320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Sevilla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sevilla selle aasta üks paremaid on Konko ning koos Navasega paremal äärel on nad tugev peavalu igale võistkonnale nii, et pole ime, et Marcelo hakkama ei saanud. Millegipärast aga saatis Jimenez pärast Squillaci vigastust Konko keskkaitsesse. Vasakul äärel samal ajal ei saanud ka Ramos hakkama Perotti/Capel + Navarroga. Nii, et ütleks, et loogiline tulemus.

    Kommentaar


      Algselt postitas cocoon Vaata postitust
      Loodedavasti jätkub tahet kuni kevadeni.
      Tahet võib jätkuda, aga ma arvan, et ära vajutakse ikkagi...
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Tahet võib jätkuda, aga ma arvan, et ära vajutakse ikkagi...
        Njah, vähemalt kui kaotatakse selliseid punkte, nagu eile ja nädal tagasi, annab see kevadel silmi kokku lugedes ikka tunda küll. Ja peab ka ütlema, et Kone ja Chevanton pole siiski päris sama asi, kui Kanoute ja Fabiano.

        Kommentaar


          Keegi peale duo Real Madrid-Barcelona võiks ka vahelduseks soojemal maal liiga võita. Näiteks Sevilla võit oleks väga positiivne. Sevilla fännid peavad kindlasti lootma ,et täna Barca ebaõnnestub.

          Kommentaar


            Mina ei tea, kuigi skoor jäi 3-2, siis mulle jäi küll mulje et see oli Sevillale järjekordne standard mäng, kus mehed jooksid Villarreali omadest lihtsalt läbi. See Perotti on ka omaaruga hullult kaval ikka..
            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

            Kommentaar


              Betis sel aastal Segundas nii, et Malagal paras aeg hambaid näidata. Sevilla tuli 0:2 seisust tänu Fabianole välja. Escude on vigastatud ja kaitses paras segadus. Täna oli Squillaci kõrval Drago.

              Kommentaar


                minu arust oli jube esitus. üks nõrgimaid mis ma Sevilla esituses olen näinud. eriti ses mõttes, et tegelt ju pea kogu mängu mängiti enamuses ja ka siis suudeti jääda 0-2 taha ja ka Malaga oli vat et rohkem palliga ja üritas, umbes nagu nemad oleks hoopis enamuses mänginud
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Pingipoiss Luque sai punase, Sevilla enamuses ei olnud.

                  Kommentaar


                    Luque sai jah pingil klähvimise eest otse punase. Sevilla oleks võidu korral ka liiga liidriks tõusnud ajutiselt aga võta näpust...korralik võimaluste raiskamise võistlus käis ka edurivi meeste vahel muidugi.
                    the absence of evidence is not the evidence of absence

                    Kommentaar


                      a no siis minu viga. vaatasin mängu teisest poolajast alates ja kusagilt vaatasin enne, et keegi oli saanud punase. arvasin et väljakumängija
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        väga hea võimalus siit edasi saada. esimese mängu tuleb külmas Moskvas vastu pidada ja siis kodus karussell käima panna
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Zokora on osutunud väga vajalikuks mängijaks ning tema sõit Aafrikasse lööb Sevilla keskvälja paraja augu. Duscher oli hädas Atletico vastu ja sai punase. Võimalikud variandid on veel Romaric, kes Aafrika ei sõida, Renato ja Lolo.

                          Eks homme näeme.

                          Drago teine omavärav lühikese aja jooksul.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tarmuhha Vaata postitust
                            Zokora on osutunud väga vajalikuks mängijaks ning tema sõit Aafrikasse lööb Sevilla keskvälja paraja augu. Duscher oli hädas Atletico vastu ja sai punase. Võimalikud variandid on veel Romaric, kes Aafrika ei sõida, Renato ja Lolo.
                            Mnjah, Duscher võib hilise jõulukaardi eest üksnes ennast süüdistada. Kuid mitte üksnes Didieri puudumine keskvälja südamikukust, vaid ka L.Fabiano ja Kanoute eemalolek andis tunda eelmises mängus, sest Negredo jäi ründesse liiga üksikuks. Sergio Sánchezil on omakorda probleeme pumbaga, mistõttu peab mõneks ajaks spordi täielikult unustama. Loodatavasti saab terveks, sest Puerta saatust küll ei tahaks näha.

                            Kommentaar


                              Leedukate Marius Stankevicius Sevillasse laenule Sampdoriast.

                              Kommentaar


                                Mis Luis Fabianoga on muidu, ütleks keegi ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X