320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuna ma ei viitsi praegu rookima hakata, siis palun rixxeril ja kahel teisel mõistusega Barca fännil koostada nimekiri kustutamist väärivatest postitustest.
    Nasfal, Lukaku, kaitz.
    Tänud!
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Ühe asja lisaks veel. Mulle meeldib, et plaan b-d pole. Jonnakus.
      ahjaa, ühte asja ma mõtlen veel tõsiselt- hea, et sellistel asjaoludel finaali ei saanud (punane kaart, penalt), kuigi need olid ka barca prillideta õiged viled ja otsused. Kruus ei suutnud ka midagi muud originaalset välja mõelda, et "Barca ja kohtunikud" ning loodame, et see plaat on nüüd lõplikult kriibitud.
      mõte õige, kuid vaheldust või plaan b-d on siiski vaja, et kett maha ei käiks.
      muidugi võib võtta kaotust vaheldusena... veits sado-maso
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kuna ma ei viitsi praegu rookima hakata, siis palun rixxeril ja kahel teisel mõistusega Barca fännil koostada nimekiri kustutamist väärivatest postitustest.
        Jäta alles kõik
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Kaitse on nigel, Chelsea suutis pea kõik oma võimalused lüüa aga Barca mitte.
          Ma ei saa aru miks terve meeskond nii ette tõusis, teadagi kui ohtlik see on vääratamise korral.
          Pujol ka vana juba, kiirust minimaalselt.

          Kommentaar


            Suures võidujoovastuses oli see küll gigamegapohhui, aga mängu ajal jäi silma ja ärritas küll, et kas niimoodi võib teha, et kui endal vaja siis pallipoisid muidugimõista annavad pallid käest kätte lausa, aga kui on vaja venitada, siis pmts ei annagi palli... Cech ju läks korduvalt ise sellele pallile järele, sest seda ei visatud ega visatud (ega ei püütudki)..... suht lamp tähelepanek jah, aga mängu ajal ajas küll närfi

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              Suures võidujoovastuses oli see küll gigamegapohhui, aga mängu ajal jäi silma ja ärritas küll, et kas niimoodi võib teha, et kui endal vaja siis pallipoisid muidugimõista annavad pallid käest kätte lausa, aga kui on vaja venitada, siis pmts ei annagi palli... Cech ju läks korduvalt ise sellele pallile järele, sest seda ei visatud ega visatud (ega ei püütudki)..... suht lamp tähelepanek jah, aga mängu ajal ajas küll närfi
              Sa vist vaatasid Stamford Bridge'i mängu.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Aga kas mitte sellised pisiasjad ei koondugi üldmõiste KODUVÄLJAKUEELIS alla?

                Kommentaar


                  Algselt postitas jaapani_jeen Vaata postitust
                  Pujol ka vana juba, kiirust minimaalselt.
                  Mängu üks parimaid hetki oli minuarust kui Drogba paremkaitses palli röövis ja Barca värava poole jooksma pani. Ettejäänud Puyolist mängiti nagu poisikesest mööda.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas indahell Vaata postitust
                    Vähemalt Barca see hooaeg 2 karikat juba võitnud Real saab finaali ja taob teid mutta ja mida te saate ? isegi euroopa liigasse ei pääse Järgmine hooaeg noored kogenumad ja tuleme uue hooga

                    Ei ole hullu. Cech oli ikka kindel ja võttis päris mitu head olukorda ära.
                    Sama jutt oli juba p2rast Napoli m2ngu, et Benfica taob meid 2ra. Need 2 karikat ei maksa sentigi, 2 suurt karikat olete puhtalt kaotanud sellel hooajal.

                    Kommentaar


                      Pean mainima, et väga närvesööv mäng oli ja jahh, Reali fännina tundsin mõnu teie väljalangemisest. Kuid aitäh teile ilusa turniiri eest ja selle eest, et olete viimased 3 aastat näidanud maailmale kuidas on võimalik ka tehnika ja ajudega jalgpalli mängida. Minu meelest sai teile saatuslikuks liiga lühike pink kogu hooaja peale, eriti valusalt mõjus Villa vigastus ja ka Afellay on väljas. Ilus oleks öelda, et loodame, et teil läheb järgmine hooaeg paremini, aga ei hakka valetama, loodan, et te põrute. Igatahes aitähh teiel eelnevate aastate eest, mil te muutsite jalgpalli.

                      Kommentaar


                        nägin ainult 2 poolaega põnev oli!! drogba teist kollast ei saanud huvitav.

                        keita sisse? wtf, pedro ei saanud platsile, mäletan et on löönud tähtsaid väravaid. Messi oli nagu messi ikka

                        miks kaugelt ei proovi lüüa, väga huvitav kohe üldse keegi ERITI ei löönud!! realis iga teine mats lööb kaugelt

                        tahtsin veel öelda

                        TROLOLOLOLOOOOO

                        Sry

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
                          kährik in thread



                          SRSLY? FKOFF CUNT!
                          Näitasite terve CLi hooaja ilusat jalgpalli ja nüüd Chelsea lõpetas mõningase õnne abil teie hooaja, edu uueks hooajaks valmistumisel ning ehk läheb siis paremini

                          Kommentaar


                            sai Barca särk paariks päevaks nüüd Hispaania särgi vastu vahetatud...Fuerza La Liga!
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Ja nüüd ausalt, et kes tänu punasele kaardile rahad väravatesajule peale laksasid?
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                On alanud märgatav gloryhunterite langus....Barcelona on omadega p*****. Ma sisimas lootsin seda juhtumas, aga Tselsi punane kaart andis kinnitust mu unicefi jumala vilesse....kuid neegripoisi üllatusvärav Viki vastu võttis ootamatu pöörde juba paika pandud stsenaariumis. Pep andis 70+ minutil juba proovides harjutatud hädaabisignaale võttes ülikonna seljast, kuid koleda särgiga ei saanud märguandest aru ja minagi sain aru, et Pepi pooleliitrine veepudeli näperdamine tähendas ootamatud penaltit ükskõik mis juhul kastis....Pudel Pepi näpus=ülim signaal ehk...penalti kastis ja me ei mõtle homsele kriitikale.
                                Kohtunik siiski pidas tähtsamaks objektiivset ja head vilet teisel poolajal....sealt ka seis ja tselsi on edasi.
                                Lühidalt-Barcelona 4-0 jutust sai präänikuunistus ja mängida vähemuses Tselsi vastu üle 70% pallivaldamisega ning sealjuures lasta Torresel lüüa võiduvärav....ausõna olla roma fänn kõlab paremini. Peale selle teie CL teekond oli juba Milani mänguks läbi...saite edasi vaid unicefi laste penaltidele. Ehk olite ammu juba dekatentsi rongil.

                                Homme siis Mourinhole edu!!!!!!!!!!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X