320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Congratulations by reaching the final!!!!!!
    We gave our biggest support by having some closed-door meetings with the referee.


    Best regards,
    UNICEF
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Esmalt Dannarile- ok, rullumine. A palun pöördu sellelt ühelt teemalt tagasi. Ma viimasel ajal muud ei loegi su sulest, kui et daiv siin ja daiv seal, näitleja siin ja näitleja seal.Ühe teema mehed on igavad, sest sa tead juba enne esimest tähte, millest psotist juttu tuleb.
      A selles mängus oli ikka päris palju muud ka, kui Masch nüüd risti lüüa, kuna ta palli ära lüües sai korkidega vastu jalga- see on valus. Kui ei usu, proovi järgi. Kas nüüd oli vaja selliseid grimasse- maitse asi, aga see ei olnud miski daiv.

      Kohtunik minu arvates jäätis hea mulje, kuigi selle Reali värava oleks pidanud lugema.

      Barca oli selles mängus aga kindlalt parem, esimesel poolajal hoidis Iker Reali üksi pinnal, natuke aitas ka Carvalho oma taklamistega. Realil vist esimesel poolajal pealelööke ei olnud, ainuke ohtlik olukord oli see Ronaldo sööt kasti, mille Valdes noppis. Pärast esimest teenitud väravat (Iniesta briljantne sööt) oli selge, et hakatakse pisut hoidma ning Reali värav oli ka väga barcelonalik kaitse slip-up, selle asemel, et palli kaugustesse peksta püüti urve alt lühikeste söötudega välja tulla, kus üks vale puude tähendab väga ohtlikku olukorda ning nii ka läks.

      Super muidugi, et kaitses hakkavad mehed terveks saama ning kui Abidal veel mänguvormi saaks võib finaalile üsna enesekindlalt minna, sest Abidal-Puyol-Pique-Alves annaks kaitse seisukohalt väga vajaliku kindluse, seda eriti standardites, mis imelikul kombel selles seerias kaitse seisukohast väga hästi toimis, kuid hooaja jooksul on korralik kreeka sõjakangelase kand olnud.

      Ahjaa, see teema vajaks modemist ja Kartaago hävitamist.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Kuidas oleks võimalik siia Barcelona foorumisse modeks saada?
        Sihukest anarhiat ja pasa loopimist teiste pihta ei tohiks tolereerida. Konkreetne vaenu õhutamine...

        Kommentaar


          See vigade välja meelitamise oskus on Barcal ikka väga kõrgetasemeline - omamoodi vaatamisväärsus - õigel momendil lükatakse keha ette või seotakse jalad ära. Tavaliselt suudavad sellist asja viljeleda üksikud indiviidid aga Barca suudab seda terve mansaga. Ses mõttes pole muidugi vastaste frustratsioon eriline ime.

          "My players are role models not cheats: Guardiola"
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            See vigade välja meelitamise oskus on Barcal ikka väga kõrgetasemeline - omamoodi vaatamisväärsus - õigel momendil lükatakse keha ette või seotakse jalad ära. Tavaliselt suudavad sellist asja viljeleda üksikud indiviidid aga Barca suudab seda terve mansaga. Ses mõttes pole muidugi vastaste frustratsioon eriline ime.

            "My players are role models not cheats: Guardiola"
            Ahah. Et lükatakse õigel ajal keha ette. Vastane lihtsalt rahulikult kulgeb, teeb kõik õigesti, Barca mängijad aga õigel hetkel lihtsalt panevad keha vastase jooksutrajektoorile ette ja kukuvad seetõttu pikali? Nii või?
            Vt sealt 101 greatgoalsist match highlighte ja Carvalho vigu esimesel poolajal Messi vastu. Anna padruneid.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              ära põe.
              võid minu eelmiseid postitusi lugeda... parem ära tee seda. põed rohkem.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Pole midagi öelda - parim meeskond on finaalis. Mõttetust Realist ei olnud oma kokkuostetud staaridehunnikuga järjekordselt Barcale vastast. Aga vähemalt oskavad need valgete särkidega naised ühte - nutta ja vinguda, et kogu maailm on nende vastu!

                Kommentaar


                  No Busquetsi, Alvesi ning viimasel ajal ka Mascherano daivimist, grimasse ja muud moodi vedelemist on tõesti halb vaadata, seda ennegi mainitud. Aga nüüd viimasel ajal on üldsuse, heiterite poolt tervet meeskonda hakatud daiverite karjaks tembeldama, mis on liialdus minuarust. Puyol, Pique, Xavi, Iniesta, Villa, Keita ja muud tegelased ei daivi küll nüüd eriliselt rohkem, kui suvaline tänapäeva jalgpallur. Eks nad kõik on muidugi ennast mõned korrad maha visanud kergelt, aga mitte midagi sellist ja nii tihti, et peaks suure kella külge panema.
                  Keegi siin mainis eelnevalt, et Messi on ka hakanud kergelt kukkuma. Issand jumal küll, juba see väide näitab, et heitersss gonnna heittt.
                  Seal Reali värava olukorras oleks minuarust kohtunik pidanud Realile vähemalt karka andma sealt CR-ile tehtud vea kohast. Võibolla isegi värava ära lugema ... mina ei oskgi seda olukorda hinnata.

                  Anyway, Wembley'l siis ManU vastu. Nii kerge mäng, kui 2 hooaega tagasi vast ei tule, aga võitu ootaks küll

                  Kommentaar


                    haha. Ronaldo ise ütleb, et ta daiver

                    «Pique puudutas mind ning ma kukkusin Mascherano poole, kes seejärel maha viskus. Liverpoolis ei olnud ta selline, Barcelonas on ta näitlema õpetatud,» pahandas Ronaldo.

                    Väiksest puudutusest kukkus

                    Kommentaar


                      Mai tea, minuarust seal küll mingit viga polnud Ronaldo vastu. Küll aga Arbeloa vastu karistusala nurgas.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Eilse õhtuse mängu võtab suurepäraselt kokku ühe minu sõbra väljend hispaanlaste kohta: HIGISTE MEESTE MÕTTETUD ELUD.
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          jep täpselt nagu rusikas silmaauku, kudos su sõbrale : )

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                            haha. Ronaldo ise ütleb, et ta daiver

                            «Pique puudutas mind ning ma kukkusin Mascherano poole, kes seejärel maha viskus. Liverpoolis ei olnud ta selline, Barcelonas on ta näitlema õpetatud,» pahandas Ronaldo.

                            Väiksest puudutusest kukkus
                            Jep. Lausa eesti keeles ütles. Tore, et jalgpalli kõrvalt saab eesti keele kursust võtta.

                            Kommentaar


                              that pretty much sums this shit up..

                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Real suutis meestemängu rohkem mängida isegi koos Ronaldoga, kui teie naistekari Barcas. Olete head aga kohtunik on ka teie poolt need mängud olnud. Realist oli vastast küll ja ma hoidsin neile pöialt, kuna soovisin normaalset finaali vaadata. Aga ma südamest loodan, kui me peaks täna edasi minema siis mängiks meeste mängu finaalis ja et võidaks tugevam.
                                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X