320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.mcfc.co.uk/News/What-the-...heir-new-Villa City kodukal kh juba uudis, et FCB pakub Villat. Ning ka Eurospordi lehel pidavat olema uudis Villa müümisest. Tõesti, täiesti uskumatu mis uudised/kõlakad on liikvel. Poleks eales arvatud, et Villat tahetakse peale ühte suurepärast hooaega Barcas maha müüa, et saaks osta juurde mängijaid, kes nühivad pinke. :S
    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

    Kommentaar


      Olen 99% kindel, et Villa ei kao Barcast mitte kuhugi.

      Kommentaar


        Villa lahkumine oleks sama nõme nagu Messi müümine Real Madridile.
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Ajakirjanikele on need kuskilt pärapõrgust alguse saanud kuulujutud nagu magusad maasikad suhu toppimiseks. Vahet pole, mis need endas kujutavad, töö saab vähemalt tehtud.

          Kommentaar


            Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
            http://www.mcfc.co.uk/News/What-the-...heir-new-Villa City kodukal kh juba uudis, et FCB pakub Villat.


            Sa nagu lugesid ka mis seal lehel on? Koik kuulujutud kokku pandud mitte, et asi ametlik oleks.

            Kommentaar


              Nohik, kiiruga ning hämmeldunult lugesin jah. Võibolla olin liiga šhokis seda lugedes, kartes, et Villa müüaksegi maha.. Minu viga, minu viga..
              "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

              Kommentaar


                Itaalia meediast käis läbi, et Sancheze eest pakuti 29 miljonit + Jeffren + boonused kuni 11 miljoni eest. Kui see tõele peaks vastama, siis totaalne ulmehind. Eriti arvestades, et mehe kahe varasema aasta saldo Serie A`s, enne tänavust hooaega siis, oli 64 mängu / 8 väravat ja mehel eurokogemusi suurt pole.

                Kommentaar


                  Ju siis on järjekordset head mängumeest ja suurepärast diverit nii väga vaja Barcal..
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Kas Barcal tõesti on vaja Reali/ManCityt/Chelseat teha ? Teil on ju väga kõva koosseis olemas, mille kuradi pärast seda Sanchez-t teile vaja on, kui Afellay istub pingil näiteks ? Või milleks vaja Rossit, kui on Villa ja Bojan ? Ma tean, et see kõlab tüüpilise mitte-barca-fänni virinana, aga too klubi kaotab oma eripära minuarust sellise poliitikaga. Varem nagu oli põhirõhk omadel kasvandikel, aga viimasel ajal käib mingi massiline ostlemine. Natukene kahju sellest.

                    Ahjaa, natukene trolololo-d ka : Sanchez suudab kindlasti Maschi ja Pussy-ga ühise keele leida (Tšiili-Eesti mängu põhjal) .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Kas Barcal tõesti on vaja Reali/ManCityt/Chelseat teha ? Teil on ju väga kõva koosseis olemas, mille kuradi pärast seda Sanchez-t teile vaja on, kui Afellay istub pingil näiteks ? Või milleks vaja Rossit, kui on Villa ja Bojan ? Ma tean, et see kõlab tüüpilise mitte-barca-fänni virinana, aga too klubi kaotab oma eripära minuarust sellise poliitikaga. Varem nagu oli põhirõhk omadel kasvandikel, aga viimasel ajal käib mingi massiline ostlemine. Natukene kahju sellest.

                      Ahjaa, natukene trolololo-d ka : Sanchez suudab kindlasti Maschi ja Pussy-ga ühise keele leida (Tšiili-Eesti mängu põhjal) .
                      Team depth. Mis siis, kui Iniesta Messi ja Pedro nt vigased on ? Järgmine hooaeg on nt Barcal 64 mängu hooajal, kui nt Arry lasb juba mitu aastat liigas ja karikas rotatsioonis, siis Hispaanias pole saladus, et Barca suurim probleem on meeskonna õhuauklik pink.
                      Bojan läheb, selles ma ei kahtle, Villa mängib äärel, kuid pole tegelikult äär. Afellay on universaal. Kokku oleks siis: Pedro/Sanchez, Villa/Sanchez, Messi/Afellay kombinatsioonid, Iniesta on samuti äärel võimalik, aga pigem on tal suhteliselt vabad käed. Mänguaja pärast ei maksaks muretseda, see oli ime, et Iniesta, messi ja Villa suht terved püsisisd eelmine hooaeg.

                      Pigem on küsimus tõesti hinnas- ja ei kiida seda heaks. Kommentaare foorumites ja portaalides lälgids, siis kipuvad vinguma ikka need, kes ilma jäid või tavalised Barca-haterid. Need ei koti, küll aga oleks Rossit eelistanud, sest tšillase eest maksti kõvasti üle (las Shitty tõmbleb, saudidega ei maksa kullaproovis kätt kõrvetada). Olen siiski kindel, et ilma Pepi heakskiiduta seda tehingut ei tehtud, ju siis on tal miskit mõttes.

                      Eks see tehing jätab Cesci Arsenele ning tuuakse äkki keegi kaitsesse ka veel.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Team depth. Mis siis, kui Iniesta Messi ja Pedro nt vigased on ? Järgmine hooaeg on nt Barcal 64 mängu hooajal, kui nt Arry lasb juba mitu aastat liigas ja karikas rotatsioonis, siis Hispaanias pole saladus, et Barca suurim probleem on meeskonna õhuauklik pink.
                        Bojan läheb, selles ma ei kahtle, Villa mängib äärel, kuid pole tegelikult äär. Afellay on universaal. Kokku oleks siis: Pedro/Sanchez, Villa/Sanchez, Messi/Afellay kombinatsioonid, Iniesta on samuti äärel võimalik, aga pigem on tal suhteliselt vabad käed. Mänguaja pärast ei maksaks muretseda, see oli ime, et Iniesta, messi ja Villa suht terved püsisisd eelmine hooaeg.

                        Pigem on küsimus tõesti hinnas- ja ei kiida seda heaks. Kommentaare foorumites ja portaalides lälgids, siis kipuvad vinguma ikka need, kes ilma jäid või tavalised Barca-haterid. Need ei koti, küll aga oleks Rossit eelistanud, sest tšillase eest maksti kõvasti üle (las Shitty tõmbleb, saudidega ei maksa kullaproovis kätt kõrvetada). Olen siiski kindel, et ilma Pepi heakskiiduta seda tehingut ei tehtud, ju siis on tal miskit mõttes.

                        Eks see tehing jätab Cesci Arsenele ning tuuakse äkki keegi kaitsesse ka veel.
                        Umbes 40 miljoniga endale varumehi osta...hästi elame.

                        Kommentaar


                          Ei tasu lampi kümmet juurde lisada, alles sul ju olid eksamid? Kokkulepe on ajakirjanduse järgi 25 pluss 7...
                          Ja kas ta jääb varusse või mitte, seda näitab hooaeg. Ja eks see, et mehed võitleks koha eest väljakul, ole ka üks mõte, miks ta osteti. Ei tasu lampi jahuda.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Ei tasu lampi kümmet juurde lisada, alles sul ju olid eksamid? Kokkulepe on ajakirjanduse järgi 25 pluss 7...
                            Ja kas ta jääb varusse või mitte, seda näitab hooaeg. Ja eks see, et mehed võitleks koha eest väljakul, ole ka üks mõte, miks ta osteti. Ei tasu lampi jahuda.
                            Vabandust, pole selle üleminekusaagaga väga kursis, usaldasin naiivselt postimehe sporditoimetust.
                            Päris lampi ka ikka ei jahu. Avaldan kõigest oma arvamust, et näiteks Villa asendamine Rossiga pole just eriti mõtekas käik. Rossi juurdetoomine ilma Villa lahkumiseta- veel mõttetum.

                            Kommentaar


                              Valdes, Puyol, Pique, Busquets, Iniesta, Xavi, Messi, Pedro, Bojan, Thiago on peale tulemas ... ja mitte Barca fännid tulevad uluma siia, et Barcal ple piisavalt omakasvandikke v?
                              Aga mis siis, kui kasvõi üks nendest algkoosseisu ründajatest (Messi, Villa, Pedro) viga peaks saama? Bojanile on antud päris palju võimalusi, pole oodatud taset näidanud ja müüakse vb maha, Affelay on küsimärk veel. Loomulikult oleks vaja mõnda tegijat veel sinna ette tuua.

                              Kommentaar


                                Siis panete Pique ette. Big deal. Teil võib isegi Neemelo seal ees olla... tra, see oleks kõva... survega laskmine teiste mansade peale.

                                Mul on selline kahtlane tunne, et Pep tahab Bojanilt suuremat pühendumust, kuid viimasele on fiesta rohkem meelt mööda.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X