320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siis on perses, mul on jumala mõnus Messi not to score bet küpsemas.
    (Barca ametlik sait väidab ka, et Alexise värav siiski)

    Kommentaar


      Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
      Siis on perses, mul on jumala mõnus Messi not to score bet küpsemas.
      (Barca ametlik sait väidab ka, et Alexise värav siiski)
      Mul kombos läks täppi Pedro not to score @ 1.52

      Messi not to score. Kammoooon?

      Kommentaar


        "A little bit of news on the Pichichi, the referee has at half-time credited Messi with the goal." Eurosport.
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Thiago teine kollane oli küll miski nali. Küsitav, kas üldse oli käsi, pigem puhas õlg. Ja kas tõesti on olemas reegel, et iga käsi tänapäeval kollane? Puyolile anti väga sarnases olukorras.

          Minu arvates oli järeljäänud võõrsilmängudest kõige keerulisem. Ja pooliku koosseisuga võeti kena võit. Nii hoida.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Läks kellele läks. Küll mehed ise ära klaarivad. (:

            Kommentaar


              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
              miks need lambi-käed kaartidega karistatakse iga mäng? päris häiriv on vaadata, kui tegu on veel juhusliku käega ka...
              pean jälle küsima sama küsimust... täitsa rõvedaks muutub see asi juba.

              Kommentaar


                Afellay sõidab Milanisse kaasa, väga hea!! Ehk saab üle pika aja mänguminuteid koguda.
                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                Kommentaar


                  Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                  Thiago sõidab Milanisse kaasa, väga hea!! Ehk saab üle pika aja mänguminuteid koguda.
                  Afellayd vist mõtlesid siiski?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Karla Vaata postitust
                    Afellayd vist mõtlesid siiski?
                    Jah. Minu viga.
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      vs Milan
                      Line-up: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Puyol, Sergio, Xavi, Keita, Alexis, Messi and Iniesta.
                      Subs: Pinto, Montoya, Tello, Thiago Alcantara, Marc Muniesa, Fabregas, Pedro.

                      iVisca el Barça!
                      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                      Kommentaar


                        Päris hämmastav, et sellise mängupildiga on seis endiselt 0-0. Barcelona on ikka väga head mängu näidanud, küsimus on vaid selles, kuidas ei ole suudetud skoorida. Milani õnn või Barca ebaõnn, valige ise.

                        Teine poolaeg ei olnud midagi nii head ja prioriteet nr 1 ehk skoorimine jäi kah teostamata. Mis siis ikka, kodus tuleb 120% anda.
                        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                        Kommentaar


                          Milan on teie vastu üsna sümpaatse mängu teinud siiamaani, mõlemal on olnud head võimalused.

                          Kommentaar


                            Ei ole see mäng midagi nii roosiline. Muidugi kõva asi, aga jubedalt palju on mingeid totakaid pallikaotusi, libastumisi, valesööte, mööda lööke. Hea, et taga nulli on suudetud hoida, sest õnneks on Milanil kontratega samad probleemid.

                            Värava peaks sellise mänguga Barcelona kindlasti lööma.
                            Kohtunik võiks ka mune näidata ja mõne korralikuma vea ära vilistada.

                            Kommentaar


                              parim oli muidugi see, et isegi kui Messi karistuslööki andes perseli käis, siis sööt tuli ikka kvaliteetne ja Keita oleks peaaegu tagapostis peaga ära lükanud.


                              e: Keita oli muidugi see mees. my bad.

                              Kommentaar


                                See oli Keita seal tagapostis minu teada. Väljak rõvedalt libe koguaeg kukuvad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X