320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kristjan? Vaata postitust
    Mis kuradi maksimum? Tü%a kui iga puute peale pikali visata siis ega see khm normaalne ju pole, või mis? Liigfüüsiline, teil need toredad barca poisid seal käivad maagilise joone taga ära ja ongi 100% mänguvalmis. Käi Pe%se ja Head Ööd !! Tambi pihku ta peale siis !!
    Täiesti geniaalne idee ja ma tunnen kaasa sulle, ja teistele, kes Guardiola vastusest Mou taktikale aru ei saa.

    Ilmselgelt pole hetkel Barcelona söödumängule ja tehnikale maailmas vastast. Madrid võitles täna vapralt, kuid võitjaks jäi ikkagi Kataloonia meeskond. Küll aga on sellel tiimil piisavalt nõrki külgi, mille märkamises Mourinho sugune treener omal tasemel on. Nende kahe gigandi selle aasta esimeses kohtumises oli juba selgemast selgem, et Mou astub Barcelona vastu oma suurima trumbiga välja - tema tiimi suuruse ja tugevusega. Pea et ükski Barcelona mängija ei paista silma oma pikkuse ja laiusega, mida ka selline mängustiil eriti ei nõua. Kuid see toob omakorda kaasa nurga- ja karistuslöökidest tuleneva ohu ja on hämmastav, et Real, keda ma kümneid kordi see hooaeg vastastele karistuslöökidest väravaid löömas näinud olen, Barcelona sugusele meeskonnale erilist ohtu nendest ei osutanud. Küll aga suutsite meie mängu lõhkuda ja seda paremini kui keegi teine. Oma kompaktse stiiliga ajasite Xavidel ja Messidel katla keema ning tulemust oli ka esimeses kahes kohtumises näha. Tunnistan, et ma olin juba pead langetamas, kuid teine kohtumine Madridis andis veel lootust. NÖ ''Bussi parkimisega'' ei saagi meid alati võita. Vb ei olnud see Guardiola plaan, mängijad võisid ise kaitsereaktsioonist rohkem kukkuma hakata, kuid mis iganes see oli, kujunes sellest välja ideaalne vaktsiin meile Reali vastu. Kohtunikul omas selles küll suurt rolli, kuid nii kaua, kui tehnoloogiat jalgpalli ei tooda, jäävad kohtuniku vead mängu kriitiliseks osaks. Miks Mourinho trennis kümne mängijaga mängimise asemel Barcelona vastu kaartide saamise vältimist ei õpetanud?

    Lisaks veel, et nii nagu madristad suutsid leppida säärase negatiivse mänguga, mille tõttu Capello klubist välja visati, suudavad ka Barcelona fännid sellist näitemängu taluda. Mõlema meeskonna jaoks oli lõppkokkuvõtteks kõige tähtsam võit ning selle nimel olid nad valmis andma kõik. See, kes rohkem andis, võitis.

    Kommentaar


      Inglise koondist? ma arvan et siin peeti silmas ikka britti vutti, ka klubisid. Füüsilist mängu ju eriti ei lubata. Ja seda viljelevad ju pea kõik briti klubid
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        Inglise koondist? ma arvan et siin peeti silmas ikka britti vutti, ka klubisid. Füüsilist mängu ju eriti ei lubata. Ja seda viljelevad ju pea kõik briti klubid
        Ja briti klubivutt pole viimasel ajal Euroopas edu saavutanud (või täpsemalt: maksvusele pääsenud)? Ole nüüd...

        Kommentaar


          2004-2009
          Inglise klubid CLi finaalis olnud ning ka see aasta vast.
          Mina arvan küll, et finaali pääsemine on suur edu.

          Kommentaar


            ok, võib olla vähe valesti sõnastatud, kuid pidasin silmas ikkagi viimast 10 aastat, mitte 3-4 hooaega vahepeal. aga olgem ausad, kohtunike vilepoliitika muutumise tõttu on kindlasti eelkõige briti klubid alt läinud.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              viimasel ajal räägitakse, et Inglise vutt ei ole teps mitte see, mida mängitakse Premis, vaid see mis on Champis.

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                viimasel ajal räägitakse, et Inglise vutt ei ole teps mitte see, mida mängitakse Premis, vaid see mis on Champis.
                Championship'is on ragbi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  ok, võib olla vähe valesti sõnastatud, kuid pidasin silmas ikkagi viimast 10 aastat, mitte 3-4 hooaega vahepeal. aga olgem ausad, kohtunike vilepoliitika muutumise tõttu on kindlasti eelkõige briti klubid alt läinud.
                  Mis mõttes alt läinud?

                  Sest faktid paraku sinu "olgem ausad, et..." väiteid ei toeta mitte kuidagi. Kui vaadata kolme edukamat riiki, siis viimase kümnendi jooksul (alates 00/01) on Inglismaa meeskonnad CL-is veerandfinaali jõudnud 27 korral, järgnevad Hispaania 20 ja Itaalia 17 korraga. Poolfinaalis on Inglise klubid olnud selle aja jooksul 16 korda hispaanlaste 13 ja itaallaste 7 vastu. Ja finaalikohti on olnud vastavalt 6-5-5 (homme võib veel tulla ka seitsmes). Seejuures siin muide oli kolm hooaega järjest, kus neljast poolfinalistist tervelt kolm olid Inglismaalt. Ka Euroopa liigas oli eelmisel aastal Fulham finaalis + Liverpool poolfinaalis jne. Ma ütleks selle põhjal küll, et natuke nagu on maksvusele vist pääsenud ikka?

                  Teine asi on muidugi see, millele meesmuiste juba tegelikult vihjas, et ka Inglismaal ei mängita tegelikult enam ammu mingit "täiega sisse ja pohui, kui jalaluu läheb" mängu. Premis kindlasti mitte ja pole see divar nüüd ka mingi täielik lihunike tallermaa, vaadates kasvõi, millise stiiliga Blackpool sealt eelmisel aastal üles suutis tulla. Osad elaksid ikka nagu kuskil aastas '87, kui see teema jälle käima tõmmatakse. Shit happens vahel, aga selline üldistamine on täpselt samasugune lalin nagu "hispaanias ja itaalias daivivad kõik".

                  Ja veel jõulise mängu osas - kui ma viimati vaatasin, siis jalgpall oli endiselt kontaktne ala. Iga kehapuute peale ahastavalt kummuli vajumise ja korgid ees säärde tuleku vahele jääb veel päris mitu võimalust normaalset jalgpalli mängida, need on mõlemad äärmused ja neid on võrdlemisi jabur vastandada. Füüsiline mäng ei tähenda pidevat taklamist, vaid ka näiteks normaalset keha andmist, ja ma ei söandaks küll väita, et see üldplaanis kuidagi eriliselt kohtunike poolt keelatud või luubi all oleks. Kui vaadata, milliste situatsioonide üle kasvõi selles mängupaaris on kõige rohkem vaieldud, siis küsimus ei olegi ju olnud niivõrd selles, kas viga tehti või mitte, vaid et kas iga asja peale on tingimata vaja ennast seitse korda maas rullida. Või siis näost kinni krabada, kui mats tuli tegelikult kehasse.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Wembley Here We Come!!!!!!!!
                    JUST DO IT.

                    Kommentaar


                      reali ja muude fännide halamine teeb selle edasipääsu niivõrd palju magusamaks.

                      Kommentaar


                        Inglise klubide suurvõim vb 3 aastat tagasi panigi UEFA tegutsema, sest juba järgmine aasta elimineeriti Chelsea väga tugevalt kallutatud vilega Barca poole.

                        Reaalselt võttes, ikkagi nii suur kondihunnikute hulk meeskonnas vajab kohtunike tuge. Eelmine aasta oli Barcal ees vähemalt Ibra, kes kujutas väravale ka teistsugust ohtu, kui vaid jooksen hästi kiiresti ja olen väga tehniline.

                        Pärast Ibra (kes ei ole just väga sümpaaatne mängija oma näitlemiste ja toorutsemistega) lahkus jäigi taskaalustada mängu kukkumistega.

                        Ja jalgpall ei koosne vaid rünnakust (nn positiivne jalgpall) vaid ka kaitsest. Kui me tahaks näha iga minut skoorimist, võiksime valida vaatamiseks käsipalli või korvpalli. Vahel on ka 0:0 viik väga huvitav mäng ja 3:0 ajab haigutama. Nii et ärme aja seda juttu, et positiivne ja negatiivne jalgpall, kuhu on pandud juba eelarvamus sisse.

                        Real ju tahtis tegelikult mängida väga ründavat jalpalli aga barca oli see, kes ei tahtnud skoori 3:1.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hehee Vaata postitust
                          Real ju tahtis tegelikult mängida väga ründavat jalpalli aga barca oli see, kes ei tahtnud skoori 3:1.
                          Barca oleks hea meelega kolm üks võitnud, tööd tegid nad ju rohkem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                            Championship'is on ragbi.
                            Mõlemat liigagi palju vaadanud sel hooajal ja paraku tuleb tunnistada, et see nn el klassiko on palju rohkem ragbi kui Championship.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Töö tööks.....selle üle võime kõik siin vaidlema jääda, kes kui pika sammuga jooksis.
                              Küsimus ikka selles, et Barca tappis (see on see antijalgpall mida kõik barca mängijad ja fännid vihkavad elus üle kõige) mängu, et ei tuleks mängu kus me lööme teile rohkem, kui teie meile.

                              Sest, siis poleks üldse kindel olnud kas barca võitnud 3:1 või kaotanud 5:3, sest siis oleks olenenud midagi ka mängust endast....barca valis maaslamamise ja kohtunik ju teab et maaslamajat ei peksta.

                              Ja kui te peate ennast läbi aegade parimaks meeskonnaks, siis miks on üldse vaja seda kohtuniku abi? Parimatel on häbi nii võita.

                              Kommentaar


                                Kohtunik sai esimesel poolajal suht ainult idiootsustega hakkama ja Barca mehed,noo mida,klouni kari .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X