumise osas - palli võitmise ja hoidmise osas. Oskused ja palganumbrid kasvavad, aga profesionaalne suhtumine väljakul langeb.

      Võib olla jättis kohtunik RMile sellepärast nii mõnegi vea andmata, et Lihtsalt Maria ja Krissu on end rohkem tõestanud kui nood uue generatsiooni tsirkuseartistid. Ja tegelikult näitasid Barca vennad ikka kõvasti paremat, kvaliteetsemat näitlemise oskust... tuleb loota, et teised pallurid taolist elementi külge ei poogi.

      Adebayor on vist Pepega ühest klaasist vett joonud või muidu diskotanud. Ei saagi aru, mida RM taolise agressiivsusega saavautada tahtis - arvasid, et kui võita ei suuda, siis vähemalt püüavad natukenegi haiget teha, et vaesekesed tühja ei nutaks? Tõsine profesionaalne lähenemine.

      Kogu kamara-jura juures tuleb loota, et Schalke selle turna kinni paneks
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        Kuidas lõpetada vastase liigfüüsiline mäng? Võtta igast veast maksimum. Guardiola, ma armastan sind!
        MIDA??? Liigafüüsiline ? Iga kergemgi puude oli ju viga, kohtunik ei lubanud absoluutselt jõudu kasutada. Adebayor tõesti seal tegi vähekene huumorit, aga see frustratsiooni väljaelamine algas alles peale Barca väravat. Kuni selle ajani oli suht iga väikegi puude viga (eriti kui selle puute sooritajaks oli Reali mängija).

        Mängu pärl oli see, kui Macherano kukkus juba pool meetrit enne vastasega kokku põrkamist küllili ja kohtunik selle eest vea andis.

        Tõesti, kui täna oleks Barca vastu mänginud ükskõik milline muu tiim peale Reali, siis oleksin ma lootnud, et Barca ei saa edasi. Aga siiski pigem Barca kui Real, kahju ainult et nendel kahele mängule selline mekk mann' jäi !

        Kommentaar


          Algselt postitas Kristjan? Vaata postitust
          Mis kuradi maksimum? Tü%a kui iga puute peale pikali visata siis ega see khm normaalne ju pole, või mis? Liigfüüsiline, teil need toredad barca poisid seal käivad maagilise joone taga ära ja ongi 100% mänguvalmis. Käi Pe%se ja Head Ööd !! Tambi pihku ta peale siis !!
          kuule Kiku, pole mõtet nüüd teisi sõimama ka hakata!
          Algselt postitas fitti
          Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
          LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

          LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

          Kommentaar


            kristjan, hoia end natuke tagasi. oled sa ise kunagi jalgpalli mänginud, püsiksid püsti kui sinu vastu selliseid vigu tehakse? . Ma ei ütle, et 100% viledst oli kõik õige, aga 90% kindlasti küll. Adebayor vs Messi? Mees toodi ju ainult lõhkuma... Praegune Real on eelmise aasta Interi koopia

            Kommentaar


              Kle sa võta küll rahulikult sink.

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Ja tegelikult näitasid Barca vennad ikka kõvasti paremat, kvaliteetsemat näitlemise oskust... tuleb loota, et teised pallurid taolist elementi külge ei poogi.
                Seda nüüd küll pole mõtet loota. Praegu noored vaatavad barca näitlemist ja uefa neid selle eest ei karista, siis nad mõtlevadki, et see näitlemine igati reeglite pärane ja hakkab ka uuem generatsioon näitlema. Tõesti võiks tulla juba parima näitlemise auhinna jagamine nagu Kalev rääkis..
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kristjan? Vaata postitust
                  Kle sa võta küll rahulikult sink.
                  Kle sa võta ennem Krissu
                  Algselt postitas fitti
                  Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                  LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                  LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                  Kommentaar


                    Algselt postitas klaas Vaata postitust
                    kristjan, hoia end natuke tagasi. oled sa ise kunagi jalgpalli mänginud, püsiksid püsti kui sinu vastu selliseid vigu tehakse? . Ma ei ütle, et 100% viledst oli kõik õige, aga 90% kindlasti küll. Adebayor vs Messi? Mees toodi ju ainult lõhkuma... Praegune Real on eelmise aasta Interi koopia
                    Ei ei ma ei ole kunagi jalgpalli mänginud, olen suvaline jorss pinksi trennist, mõtlesin, et tulen ütlen midagi, kuna kõik tundus täna nii ebaaus olevat reali vastu.

                    Kommentaar


                      Barca tõepoolest vääris täna võitu, aga paraku pean nõustuma paari eelkõnelejaga, et kahe mängu kokkuvõttes sai see "maailma ilusaimat jalgpalli"-prefiks päris korralikult määritud. Eks Guardiola isegi ütles enne mängu, et loodetavasti sellist näitlemisklounaadi enam ei näe, aga nagu öeldakse, siis "lähen, nigu läks".
                      Ausaltöeldes ei saa ma aru, kust see kukkumiste jada algas? Võibolla satun aastas ca. 5-7 Barcelona La Liga mängu kaema, aga sellist asja ei ole ausaltöeldes varem täheldanud. Muidugi minu jaoks pani totaalse märgi maha toosama intsident, mille järel ei suuda ma enam Busquetsi mitte kunagi enam tõsiselt võtta:


                      Head ööd.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
                        Kle sa võta ennem Krissu
                        Nahhhui see su perset torgib mida ma siin räägin?? Kui ei meeldi ära loe. Leiad äkki veel mõne variandi mu nimest??


                        Rahu suur Lihavürst !!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Seda nüüd küll pole mõtet loota. Praegu noored vaatavad barca näitlemist ja uefa neid selle eest ei karista, siis nad mõtlevadki, et see näitlemine igati reeglite pärane ja hakkab ka uuem generatsioon näitlema. Tõesti võiks tulla juba parima näitlemise auhinna jagamine nagu Kalev rääkis..
                          Siis tuleb loota, et Barca Stoke'iga ei kohtu, sest tolles mängus suudaksid kivipallurid kirja saada rohkem vigu kui vastane sööte - taolisel viljakal mullal suudavad nad raudselt mingi saja aasta jagu auhindu habemesse pista.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            mõningaid kommentaare mujalt, lihtsalt silmaringi avaradamiseks

                            Good game and I think both sides gave a pretty decent account of themselves. Barcelona again the most positive team, and fully deserved more than a 1-1 draw, but they continue to miss chances, something I’d be worried about with the final in mind. Some of the interplay was outstanding though, and Iniesta’s through ball to Pedro, left by Messi, was just beautiful and very reminiscent of his pass to Xavi for the opening goal last November. Also, hats off to Guardiola for giving both Puyol, who was magnificent over the two legs, and Abidal their moment at the end. Great to see Abidal back playing.

                            Fair play to Madrid for having a go in the 2nd half – there was a 10 minute spell when they looked like they might make something happen, but Barcelona recovered well after Marcelo’s goal. Still, they proved that they have the skill and speed to really trouble Barcelona, and Madrid fans may be asking why they weren’t set up like that in the first leg.

                            A note on the ref, who had the real mission impossible tonight. Thought he was excellent, balanced and sensible, telling Mascherano and Ronaldo to get to their feet after numerous tumbles. He wrongly disallowed the Real goal – Ronaldo did impede Mascherano, but there was nothing he could do about it, and that was due to a trip by Pique – though that was balanced by the fact that in any other game Carvalho would have been sent off in the first half, and Alonso and Diarra can count themselves very fortunate not to get second yellows as well. So please, no conspiracy theories, both sides can point at decisions that went against them. Madrid could have been one up, and also down to 8 men – pick your poison….

                            Overall, the side with the most positive outlook and that did the most attacking went through. Well deserved. Let’s hope the final is one to remember.





                            Observations:

                            1) Barca scored first with 11 players in the Madrid team.

                            2) theKnowledge: Now you see why I said Iniesta really makes this Barca team flow?

                            3) Alonso should have been off though. He did more than 10 yellow card tackles and got just one for it.

                            4) Barca players can be diving, nancy boys, but the players from Madrid are just terrible with their tackling. And the complaining after is plain ridiculous.

                            5) Ronaldo didn't do anything to enhance his reputation of being a c*ck. Although fouling Messi was just sad really. How dare he?

                            6) I know he didn't score a goal, Messi can perform on a not-so-cold, wet and windy day.

                            Kommentaar


                              Portugali telekommentaatori sõnad- fair playd tänapäeva Lõuna-Euroopa jalgpallis on suht raske leida. Samas probleem pole isegi mitte niivõrd näiteks Barca näitlejates, vaid ikkagi jalgpalli katuseorganisatsioonides ja reeglites. Ehk ka sellist näitlejalikkust on tegelikult võimalik tänapäeva jalgpallist välja juurida kui vaid selleks on soovi. Toores mäng jalgpallis on juba reglementeeritud. Eks see ole ka üks peamisi põhjuseid, miks näiteks traditsiooniline briti vutt pole viimasel kümnendil eriti maksvusele saanud.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                sa pead ikka silmas koondist?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X