320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
    Koosseisuks Bilbao vastu pakutakse siis :
    Valdes
    Alves, Mascherano, Pique, Puyol
    Xavi, Busquets, Iniesta
    Fabregas, Messi, Pedro

    Üpriski kobe +
    Koosseis hoopis selline:

    Valdés; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Adriano; Busquets, Thiago, Iniesta; Alexis, Tello y Messi.

    Kommentaar


      On tõesti vabandused minu poolt ennist pakutud oli goal.com andmetel .

      A ja muidu HT 1-0 Iniesta

      Kommentaar


        Ei, hea, hea penalt anti
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Debiilselt kõrge tempoga mäng on, õnn kaasa milanile. Neil läheb seda vaja

          Kommentaar


            Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
            Ei, hea, hea penalt anti
            Nagu Realile ei oleks pehmeid penalteid vilistatud..
            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

            Kommentaar


              Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
              Nagu Realile ei oleks pehmeid penalteid vilistatud..
              Mis see Real siia puutub?

              Kommentaar


                Mängu pilt ja tulemus olid tasakaalus. Üllataval kombel olid kõik võrdselt head, ka Alexis, kes minu silmis viimasel ajal üsna shit olnud. Enim paistsid silma ehk Pique ja Thiago. Samas mõned kohtuniku vilistatud vead-sulud võtsid kukalt kratsima..
                Järgmine mäng juba Milaniga ja siis ei pruugi nii lihtsalt minna.
                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                Kommentaar


                  Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                  Mängu pilt ja tulemus olid tasakaalus. Üllataval kombel olid kõik võrdselt head, ka Alexis, kes minu silmis viimasel ajal üsna shit olnud. Enim paistsid silma ehk Pique ja Thiago. Samas mõned kohtuniku vilistatud vead-sulud võtsid kukalt kratsima..
                  Järgmine mäng juba Milaniga ja siis ei pruugi nii lihtsalt minna.
                  Minu arvates oli just Alexis kehva. Jube palju puterdas palliga. Üldse mulle tundub, et viimasel ajal on Alexis oma kiiruses kaotanud ning pallipuuted on suht kehvad. Ei tea, mis tal häda on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Karla Vaata postitust
                    Minu arvates oli just Alexis kehva. Jube palju puterdas palliga. Üldse mulle tundub, et viimasel ajal on Alexis oma kiiruses kaotanud ning pallipuuted on suht kehvad. Ei tea, mis tal häda on.
                    No võrreldes tema paari eelneva mänguga, oli ta siiski täna parem. Midagi Alexise kaitseks öelda ka pole, ehk saab enda mängu/jooksumootori tööle.
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      Milani vastu tuleb siis Messita minna. Paar nädalat reielihasega väljas.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Milani vastu tuleb siis Messita minna. Paar nädalat reielihasega väljas.
                        What!? Aprillinali? Linki-linki.
                        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Milani vastu tuleb siis Messita minna. Paar nädalat reielihasega väljas.
                            Milan võttis B-nimekirjast kaasa noore üleplatsimehe Sirosan Muru. Nende kahe uudisega on vist edasipääseja selge.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Milan võttis B-nimekirjast kaasa noore üleplatsimehe Sirosan Muru. Nende kahe uudisega on vist edasipääseja selge.
                              No täitsa ok väljak ju pildil. Nõmme kalju rannameeskond laikib seda.
                              A no uefalona kaebab ikka edasi. Nagu Tapa.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Barça' eleven: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Puyol, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi and Cuenca
                                Subs: Alexis, Thiago, Pinto, Keita, Pedro, Adriano, Tello.

                                Kas kõik või mitte midagi.
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X