320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ka minu arust mängis Villa surepäraselt ja oli näha, mida mees tahab.
    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

    Kommentaar


      Ei salli ma Villat ka väga, aga sel hooajal üks ainukestest mängudest kus mul tema tegutsemine meeldis. Oli terav ja lõi ise ka võimalusi. Värav oli ka ju superlux.

      Kommentaar


        Villa on väga terav ja sellisele positsioonile maailma parim mees. Lihtsalt see hooaeg kuidagi nadi olnud, aga ehk saab selle MM-i kraesse ajada.

        Kommentaar


          Algselt postitas molbert Vaata postitust
          Villa on väga terav ja sellisele positsioonile maailma parim mees. Lihtsalt see hooaeg kuidagi nadi olnud, aga ehk saab selle MM-i kraesse ajada.
          Ikka saab, Forlan ehtne näide. Ei tea, kui väss see Barca meeskond MM-ist on, tolmukogujaid ju ikkagi tuli ära!
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Algselt postitas molbert Vaata postitust
            Villa on väga terav ja sellisele positsioonile maailma parim mees. Lihtsalt see hooaeg kuidagi nadi olnud, aga ehk saab selle MM-i kraesse ajada.
            Pool hooaega siiski. Alates veebruarist kaotas mees kõige pealt värskuse, siis enesekindluse. Pole vist juhus, et see langes kokku ka meeskonna vigastuslaine ja eriti Bojani vigastusega. Liialt vähe puhkust- sest liigas tähendas ju tegelt iga punktikaotus kohe väga rasket seisu.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas kala2 Vaata postitust
              huvitav palju vend selle trikiga plekki võitis
              pigem kui palju vend selle trikiga plekki ära andis hiljem trahviks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                Ise vaatasin mängu ühes inglise pubis kus enamik oli ka hispaanlastest barca fännid, nii et mõnus oli mängu vaadata.
                Elutsed siin või tulidki kogu maa, et siin pubis istuda ja mängu vaadata?

                Kommentaar


                  Saan aru, et veits pahameelt tõmbasin Villa arvustamisega aga ikkagi, ilma roosasi Barca prille omamatta ta pole fenomenaalne Barca eest olnud, kuidagi keskpärane. Aga veelkord,see minuarvamus,mis ei ole sugugi kriitiline klubi seniste saavutuste suhtes ja ka finaali soorituse suhtes .
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    see arvamus võib olla tingitud sellest, et Villa on rohkem peibutis kui ründaja. Õige oleks vast öelda, et Barcal kas pole ründajaid või siis on neid oma 6 korraga platsil.
                    Villa peamine eesmärk on ees teha, tekitada enda liikumistega ruumi. Noh, väravaid peab ka muidugi lööma
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maanus Vaata postitust
                      Saan aru, et veits pahameelt tõmbasin Villa arvustamisega aga ikkagi, ilma roosasi Barca prille omamatta ta pole fenomenaalne Barca eest olnud, kuidagi keskpärane. Aga veelkord,see minuarvamus,mis ei ole sugugi kriitiline klubi seniste saavutuste suhtes ja ka finaali soorituse suhtes .
                      Tüüp langes uuel aastal reaalselt kriisi, ei löönd ja ei löönd ära - sellest enesekindluse puudumine. Samas tuli sest tagasi ja finaalis oli suurepärane, usun, et jätkab järgmisel hooajal sama hooga
                      Més que un club

                      Kommentaar


                        Ostu-müügi virr-varr päris hoogsalt käima tõmmatud. Esmalt lahkus Nolito, kes oli noorteklassis päris terav. Noormehele pakuti uut lepingut mis sisaldas klauslit mis oleks ta järgmiseks hooajaks esindusmeeskonda tõstnud, aga sinna jäi allkiri saamata ning edaspidi teda meie ridades ei näe. Teiseks lahkujaks on Martin Caceres, kellest mina pole kunagi suurt lugu pidanud. Uueks klubiks siis Sevilla, head teed sul minna. Eelnevalt oli siin juttu Sportingu noore kaitsja soetamisest. Läbirääkimised said suht järsku negatiivse lõpu ja teda uuel hooajal ilmselt meie meeskonnas ei näe. Hleb sai aga viimases mängus Birminghami eest vigastada ja millegipärast ei usu, et teda lõplikult müüa suudetakse. Ilmselt mingi laenuperiood kuskil Saksamaal teda ees ootamas on. Suuremad uudised jäid ikka lõppu . Cesci kojutoomine tundub olevat prioriteet number kaks, kuid sellest natuke hiljem. Praeguse seisuga ei tea keegi kas Alcantarale jääb platsile ruumi juhul kui Cesc tõepoolest tuuakse mis on ausaltöeldes üsna kurb variant. Sellega seoses on teda paigutatud Cesci ostuplaani ühe tehingu osana mis mulle isiklikult üldse ei meeldi, parem kasvõi mingi laen, kuigi ootasin väga et noormees sellel aastal oma läbimurde teeks. Prioriteet number üks tundub olevat siis Rossi kes pidi praeguseks juba kotis olema ja jääb ainult oodata, et see diil ära confirmitakse.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          kahju caceresest, MMil oli minu arvates mees väga hea, suudab mängida nii keskel kui vasakus ääres ja oleks abidali asenduseks väga hea variant. loodan et cesc ei tule, ma lihtsalt ei näe vajadust maksta ala 50 milli, kui on olemas thiago.

                          Kommentaar


                            Aga oli mõtet maksta 50+ milli, kui oli olemas Eto'o.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Aga oli mõtet maksta 50+ milli, kui oli olemas Eto'o.
                              Ei olnud, aga kaadrid otsustavad kõik. Eto'o ego enam ei mahtunud meeskonda ning hakkas vaikselt kiskuma Rijkaardi ajastu halvimate päevade poole. Muidugi, kas oli mõtet kamerunlase asemel tuua veelgi suurem egotrip, aga eks neid juhtimisvigu/värbamisvigu tehti pärast ainukordset kuut tiitlit päris mitmeid (ukrainlane, keirrison jne). juhtub, kuid tulemused näitavad, et kõrbelti siiski vaid rahaliselt mitte väga mänguliselt.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Minule meeldib sellest justust kõigest eriti see Rossi jutt. On Villale oma positsioonil lõpuks konkurent olemas. Peab hakkama head mängu näitama et platsil püsida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X