320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
    Tuleb tänada muidugi Soldadot, tema aasta möödalöögi eest.
    kak tebja zavut? poozemoi.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Keegi teab miks Valencia selle punase sai?

      Kommentaar


        Algselt postitas staykool Vaata postitust
        Keegi teab miks Valencia selle punase sai?
        Kohtunikuga vaidlemise eest.

        ZM on korraliku artikli teinud eilsest mängust. Soovitan lugeda!

        Ja eks neid eksimuse tule Guardiolalt veel ja veel. Hea on vähemalt näha, et ta neid üha vähem teeb. Pealegi tuleb õnnelik olla, et meil tiimis sellised mehed nagu Messi, Xavi või Fabregas on, kes ei kuskilt otsustavaid väravaid lüüa suudavad.

        Kommentaar


          mida krdit see Abidal sealles "isegi Torres oleks skoorinud" olukorras mõtles? Et tekitab suluseisu?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Affelay siis üsna tõenäoliselt kuueks kuuks audis

            Kommentaar


              Mida teeb Leo Messi 35-aastaselt? Tõmmakse Married With Childreni 10. hooaja 25. osa ja seal umbes 16.30 kuni 17.10 näete.

              Kommentaar


                Barcelona (4-3-3): Valdes; Alves, Busquets, Mascherano, Abidal; Thiago, Xavi, Fabregas; Messi, Pedro, Villa

                Subs: Pinto, Fontas, Maxwell, Keita, Adriano, Puyol, Pique

                Atletico Madrid (4-3-3): Courtois; Perea, Godin, Miranda, Antonio Lopez; Tiago, Gabi, Suarez; Diego, Reyes, Falcao

                Subs: Asenjo, Turan, Adrian, Filipe, Salvio, Dominguez, Juanfran


                No ma ei tea...

                Kommentaar


                  Ma arvan, et Pique oleks Busquetsi asemel juba praegu parem valik olnud, mis siis, et just paranenud.

                  Kommentaar


                    Ma TÕSISELT loodan et Busquets ei ole pandud keskkaitsesse Falcao vastu...

                    Kommentaar


                      Ma loodan, et tuleb siiski 3-4-3 Busquetsiga kaitsvas poolikus, sest juhul kui Busquets keskkaitses on ja korralik DMF puudub, võib päris kohutavaks minna.

                      E: Tundub, et nii ongi.

                      Kommentaar


                        ettenutmine.. vahet sel on kus busquets on. Falcao taob puuri täis nagunii.

                        Kommentaar


                          oioioioi mis pass xavilt villale

                          Kommentaar


                            Kõrge kaitseliini ja vähese pressiga Barcelona vastu mängida on enesetapp.

                            Kommentaar


                              nii mängitakse jalgpalli !!!No one mess with Messi!!!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Oii, väga ilus mäng oli. Söödud olid täpsed ja kiired, koostöö ideaalne.. Midagi täiesti erinevat Valenciaga mängust. Võimalusi loodi väga palju. Naljakas oli vaadata, et palliga Atletico mehe ümber oli alati 3 Barca meest kes kiirelt võitsid palli ja asusid rünnakule. Messi on lihtsalt suurepärane, pole ühtegi halba sõna ta kohta öelda. Kergelt pääseb mitmest kaitsjast läbi ja kõmmutab veel väravaid ka-pole vaja alati Xavi/Iniesta sööte nagu mõned "tarkpead" hämavad. Villa samas võiks ise proovida rohkem peale lüüa, liiga tihti söödab tagasi kuigi endal on suurepärane võimalus ise proovida.
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X