320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Guugli transa kasutamine ei lähe keeleteadmise alla.
    Mis transvestiit? Aga jah, panin üsna lolli selle Villaga enne.

    Algkoosseis: Alexis, Messi, Pedro, Fabregas, Thiago, Xavi, Adriano, Mascherano, Puyol, Buscquets, Valdes.
    Pink: Alves, Pique, Iniesta, Pinto, Cuenca, Montoya, Tello.
    Last edited by MESSI.; 14.04.12, 21:28. Põhjus: Algkoosseis võib enen mängu 20 korda muutuda..
    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

    Kommentaar


      Loogiline ju ka. Kui mehed välja veavad, siis probleemi ei ole ju.

      Kommentaar


        kena deja vu Reali mängule.
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
          kena deja vu Reali mängule.
          täpselt.
          http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

          Kommentaar


            Halasite ennem koguaeg Reali teemas, et Real ainult penalteid saab, ma ei tea, pikemat aega pole olnud mängu, kus te penaltit pole saanud... palju õnne, saite jälle

            Kommentaar


              Seal penaltil suurt vaielda polnud ka, aga tuleb õnnitleda. Väljak ka nagu kõige parem polnud, kuid 3p suudeti raskest seisust välja tõmmata
              Hala Madrid !

              Kommentaar


                Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                Seal penaltil suurt vaielda polnud ka, aga tuleb õnnitleda. Väljak ka nagu kõige parem polnud, kuid 3p suudeti raskest seisust välja tõmmata
                Penalt oli abikohtuniku pimedus, mingit erilist viga minu silmad igatahes ei täheldanud.
                Mäng oli kohutav, kuid pärast Messi avaväravat läks mängupilt paremaks-nii rünnakul kui ka kaitses. Jääme siis uut nädalat kahe põnevusmänguga ootama.
                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                Kommentaar


                  Messile antkase pennusi viimasel ajal palju lüüa, tea kas ikkagi ajatakse taga Pinichit või panused on nii kõrgel, et keegi teine neid lüüa ei julge ala Xavi või Alves või Fabregas.
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Realil sama ju, et üks mees lööb, mis on ka igati loogiline ju. Messi üldjuhul nendes penaltides ei eksi ka, nii et igati tark valik.

                    Kommentaar


                      Õnnitlused Perselonale penalti eest!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Kallis, UUU, ole hea, piirdu Lazio teema täispasandamisega, eks.

                        Ma ei tea, mis mängu Messi jälle vaatas, kuid minu arvates mängisid katalaanid kenasti just esimese poolaja, kuni väravani. Selle ajaga oleks võinud mängu juba lukku lüüa, kuid nagu ikka, küll värava eest kätte või söödeti lihtsalt kastis üle. Levada sai ühe korneri, pall põrkas biskviidile rindu ning mees pani (instiktiivselt?) käed näo ette- penalti. Noh, mis teha, nähtud varemgi, et neid antakse.

                        Barca penalt oli täpselt samasugune- on nähtud, et neid on antud, aga pigem mitte. Seekord äärel lippav lipumees otsustas. A ma olen siiski üsna kindel, et see värav oleks ka selle otsuseta leitud- pärast Messi tabamust oli mäng selline, et kohe kohe tuleb nagunii.

                        Kui el clasico võidetakse, siis võib veel ju liigatiitlist unistada, a üldiselt ma võtaks mängu korraga- esimene postijaam- Stamford.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust

                          Ma ei tea, mis mängu Messi jälle vaatas, kuid minu arvates mängisid katalaanid kenasti just esimese poolaja, kuni väravani. Selle ajaga oleks võinud mängu juba lukku lüüa, kuid nagu ikka, küll värava eest kätte või söödeti lihtsalt kastis üle.
                          Levante oli kaitses hästi organiseeritud ja nende hea kaitsetöö viiski selleni, et Barca mehed hakkasid valesööte tegema. Levante võis ühel hetkel olla kogu kupatusega kaitses, paari sekundi pärast oldi juba Valdes'iga 1-1 olukorras.
                          Ja pärast Messi väravat hakati ka Levante kaitsjate vahelt läbi pugema, enne oldi põhimõtteliselt ainult tsenderduste peal väljas (mis nagu tagantjärgi näha, tulu ei toonud).
                          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                          Kommentaar


                            huvitav lugemine ühest kõige alahinnatumast mängijast meeskonnas

                            Lisaks võib veel loetule vaadata viimase La Liga mängu statsi- kes võitis palle kõige rohkem tagasi?
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar



                              No comments!

                              Kommentaar


                                Päris idioot oled ikka Algus juba, kus on see treening siis teada juba ammu, et see pole barca trenn . Ja igas klubis on kukkujaid ja jonnijaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X