320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

peamurdmist hispaania jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

    ok..Barca, Real, Athletic on mänginud enim hooaegu Primeras (praegu 75.)..kelle käes on 4. positsioon? Ja mitu hooaega? Vihje - 2 võistkonda jagavad 4. kohta

    Kommentaar


      Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

      Algselt postitas avscol


      ok..Barca, Real, Athletic on mänginud enim hooaegu Primeras (praegu 75.)..kelle käes on 4. positsioon? Ja mitu hooaega? Vihje - 2 võistkonda jagavad 4. kohta
      Valencia ja Espanol, 71 korda?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

        täpselt nii...sinu kord?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

          hispaanias on 2 klubi kroonitud klubide maailmameistriks. uks neist on seda kogenud ainult uhel korral. kes ja kuidas oli see voimalik?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

            Madridi Atletico...seda miks nende asemel ei mänginud Bayern ma ei leidnud aga selle vastaja saab küsijaõigused.
            edit: Bayern olevat ära öelnud...küsmust mul ei ole.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

              aga miks siis järgmine aasta üritus üldse ära jäi?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

                Kui tegu oli 70 lõpuga, siis probleem seisnes selles, et turniiri reglement nägi ette ühte kohtumist Euroopas ning ühte Lõuna-Ameerikas. LAmis tekkis pidevalt probleeme publiku ja kohtunikega, kes lasid eurooplastele pehmelt öeldes lihtsalt ära teha. Mitmed põhimehed sõideti seal vastaste poolt katki ning enamasti suuremad klubid loobusid antud aust selle tähtsa karika pärast mängida ning sel juhul läksid ennast klubide mm tiitliga lohutama finaalis kaotanud mansad. Asi muutus mõttetuks ning kui Toyota vms jaapani autotootja poleks asja sponsoreerima hakanud ning turniiri tokyosse toimetanud, poleks seda suurepärast turniiri, kus mülemad meeskonnad enamasti varumeestega mängisid, üldse enam eksisteerinud.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'peamurdmist hispaania ja

                  Algselt postitas avscol


                  aga miks siis järgmine aasta üritus üldse ära jäi?
                  sest bayern ja independiente ei suutnud kuupaevades selgusele jouda? see oli su kusimus muidu voi?
                  aga jah, 80ndatest alates mangitakse ainult uks mang, kordusmangu pole ja seda siis tokyos
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

                    hehe..ei olnud?aga on minu võimalus küsida?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

                      Algselt postitas avscol


                      hehe..ei olnud?aga on minu võimalus küsida?
                      ma ei tea, Dannar andis ka paris hea vastuse, nii et saage omavahel kokkuleppele
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

                        olen ebaviisakas ja trügin vahele....küsimus selline - kas hispaania jalgpallikoondis on olümpiamängudelt medali(eid) saanud?Kui jah siis millal ja millise/d?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

                          Algselt postitas avscol


                          olen ebaviisakas ja trügin vahele....küsimus selline - kas hispaania jalgpallikoondis on olümpiamängudelt medali(eid) saanud?Kui jah siis millal ja millise/d?
                          1992. võideti kodusel Barca mängudel kludmedalid. Seal möllas veel selline mees nagu Kiko. Finaalis kolgiti vist Poolat. Rohkem ei tea.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

                            Hispaania võitis 3:2. Kikolt 2 väravat ja üks Abelardolt.

                            Ja 2000. a. mängiti Kameruniga, kus Kamerun võitis penadega 5:3.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'peamurdmist hispaania jalgpallist\'

                              õige, aga 1 medal on veel...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'peamurdmist hispaania ja

                                antverpenis 1920 saadi hobe..kulla sai belgia, pronksi holland
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X