320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    On ikka õnnelikud mõned, et saavad oma silmaga näha.. Kadedaks ajab lausa, hih.
    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

    Kommentaar


      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
      Eks suurim probleem ole see, et kas ollakse valmis võtma riski vaadata mängu, kus osalevad ebasümpaatsed meeskonnad
      Ise käisin 2009.aastal Roomas finaali vaatamas ja tuleb tunnistada, et see on tõepoolest suurim probleem. Poolfinaal Chelsea-Barca oli minu jaoks üks pingelisemaid mänge, mida ma vaadanud olen. Tundus juba, et peab minu jaoks kohutavat ManU-Chelsea finaali vaatama, aga lõppkokkuvõttes läksin enda unistuste finaalile - Barca vs ManU.

      Kommentaar


        Manchester United-Barcelona Champions League Final
        tv: TV6, Sat1, NTV (ru)
        stream: http://stream.forumx.hu/viewtopic.ph...&mforum=stream
        http://stream.try.hu

        Kommentaar


          Umbes 2h ootamist ja siis hakkab närvide mäng pihta! Ma praegu juba närvivapustuse äärel, mis ma siis mängu ajal veel teen!? Kõigil Barca poolehoidjatel pöidlad pihku ja loodame parimat! Seisuks pakun 1-2 emma-kumma kasuks.
          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

          Kommentaar


            Guardiola's Barcelona has never lost a game played on the 28th day of a month: 4W - 1D - 0L #fcblive

            Täna siis viies võit. Ise usun, et seis tuleb 3-1
            Villa, Messi, Alves löövad ära.. Ja no ManU paneb kah ühe mingi kaitsjaga
            Loodame siis, et tuleb 1 mõnus mäng

            Kommentaar


              Kuigi olen iga oma rakuga Barca poolt, siis loodan, et ManU läheb täna juhtima alguses. Vot siis saab õiget tulevärki näha. Eelmise finaali kaks aastat tagasi tappis Eto´o väga varajane värav veits ära

              mida täna ei tohi juhtuda:

              *kumbki ei tohi punast saada (muidu ei jõua seda hala hiljem ära kuulata, et mis saanuks kui läinuks teisiti)
              *kumbki ei tohi saada mängust penaltit (sama lugu)
              *näitemängu ei tohiks täna teha
              *ükski põhimees ei tohi viga saada kummastki meeskonnast

              vot siis on oodata head mängu...

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                mida täna ei tohi juhtuda:

                *kumbki ei tohi punast saada (muidu ei jõua seda hala hiljem ära kuulata, et mis saanuks kui läinuks teisiti)
                *kumbki ei tohi saada mängust penaltit (sama lugu)
                *näitemängu ei tohiks täna teha
                *ükski põhimees ei tohi viga saada kummastki meeskonnast

                vot siis on oodata head mängu...

                Kommentaar


                  Ma kardan, et ManU teeb 2009.nda kaotuse tagasi.. Ning loodan kohutavalt väga, et Barca võidab taaskord. Loodame kogu hingest meie...Barca võitu ja usume seda!!!
                  "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                  Kommentaar


                    Puyol siis ei alusta. Ei ole just meeldiv uudis..

                    Kommentaar


                      No usalda Pep-i

                      Kommentaar


                        Miks just Puyol, kurat. Niigi närvivapustuse äärel, nüüd siis selline koosseis kh.. Kaitse eriti tugev ei ole, aga loodame parimat ja tõesti, usaldame Pep'i.
                        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                        Kommentaar


                          mingit korralikku hd streami ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
                            Ja kui tahta puid alla loopida, siis kui FCB võidab 1-0 viimase minut väravast, millele on eelnenud Busquetsi teesklusega teenitud punane ja värav tuleb penaltist, mille teenib Iniesta nii, et vastane teda ei puutu, ja varem on olematu suluseisu tõttu ära võetud vastaste värav, siis kas mul on õigus öelda, et võit pole vääritud ?
                            Mina võtan oma sõnad tagasi ja kuna mäng läks nii nagu kirjeldasin sama postituse järgmises lõigus,et barca võidab teenitult ja selgelt tänu kvaliteetsele mängule, siis õnnitlen siiralt Barcelona fänne, kes homme seda postitust peavaluga loevad !

                            Kommentaar


                              Parim meeskond maailmas! Midagi muud polegi lisada. Elagu!!

                              Kommentaar


                                Palju õnne. Väärisite võitu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X