320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas alehis Vaata postitust
      Väga tore edgarsavisaarelik vastus. Äkki nüüd räägiks lähemalt, mida madristad teevad, et teie peategi üle keema? Veel huvitab mind, milles seisneb teie vimm Pepe vastu. Kas tõesti see sama olukord, kus ta sai punase kaardi eelmine hooaeg(täiesti arusaamatu punane, puhtalt palli.. ok jalg ees, maksimaalselt kollane, aga no mida kuradit)?
      No anna andeks mees! Võta selline tont nagu Marcelo - minu meelest täiesti ületamatult kõige ebasümpaatsem mängija Realis minu jaoks. Viga Fabregasele?? (see on see millest ma räägiks lähemalt ja mida madristad teevad, et barcelona keema läheb) ja veel olukord kus läks peaga pallile ja lihtsalt niisama õhus proovis Messit kickida. No sorry pole elus vist näinud et keegi hüppe ajal teeks sellise ebaloogilise liigutuse teise mängija suunas. Ja noh ma ei hakka üldse eelmisesse hooaega minema, kus ta minu mäletamist mööda oli see, kes jalaga nimelt Pedrole peale astus kastis jne jne jne. See tüüp meeskonnast cuttida ei oleks Real mulle pooltki nii ebasümpaatne - Pepe ja CR7 tahavad võita ning sellest aeg-ajalt teevad mõne ebasümpaatsuse, Marcelo lihtsalt on saamatu, mõttetu mängija - kes millegi muuga ei suuda silma paista kui väga inetu ja musta mänguga.
      Mes que un club!

      Kommentaar


        Algselt postitas sayonara Vaata postitust
        Marcelo lihtsalt on saamatu, mõttetu mängija - kes millegi muuga ei suuda silma paista kui väga inetu ja musta mänguga.
        Nooh, enne seda oli enamvähem jutt, aga see on natuke rumal. Samamoodi võiks öelda, et Puskets ei oska muud teha, kui ainult enda nägu valutada.

        Kommentaar


          Kusjuures, ma pole kindel, kas mulle on ebasümpaatsem tiim täis Pusketsi ja Alvesi suguseid eitesid või Marcelo ja Pepe suguseid munne.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Kusjuures, ma pole kindel, kas mulle on ebasümpaatsem tiim täis Pusketsi ja Alvesi suguseid eitesid või Marcelo ja Pepe suguseid munne.
            Tra, deep. Nagu jalgpallis oleks olemas meeskondi, kus pole munne ja eitesid. ja üldistame siis kohe terve meeskonna peale. Kivi on kõva, vesi teeb märjaks. Kõik kõvad asjad on kivid ja kõik vedelikud vesi.
            Mängust vaid highlightside puhul nii palju, standarditest löödi meile siis kahes jalas kolm väravat neljast. Valdes on hea ja Alves oskab kaitsta küll (muidugi mitte alati). Eks üks nõrkus peab olema ning nende nurgakate jms standardite kaitsmine arvatavasti krreka kangelase kannaks jääb, sest jõkke kastes peab ju kuskilt kinni haarama.
            Marcelo on ikka über cnut (hea, et Arsenali kapteni jalga ei murdnud) ning Mou võib olla hea treener, kuid kahjuks on sitt kaotaja ja mis veelgi hullem, niikaua kuni see mees on pukis, need mängud ka nii lõppevad nagu nad lõppevad.
            P.S kas mulle tundus valesti, et Villa sai Pinto kkardi endale (varuvaht on muutumas nhlilikuks enforceriks) ning millest see poola allveelaev nii õudsalt keerdu läks?
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              Fabregas võitis 15 mintiga Barcelonas rohkem kui kuue aastaga Arsenalis
              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              kuus viimast aastat olete võitnud midagi?
              Fabregas on viimase kuue aasta jooksul Arsenalis võitnud FA karika ja Inglismaa superkarika. Aga proovi ikka uuesti ja jälle, troll.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Fabregas on viimase kuue aasta jooksul Arsenalis võitnud FA karika ja Inglismaa superkarika. Aga proovi ikka uuesti ja jälle, troll.
                Ei ole ju. 21 May 2005. Kell ja sait:
                http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Madrid goalkeeper Iker Casillas also played down the injury-time incident, suggesting Fabregas made the most of the situation.

                  "In a match like this, there are many interests and of course a conflict can arise," said Casillas. "Marcelo committed a foul and they threw themselves to the ground, like always."
                  Ajakirjandus, kuid siiski. Pidasin Ikerist vähe rohkem. Asi on tõesti väljunud kontrolli alt ja tõlkija võib rõõmsalt silma pilgutada.
                  Paneks siia selle slow-motion video sellest maha viskumisest, aga ma usun, et paljud on seda juba näinud.
                  Kurb, kurb ning kürb
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Ei ole ju. 21 May 2005. Kell ja sait:
                    http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/

                    Ei no tõesti.

                    Kommentaar


                      Kallid Stokid jne tegelased, palun vaadake pisut rohkem mänge, kui el Clasicod ning siis tulge neid daivimissilte kogu meeskonnale külge kleepima. Ma võiks neid sukeldujaid ka Liverpoolis kohe kolm-neli tuua koos juutuubidega.
                      A no foorumi kleepimismasin ei peatu iial. Sellega meenud mulle sellised vennad nagu Bäckmän ja Glenn Beck.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Kuidas puutub eilne mäng arsenali tiitlitega?

                        Aga pakun, et Barca sellest olukorrast karistust ei saa, Marcelole antakse 3 mängu bänni, Özil peab vahele jätma 1 mängu ning Mourinho vaatab hooaja lõpuni mänge tribüünilt. Lisaks kopsakas rahatrahv mis makstakse Pereze rahakotist Barca kontole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                          Kuidas puutub eilne mäng arsenali tiitlitega?

                          Aga pakun, et Barca sellest olukorrast karistust ei saa, Marcelole antakse 3 mängu bänni, Özil peab vahele jätma 1 mängu ning Mourinho vaatab hooaja lõpuni mänge tribüünilt. Lisaks kopsakas rahatrahv mis makstakse Pereze rahakotist Barca kontole.
                          Miks peab Marcelo 3 mängu keeldu saama, tegi vea ära ja ei kobisenud ? Minu jaoks edaspidine kuriteoseis puudub .
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Sama siin. Mul lihtsalt on tunne mõnikord nagu Vincentil Manu foorumis, et pärast iga el classicot tuleb hakata fergie ajast ja kohtunike massiivsest salaarmastusest manchesteri ümber lükkama. Et terve meeskond on sukeldujaid täis ning eks sealt need kõik võidud tulevad. kahjuks olen end ise sisse imenud, püüan siis sõltuvusest Enneti abiga lahti saada.
                            Keegi ei ole eitanudki biskviidi ja Alvesi teatrit, aga ma ei kanna Steevie ja kannibali sukeldumist iga Manuga (või arsenali või Chelsea) mängu järel foorumis kohe meeskonnaspordi lahtrisse.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Ma aksepteerin tulemust, tunnustan kindlasti Valdezi ja ei virise ebaõigluse üle.
                              Kindlasti ma ei nõus selle must valge suhtumisega, et kr...di Madridi mehed, tulevad meid peksma, siis on meil õigus neile pasunasse sõita. Nägin ise mängu ja ega kui on võimalus käivad need jalad ja käed ka vaikselt valge särkide külgedel või jalgades ära . See kehasse andmine ja selle mitte vilistamine on ka tegalt Barca oma mängijate "töövili" ,mida ilmselt maitsevad nad ka edaspidi nii kodus kui Euroopas - kergelt kukkumised ,mida takka analüüsitud on kindlasti kohtunike ettevaatlikemaks teinud Barca suhtes.
                              Muidu on õhus seda, et Barca vaikselt kardab juba Madridi - punkti mängud alles tulevad .
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                                Veel huvitab mind, milles seisneb teie vimm Pepe vastu.
                                halloo? no suuremat piidrit on raske leida.. mängija kes nii käitub ja pärast haliseb, peaks olema platsil headus ise, aga see tont endiselt muud ei tee kui lõhub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X