320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Endised legendid vastas ja Costa otsustab siis sedaviisi käituda. Kurb.

    Kommentaar


      Algselt postitas papagoi Vaata postitust
      Endised legendid vastas ja Costa otsustab siis sedaviisi käituda. Kurb.
      Eem, kuidaviisi? Ma ei saa täpselt aru, millest sa räägid, aga eeldan, et mõtled penalti olukorda? Seal polnud absoluutselt mingit sukeldumist ja pigem vedas Morenol, et ta punast ei saanud. Selge viga oli. Kui kohtuniku tänasest tööst üldse rääkida, siis võinuks vabalt ka Arda vastu tehtud vea eest juba varem penalti ära anda - põhjust täitsa oli, kui Victor Sanchez ta kastis maha võttis. Casilla seiklus väljaspool kasti võinuks Espanyoli väravavahi jaoks samuti palju hullemini lõppeda kui vaid kollane.

      Gabi punane tuli ka kokkuvõttes väga kergelt: Stuanil sõidab katuse ära ja lendab üliagressiivselt kätega kallale, kollane mõlemale? Hiljem Gabile teine kollane vea eest Capdevila vastu, kus Capdevila kuidagi pehmelt murule lendas. Aga olgu, selle punase üle ma ei virise - Gabi pidanuks veidi ettevaatlikumalt mängima, kui kollane all on.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Mu meelest oli nii penalti kui ka Forlini kollane Costa enese pikali viskamisel teenitud. Lisaks veel Simaole selglükkamine Atletico kastis.
        Kohtunik on üldjoones mängu käest lasknud.

        Kommentaar


          Algselt postitas papagoi Vaata postitust
          Mu meelest oli nii penalti kui ka Forlini kollane Costa enese pikali viskamisel teenitud. Lisaks veel Simaole selglükkamine Atletico kastis.
          Kohtunik on üldjoones mängu käest lasknud.
          Forlini viga oli viga. Kas see väärinuks kollast kaarti? Fifty-fifty, aga Clos Gomez täna andis. Samamoodi ka näiteks Gabi teine kollane, mis tõi hoopis tõsisema tagajärje. Ja penalti oli kindlasti penalti - Moreno võttis Diego Costa maha, läks täklingut tegema ja eksis. Simao olukorda paraku nii täpselt ei mäleta, ehk on mingi video kuskil internetiavarustes juba?
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Korras 3p

            Kommentaar


              Heas hoos olev Espanyol tegi 1 pealelöögi raami 10 mehelise Atleti vastu

              Kommentaar


                13 mängu enne hooaja lõppu on koos samapalju punkte, kui eelmise hooaja peale kokku - 56. 4ndal kohal Malaga jääb 14 punkti kaugusele, kuulen kaugusest juba esimesi CL hümni noote !

                Algselt postitas papagoi Vaata postitust
                Endised legendid vastas ja Costa otsustab siis sedaviisi käituda. Kurb.
                The ‘Beast of the Manzanares’ !
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Täna Copa del Rey teine vaatus ehk võõrsilmäng Sanchez Pizjuani nimelises põrgukatlas. Õnneks on suur hulk Atleti fänne Sevillasse meeskonda toetama sõitnud ning mitte nii õnneks on juba kuulda ka esimestest ohvridest, kes jäid siis ette kohalikele Sevilla ultratele.

                  Mängu võtmesõnadeks on minu jaoks "Cata keskkaitses" - annaks vaid vutijumal talle täna seda meelerahu kaitses mingit jama mitte kokku keerata. Ülejäänud meeskond on tip-top kenasti rivis ja võitlusvalmis. Kindlasti soovitakse Sevillale ka paari aasta taguse finaalikaotuse eest Barcelonas kätte maksta.

                  Sevilla kesise hooaja taustal on tegemist põhimõtteliselt nende viimase võimalusega hooaeg kuidagigi päästa ning ma olen üpris kindel, et täna lendavad nad seetõttu eriti motiveeritult meile kohe algusest peale. Loodetavasti suudame siiski need rünnakud tõrjuda ning taga nulli hoida - karikafinaal Reali vastu oleks ju kohe eriti magus, kuid tee sinna on veel oi-oi kui pikk ja raske.

                  Üks video ka videonurka: mees, kes väärib tõelist respekti ehk Cholo taustameeskonna üks olulisemaid tegelinskeid, professor Ortega. Mees, kes on tiimis tegelt märksa rohkemat kui lihtsalt meeste füüsilise ettevalmistuse eest hoolitseja. Suuresti põhineb tänavuse hooaja edu ka tema suurepärasel tööl.
                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    Finaali!



                    Finaal on tõsiasi! Oleks kena koht küll, kus oma aastatepikkune ebaedu Reali vastu lõpetada - kui me seda just varem Vicente Calderonil ei tee. Finaalikoha puhul on räägitud Camp Noust, mida pean üsna ebatõenäoliseks, ning samuti ka Vicente Calderonist, mida pean samuti päris ebatõenäoliseks. Eks ta kuhugi Mestallale vast kipub.

                    Suurepärane keskendumine meestelt, esimesel poolajal löödi oma võimalused väga kindlalt ära ja sellest piisaski. Navas suutis küll ühe suurepärase värava veel tagasi lüüa, aga midagi enamat ei suudetud. Rakitici värav üleminutitel oli juba puhas formaalsus. Õnneks suutsid Gabi ja Mario kollastest kaartidest hoiduda ning finaaliks on mõlemad saadaval. Tiago vigastada saamisest esimesel poolajal on kahju, ei teagi nüüd keda Malaga vastu keskväljale Mario kõrvale panna. Saúl? Koke?

                    Catal jäi napilt meeter puudu, et oleks järjekordse penalti vastastele kinkinud ning nurgalöökide ajal tuleb need vastase kallistamised ka ära lõpetada - täitsa tõsiselt kohe. Sevilla poolelt mainiks Botia nime ära. Tuleb öelda, et see kuul läks meist suvel ikka päris napilt mööda. Gijonis oli enamvähem asjalik, kuid Sevillas on mees olnud ikka täielik flop ja ma olin mängu ajal täitsa segaduses, et kumb on kehvem kaitsja, kas Botia või Cata.

                    PS! Medelile annan omapoolsed stiilipunktid väärika lahkumise eest platsilt, toolid lendasid ning värvikat sõnavara tuli. Ma eeldan, et need politseinikuhärrad, kes tooliga pihta said, polnud just üleliia rõõmsad. Omamoodi üsna koomiline, teisalt aga päris kõhe.
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Kõik tore ja värki, edu finaalis. Aga tõepoolest, Diego Costa... see juba hakkab normaalsuse piiridest väljuma. Soldadoga paras paar.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        See on tõesti unelmate finaal ! Paremat finaali, paremal ajal ei saagi tulla. Copa Del Reys aastatepikkune Reali needus lõpetada ja karikas pea kohale tõsta oleks loterii -allegrii - peavõit ! Nüüd või mitte kunagi Cholo !!!


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Kõik tore ja värki, edu finaalis. Aga tõepoolest, Diego Costa... see juba hakkab normaalsuse piiridest väljuma. Soldadoga paras paar.
                        Mitmes virin see juba on ? Ikka ja jälle tuleb keegi ja teeb mögina lahti. Eks suuri võitlejaid ja mängust meeste mängu tegijaid ole alati maha tehtud ( Gattuso, Matrix, Zlatan, Barton).
                        GRANDE DIEGO COSTA !!! FORZA ATLETI !!!
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          See on tõesti unelmate finaal ! Paremat finaali, paremal ajal ei saagi tulla. Copa Del Reys aastatepikkune Reali needus lõpetada ja karikas pea kohale tõsta oleks loterii -allegrii - peavõit ! Nüüd või mitte kunagi Cholo !!!



                          Mitmes virin see juba on ? Ikka ja jälle tuleb keegi ja teeb mögina lahti. Eks suuri võitlejaid ja mängust meeste mängu tegijaid ole alati maha tehtud ( Gattuso, Matrix, Zlatan, Barton).
                          GRANDE DIEGO COSTA !!! FORZA ATLETI !!!
                          Full retard...
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Kõik tore ja värki, edu finaalis. Aga tõepoolest, Diego Costa... see juba hakkab normaalsuse piiridest väljuma. Soldadoga paras paar.
                            selles spektris pole ju vaja treeneripingist kaugemale vaadata. vähemasti Lazio/interi särgis oli ta ise ka selline, kelle ma tunnelis vastu seina tõukaks ja Simeone Cataniat kirjeldaks samade sõndega, mis Celtic mäletab 73/74 Atleticot.

                            PS! ma tean, et ma saan siin teemas selle arvamuse eest malakat. no worries, all in the game.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Full retard...
                              Võtab kokku mu öeldu. Ega baleriinidega ei saa mängust vaielda.

                              To Jasper : Loomulikult annab treener mängijatele näpunäiteid ka oma mängupäevilt ja eks meeskonnad on väljakul just treeneri nägu, nii see peabki olema, filosoofiad lihtsalt erinevad.
                              Costa puhul on tegemist ka väga tulise iseloomuga mängijaga ja seetõttu ka temalt poleemikat tekitavad momendid. Cholo käsk on kõigile ühine - võidelda ja võita !
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Võtab kokku mu öeldu. Ega baleriinidega ei saa mängust vaielda.

                                To Jasper : Loomulikult annab treener mängijatele näpunäiteid ka oma mängupäevilt ja eks meeskonnad on väljakul just treeneri nägu, nii see peabki olema, filosoofiad lihtsalt erinevad.
                                Costa puhul on tegemist ka väga tulise iseloomuga mängijaga ja seetõttu ka temalt poleemikat tekitavad momendid. Cholo käsk on kõigile ühine - võidelda ja võita !
                                Viimane särg siis sel teemal- Diego Costa võib võidelda, aga nimetada teda mängust meeste mängu tegijaks on fr. Sa vist paned silmad kinni teatud asjade ees. Tema reageering eile õhta, kui oli aru saanud, et medelile on kollane/punane välja mängitud on parim tõestus. Ja nüüd ootan teemaarendust Alba, Biscuits, Pedro jne. A see ei muuda fakti.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X