320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Afellay pani mängule punkti teisel lisaaja minutil, kui Mascherano täpsest pehmest tsenderdusest tõstis ta kenasti palli üle väravavahi. Villa kohta mingit erilist ülevaadet ei saanud, kuigi oli näha, et mees oli tahtmist täis peale nii pikka mängupausi. Eksis paaril korral sööduga ja üritas ka vastasmängijaid ette võtta, aga seekord edutult. Nüüd jääme siis ootama Hispaania Liiga algust, mis algab Barcelona jaoks järgmisel pühapäeval Real Sociedadi vastu.
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar




      Villa: "It's good to feel a football player again, being out on the pitch with the others. I felt good out there."

      Villa: "This is a great step. My leg is good, let's see the reaction now, but I need some more time to be totally back, we'll see how long."

      Villa: "My goal is not to be again the player I was, but, after those eight months of recovery, to come back as a better player. Why not?"

      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Barcelona's record in 2012-13 preseason: 3W - 2D - 0L, Goals: 14-3, Clean sheets: 3, Average possession: 63.6%
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Formal talks with Arsenal on midfielder Alex Song will start in the coming hours. Barcelona hope to close a transfer deal this week. [md]

          Kommentaar


            Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
            Ja Afellay pingil, arvatavasti ta siiski lahkub Barcast. Käisid ju jutud, et Afellay otsustab preseasoni mängude põhjal kas jätkab Barcas v mitte.. Aga eks ta teisel poolajal saab mängida.
            Vähemalt tema agendi jutu järgi tundub, et Afellay siiski jätkab Barcelonas.

            Karel Jansen (agent Afellay): "The stories about Italian clubs are just rumours, nothing more. He's anyway feeling good at Barcelona now."

            Jansen (agent Afellay): "Not much playing time last season? He has been injured of course. Now he's back, happy and ready for a new season."

            Jansen (agent Afellay): "100% sure he'll stay at Barcelona? Life is unpredictable. Now he's at Barça, we'll see what happens later."
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Formal talks with Arsenal on midfielder Alex Song will start in the coming hours. Barcelona hope to close a transfer deal this week. [md]
              Te ikka ei suuda Arsenali pojukestest käsi eemal hoida kui tõesti Song Barcasse

              Kommentaar


                Kommentaar


                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Ma ikka tõsiselt lootsin, et seda nabasonga me endale ie võta. See mees ei ole sellise suhtumisega nagu meil Keita asemele vaja oleks. Oleks võinud ikkagi dos Santost kasutada või mõne sobivama mehe sebida, kui Tito nii hirmsasti vajalikuks peab. Wenger võiks nüüd iseloomu näidata.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Ma ei saa aru mis sellel Kameruni mehel siis nii väga viga on. Mees on just selline mängija keda meil hetkel vaja läheb - kiire ja jõuline, kuid ka suurepärase tehnika ja söödutäpsusega. Samuti suudab ta mängida mitmel positsioonil ning nii palju kui mina tema kohta lugenud olen siis käitumise ja distsipliiniga tal probleeme pole - mees on kahe lapse isa ja aktiivne annetaja hädasolijatele. Muidugi oleks võinud mänuminuteid Dos Santosele, Rafinhale ja Sergio Robertole kinkida, kuid kui aus olla, siis keegi neist ei küündi hetkel Songi tasemele välja. Pigem anname noortele aega veel veidi küpseda ning kasutame veidike kogenumat varianti keskväljal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                        Ma ei saa aru mis sellel Kameruni mehel siis nii väga viga on. Mees on just selline mängija keda meil hetkel vaja läheb - kiire ja jõuline, kuid ka suurepärase tehnika ja söödutäpsusega. Samuti suudab ta mängida mitmel positsioonil ning nii palju kui mina tema kohta lugenud olen siis käitumise ja distsipliiniga tal probleeme pole - mees on kahe lapse isa ja aktiivne annetaja hädasolijatele. Muidugi oleks võinud mänuminuteid Dos Santosele, Rafinhale ja Sergio Robertole kinkida, kuid kui aus olla, siis keegi neist ei küündi hetkel Songi tasemele välja. Pigem anname noortele aega veel veidi küpseda ning kasutame veidike kogenumat varianti keskväljal.
                        No Song Keita kombel viimaseid 20 minutit mängimas- arvan, et juba poole hooaja pealt hakkame kuulama nutulaulu, et "ma ei tulnud siia pingile istuma". Jonnija kuulsus on tal Arsenalist ju olemas ning tema võimed ei ole ka sellised, et Busi algkoosseisust välja lükkaks ning Barca kahe hoidva poolkaitsjaga ju ei mängi... Ja panna 19 milli veel alla, thanks, but no thanks. Eks tegu ole puhtalt isikliku arvamusega, aga vaadates Barca keskvälja, siis ma oleks soovinud ikkagi tugevat ja jõulist ning enam-vähem palli mängida mõistvat kogenud keskkaitsjat, keda sisse lülitada eduseisudes oluliste mängude viimasteks minutiteks ning Maschi saaks vajadusel saata keskväljale vastaste rünnakuid kollasega maha võtma.

                        Kuigi Titost võib aru saada ka- korjab Bus endale vigastuse, on tõesti kellad ja kured.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          No sellise nurga alt vaadates oleks raske leida mängijat, kes oleks rahaliselt jõukohane kuid ei hakkaks minutite üle kaebama. Ma arvan/loodan et Song on piisavalt mõistlik mees teadmaks, et ta ei saa lihtsalt ühte läbi aegade parimasse keskvälja sisse marssida. Eks ta peab veidi vaeva nägema ning ennast tõestama, küll siis ka mängida saab.

                          Ja mis puutub keskkaitsjatesse, siis minu meelest on Bartra siiani päris korralikult hakkama saanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            No sellise nurga alt vaadates oleks raske leida mängijat, kes oleks rahaliselt jõukohane kuid ei hakkaks minutite üle kaebama. Ma arvan/loodan et Song on piisavalt mõistlik mees teadmaks, et ta ei saa lihtsalt ühte läbi aegade parimasse keskvälja sisse marssida. Eks ta peab veidi vaeva nägema ning ennast tõestama, küll siis ka mängida saab.

                            Ja mis puutub keskkaitsjatesse, siis minu meelest on Bartra siiani päris korralikult hakkama saanud.
                            Ei eitagi, Bartra on olnud tubli, aga vaja oleks ikkagi pisut rohkem jõulisust ja kogemust sinna keskkaitsesse, Masch ja Pique ja Puyol kolmekesi seda pakuvad, aga paar vigastust sinna kaitseliini ja siis on jälle oluord, kus Madrid vastu mängib Puyol äärekaitset. Eks need Barca nõudmised ole muidugi tõesti kõrged, aga natuke lahtisema silmadega võiks ka pisut kaugemale ühest tuntud Londoni klubist vaadata.

                            A nagu ma aru saan, siis oligi Tito nõudmine, et kas Song või mitte kedagi, kuigi kandidaate oli listis mitmeid. Lootame, et He knows.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Song peaks siis lähimate tundide jooksul meie olema või siis hiljemalt nädalavahetusel.
                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X