320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    Noh, seda ei saa küll iga päev öelda, aga enne Hispaania kontingendi pealetulekut oli mängupilt kuidagi ilusam
    Eks vastane oli ka vähe teisest klassist ju.

    Kommentaar


      Ma pakun, et BCfey pidas silmas, et mängupilt oli parem ennem, kui Hispaania koondislased (Xavi, Fabregas, Iniesta, Pique jne) teisel poolajal mängu said. Kahju, et Alexise libisemises karistusalas suutis kohtunik viga näha ja Barcale penalti andis. Muidu oli täitsa tore mäng.

      Kommentaar


        No eks Hispaania koondislased peavad ka kuidagi vormi saama. Ei näidanud nad just parimat mängu nagu tavapäraselt, aga täiesti andeksantav. Pennudest tuli nagunii võit

        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
          No eks Hispaania koondislased peavad ka kuidagi vormi saama. Ei näidanud nad just parimat mängu nagu tavapäraselt, aga täiesti andeksantav. Pennudest tuli nagunii võit

          Ma arvasin, et Abidali nägu on sinna kleebitud. Mees on nii kõhnaks jäänud, et uskumatu!
          Barcelona.

          Kommentaar


            Nja, vajab veel aega kosumiseks. Ise ta ütles täna, et loodab mängida enne detsembrit.

            Abidal: "I feel good. I'm following the steps. Let's see if I can play again before December. That's the objective."
            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

            Kommentaar


              sry aga see särk on väga imelik

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Bisquits sai selle koha endale küll ainult treeneri soosimise tõttu (Pep ja Papa Bisq ju vanad sõbrad). Bisq on küll väga heaks saanud tänu suurepärasele treeneritööle ning suurele mänguajale, kuid Yaya oli ja on ikka veel parem kui Bisq.
                seep' see on, kui liiga palju inglise liigat vaadata.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Busquets vast sobib imehästi süsteemi ja ikkagi oma kasvandik ja mida kõike veel, ent nõustun eelkõnelajaga, päeva lõpus on Yaya vast igas aspektis individuaalselt parem jalgpallur kui Sergio.
                  Mitte, et asjad muutuda ei võiks, möödunud hooajal oli buskets üks te parimaid ja vaadates mehe noorust...ehk kunagi veel seal Xavi ja Iniesta saabastes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                    Busquets vast sobib imehästi süsteemi ja ikkagi oma kasvandik ja mida kõike veel, ent nõustun eelkõnelajaga, päeva lõpus on Yaya vast igas aspektis individuaalselt parem jalgpallur kui Sergio.
                    Mitte, et asjad muutuda ei võiks, möödunud hooajal oli buskets üks te parimaid ja vaadates mehe noorust...ehk kunagi veel seal Xavi ja Iniesta saabastes.
                    Tore teada, kahju, et sa seda varem Pepile ei öelnud.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                      Busquets vast sobib imehästi süsteemi ja ikkagi oma kasvandik ja mida kõike veel, ent nõustun eelkõnelajaga, päeva lõpus on Yaya vast igas aspektis individuaalselt parem jalgpallur kui Sergio.
                      Mina pean isiklikult neid kahta (yaya ja biskviit ) kaheks parimaks lõhkuvaks poolikuks , ning ei eelistaks kumbagi . Yaya oli jõulisem ja tõi meeskodna midagi muud aga mina pean siiski Biskviiti temast paremaks , vähemalt Barcelonas .

                      Kommentaar


                        Yaya võib Ibraga ühte patta panna - väga head mängijad, kuid raskelt painduvad (mentaalselt). Hetkel on Yaya ennast Busquetsist justkui rohkem tõestanud (ennekõike rünnakutele lülitumine - ründetöö), kuid mul on selline kahtlane tunne, et vajadusel suudab ka Busquets seda teha.
                        See on nüüd muidugi visuaalselt läbi teleka kogutud info, kuid Busquetsi mängulugemine on mingi pügal või paar Yaya omast parem (njah, öelge mõni Barca vend, kellel see oskus super hea poleks).
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Yaya võib Ibraga ühte patta panna - väga head mängijad, kuid raskelt painduvad (mentaalselt).
                            Mida sa Yaya mentaalse mitte painduvuse all silmas pead? Ise ei suuda küll tema puhul ühtegi halba joont välja tuua Barcelona ajast. Minu silmis parim mängija omal positsioonil juba aastast 2007.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Yaya on oma loomult agressiivne ning sellest tulenevalt keerab tal kõrvade vahel teinekord natukene ära - kannatlikus jääb agressiivsusele alla, mis paneb/paneks Barca jaoks rattad valesti liikuma (ei tee seda, mida öeldakse). Sergio on aga n.ö. õppinud tapma (väga tähtis omadus) ning sellest tulenevalt ta suudab antud süsteemis enda tegevust paremini kontrollida (süsteem süsteemis) ja etteantud ülesande probleemideta lõpule viia. Piltikult öeldes on esimene nendest rohkem mässuline sõdur ning teine roheline barett. Vot siis selline imal mötte-möla.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                kõvad targutajad :d:d

                                Kommentaar

                                Working...
                                X