320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Getafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JT8055 Vaata postitust
    Oh, nii kahju Getafe pärast, ma nii lootsin, et nad võtavad vähemalt ühe punkti selles mängus, kurat...! Noh, okei, loodame, et Atletico saab hakkama paremini!!!
    Irw ma vaatan ka igat Barca mängu nii, et Barca vastased, paluun võidelge see viik välja elu eest Osasunaga oli juba 70.min nii, et nooh seiske 11-kesi värava ees ja ärge ometi laske väravat.. Kui Ibra värava lõi, sopcast kinni, sest teada ju, et sellise pasa mänguga Barcale kyll ära ei löö

    Kommentaar


      Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
      Irw ma vaatan ka igat Barca mängu nii, et Barca vastased, paluun võidelge see viik välja elu eest Osasunaga oli juba 70.min nii, et nooh seiske 11-kesi värava ees ja ärge ometi laske väravat.. Kui Ibra värava lõi, sopcast kinni, sest teada ju, et sellise pasa mänguga Barcale kyll ära ei löö
      Kui mõlemad Iniesta ja Xavi saavad terveks Reaal Madriidi mänguks, siis sa ise tead mis juhtub , kui aga ei jõua nad selleks mänguks, siis, ma kardan, võivad tekkida probleemid. Vaatamata sellele aga, ma jälgin Reaal Madriidi eest, ja võib öelda, et nende mäng ei olee kooskõlastatud. Peale seda, nad kukkuvad alati nagu naised, näiteks eile Atleticoga.
      1. UniBet £ 20
      2. TrioBet € 50
      3. Betdevice.com

      Kommentaar


        Algselt postitas JT8055 Vaata postitust
        Kui mõlemad Iniesta ja Xavi saavad terveks Reaal Madriidi mänguks, siis sa ise tead mis juhtub , kui aga ei jõua nad selleks mänguks, siis, ma kardan, võivad tekkida probleemid. Vaatamata sellele aga, ma jälgin Reaal Madriidi eest, ja võib öelda, et nende mäng ei olee kooskõlastatud. Peale seda, nad kukkuvad alati nagu naised, näiteks eile Atleticoga.
        Fakk, sellist mula aja Barca või Reaal MAdriiidiidididi teemas. Siin on normaalne teema ja sinusuguseid lapsi ma siin näha ei taha. Käib ka sinule eelnenud postitaja kohta.

        Kommentaar


          Dannar ära ole nii kuri, vähemalt saab Getafe teema postitusi juurde, sest olgem ausad ega siin just "kõva" jutumulinat siin just ei kosta.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            Dannar ära ole nii kuri, vähemalt saab Getafe teema postitusi juurde, sest olgem ausad ega siin just "kõva" jutumulinat siin just ei kosta.
            Tähtis on kvaliteet. Pole siia vaja mingit nelja lehekülge lastelalinat, et kumb meeskond parem on jne.

            Kommentaar


              Real Madrid ja Barca on paremad
              Getafe on parim. Oota keegi seletaks mulle ära, kuidas Getafe just see meeskond on, kes Reali kasvandikud endale saab, kui tahad ? o.O

              Kommentaar


                Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                Real Madrid ja Barca on paremad
                Getafe on parim. Oota keegi seletaks mulle ära, kuidas Getafe just see meeskond on, kes Reali kasvandikud endale saab, kui tahad ? o.O
                Sest noorena saad mängida klubi eest, mida armastad. Hiljem tuleb mängu raha.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Tänases mängus Sevilla vastu pakkus Getafe küll publikule etenduse nn `täie raha eest`, lausa nauding oli vaadata. Kui nad suudaksid samamoodi jätkata tõuseksid nad minu teiseks lemmikuks Hispaanias

                  Kommentaar


                    Millisele publikule küll? Suht-koht tühi oli stata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas laas Vaata postitust
                      Millisele publikule küll? Suht-koht tühi oli stata.
                      Kõigile kes vaatasid kas siis statal, telekast või netist. Lisaks tegid statal viibijad päris kõva lärmi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas antz08 Vaata postitust
                        Kõigile kes vaatasid kas siis statal, telekast või netist. Lisaks tegid statal viibijad päris kõva lärmi.
                        Ma ei saanud sopcastis pilti ette ja nii jäigi vaatamata

                        Kommentaar


                          Endised Reali mehed tegid linnarivaalidele üks null ära. Ei... kolm null ikka.

                          Tundub, et Getafe võib hooaja õnnestunuks lugeda
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            võideti jah Atletico B-d. jama mäng ses mõttes, et Atletico polnud üldse mängu juures (ehk kasutas oma noori, sest põhimeestel vaja Camp Noult karikas koju tuua) ja Getafel oli seevastu mängus Euroopa Liiga koht.
                            ehk üks tuli katsetama ja teine võitma.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Võit on võit sellegi poolest ning sedakaudu järgmisel hooajal vahelduseks jälle kolm pealinna klubi Euroopas.

                              Kommentaar


                                Mul on hea meel. Real Madrid ei suutnud oma plaane täita, Getafe suutis. Eks järgmine aasta läheb raskeks, aga kui Real jälle oma lahedaimad pojad peab ära saatma, siis küll me rokime edasi. Guti ja Raul Getafesse!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X