320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    Puyol ka 3 nädalat (vee)l audis, kuid ma eriti ei muretseks enam selle keskkaitse habrasuse pärast. Macherano, Abidal ja Fontas suudavad hetkel piisavaks katteks olla. Busquetsi aga keskkaitses eriti näha ei taha.

    Täna aga CL-i loos. Ma oleks nõus raha maksma, et näha Barcelonat Dortmundi vastu vehklemas. Raske saab see küll olema, kuid ila paneb tilkuma just see võimalus näha kahte Euroopa atraktiivseimat mängu näitavat meeskonda omavahel mõõtu võtmas. Teises potis parim vastane minu meelest oleks aga Lyon, kelle kaitseliin viimasel ajal väga ebakindel on. Kolmandas aga ootaks Kreeklaste Olympiakost või Hollandi Ajaxit meie gruppi. Vältida tahaks neid suuri nimesi(Benfica, AC Milan, ManC) ja Ida-Euroopa meeskondi.

    Ning homme mäng Portoga. Usun et sellest tuleb väga raske kohtumine poistele, arvestades just seda, et meil kaitseliin sellise meeskonna vastu kõige tugevam just ei ole. Aga Alexis on tagasi, enamik mehi on vormi taastanud ning meeskonnal on olnud piisavalt aega, et homseks mänguks ette valmistada. Ootan tulihingelist võitlust ja head mängu.
    +1
    Ainult, et ManCity-ga võiks küll samas alagrupis olla ning nad juba varakult pakkima saata

    Kommentaar


      Barcal siis juba huvitav grupp -

      - Milan siis teiseks meeskonnaks.
      - Bate (valgevene)
      - Plzen (Tsehhi)

      Kommentaar


        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
        Barcal siis juba huvitav grupp - Milan siis teiseks meeskonnaks.
        kokkuvõttes tuli kõige igavam. kaks suurt vs kaks pisikest.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Eks see Milan ainuke konkurent meile grupis tegelikult ole. Võinuks palju hullemini minna.

          Kommentaar


            ei tasuks väga alahinnata neid kahte väikest.
            nagu juhtus Rubini Kazaniga mööduvatel aastatel.

            Kommentaar


              Bate on ennast juba näidanud CL-is aga tsehhikate kohta ei oska midagi kosta.2 suuremat edasi,paremat testi ei saa olla kui Barcelona vastu mängimine,ootan huviga.
              Milanista

              Kommentaar


                Piquel juhtub ikka koguaeg midagi

                Kommentaar


                  Algselt postitas BlueOne Vaata postitust
                  Piquel juhtub ikka koguaeg midagi
                  Mis Piquel siis juhtus? Modellinna esinedes ei suutnud kontsakingadel käia ja kukkus?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                    Mis Piquel siis juhtus? Modellinna esinedes ei suutnud kontsakingadel käia ja kukkus?

                    Sinu ema pannes dushi all libises ja väänas jalga veits.

                    Kommentaar


                      Muide Barcal on oma paroodia sari ka, nimega Crackovia. Olen vaadanud paari osasid inglise subtiitritega, päris hää huumor.

                      Vajutage cc peale et subtiitreid näha.
                      Siit leiab veel osasid subtiitritega: http://www.totalbarca.com/tag/crackovia/

                      Kommentaar


                        Tegelikult pole see barca oma vaid Kataloonia telekanali TV3-e. Lisaks barcale parodeeritakse ka reali ja Hispaania koondist.
                        Algselt postitas fitti
                        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                          Sinu ema pannes dushi all libises ja väänas jalga veits.
                          Sina idikas ainult ema nalju teha oskadki. Tubli!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                            Sina idikas ainult ema nalju teha oskadki. Tubli!
                            Siin teemas ei oska sa kahjuks sedagi. Palju õnne, tola.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              no kuule, see CD7 nali on sama mannetud kui tema ema
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                kellegil õhtuseks mänguks head linki on pakkuda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X