320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mehed võitlevad ja Juanfran on kangelane: Cataga oleks asi normaalajal lõppenud. Ilmselt tuleb lisaajal vahetusi, Ardal on ikka korralikult kops koos.

    Võit või kaotus, aga uhke võib küll olla. Nii jätkata!
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Kui selle ka ära situte siis unustage ära
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Oi jumal, mul suht savi kumb võidab aga no mida te seal platsil teete. Päris kole vaatepilt, üks väärimatuid võite üldse kui lõpeb 2-1 seisuga.
        Uhke sellise mängu üle olla küll ei saa, mul oleks tõsiselt häbi kui oleks Atletico fänn.
        PES.PLANET

        Kommentaar


          Algselt postitas Heku Vaata postitust
          Oi jumal, mul suht savi kumb võidab aga no mida te seal platsil teete. Päris kole vaatepilt, üks väärimatuid võite üldse kui lõpeb 2-1 seisuga.
          Uhke sellise mängu üle olla küll ei saa, mul oleks tõsiselt häbi kui oleks Atletico fänn.
          Ära üle dramatiseeri.
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Algselt postitas Heku Vaata postitust
            Oi jumal, mul suht savi kumb võidab aga no mida te seal platsil teete. Päris kole vaatepilt, üks väärimatuid võite üldse kui lõpeb 2-1 seisuga.
            Uhke sellise mängu üle olla küll ei saa, mul oleks tõsiselt häbi kui oleks Atletico fänn.
            Mida kuradit sa öelda tahad?
            sigpic

            Kommentaar


              Ei no kui neid kukkumisi ja puhtaid näitlemisi on 15-20 mängu jooksul siis on päris kole küll.
              Gabi ise on vist mingi 5-6 puhast dive'i teinud
              PES.PLANET

              Kommentaar


                Algselt postitas Heku Vaata postitust
                Ei no kui neid kukkumisi ja puhtaid näitlemisi on 15-20 mängu jooksul siis on päris kole küll.
                Puhtaid näitlemisi? Ainus selline nö teatraalne hetk oli võibolla Gabi liiga dramaatiline kukkumine - kuid Ronaldo löök vastu nina seal oli. Ära kujuta endale asju ette või too siis näiteks konkreetseid tõendeid. Aitäh.
                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  WOW! Võit on võit.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Õnnitlused! Tõsiselt hea meel et suutsite selle kurva seeria Reali vastu lõpetada.

                    Kommentaar


                      Ei noh sellist sôda poleks ma kùll oodanud sama linna poiste vahel. Uskumatult vihane andmine ja kaarte lendas mis jube.

                      Palju ônne loomulikult Atleetide fànnidele. Courtois kindlasti màngu parim. 22 lööki vàravale tôrjus àra, mis on selle hooaja rekord Hispaania karika sarjas. Seal olid ikka ulme tôrjed tàna.
                      Kahju ainult et selliseks ebasportlikuks see màng kujune pea tund aega.
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Õnne.
                        Kuigi jah, see mäng oli väga labane. Kohtunik oli täna teema.
                        Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                        #ZubiOut #RosellOut

                        Kommentaar


                          Eks homme vaatab mängu üle ja otsib need etendamised välja. Mingi 5-10min pikkuse video peaks kokku saama.
                          Igatahes congrats, võitsite aga samas suht sitamaiguga võit kuigi läbi Atletico prillide on kõik võidu vääriline, Real ise mängis ka sitasti ja ründes oldi peaaegu täitsa mõttetud(paar olukorda päästis post või gk).
                          PES.PLANET

                          Kommentaar


                            sain järjekordselt kinnitust, miks ma Hispaania liigat ega karikat vaadata ei viitsi. jube mis kuradi püherdamine ja rullimine iga pisema asja peale lahti läks. võit on võit ja tore, et keegi muu peale Barcelona ja Reali midagi võita seal riigis suutis, aga täiesti erapooletule jalgpalli huvilisele (minule konkreetselt siis) oli see küll negatiivselt meeldejääv mäng kogu selle tsirkuse tõttu. Courtois väärib kiitust muidugi!

                            Kommentaar


                              Môned numbrid teile:
                              Real on mànginud 9 finaali Hispaania karikale Bernabeul ja nendest vôitnud vaid 2. Atleticole on kaotatud koguni 4 korda!
                              Pàevast kui Mourinho asus treeneri postile Realis on Real vôitnud 3 tiitlit samas, kui Atletico 4 !!!
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Heku Vaata postitust
                                Eks homme vaatab mängu üle ja otsib need etendamised välja. Mingi 5-10min pikkuse video peaks kokku saama.
                                Igatahes congrats, võitsite aga samas suht sitamaiguga võit kuigi läbi Atletico prillide on kõik võidu vääriline, Real ise mängis ka sitasti ja ründes oldi peaaegu täitsa mõttetud(paar olukorda päästis post või gk).
                                Mine raiska seda aega millegi kasulikuma peale. See on Hispaania jalgpall, seal kukutakse, näideldakse, trollitakse ja vingutakse. See ei ole ilus, kuid see on osa sealsest jalgpallikultuurist.

                                Ma ei saa aru miks sinusugused inimesed pidevalt vinguma peavad. Lihtsam on ju telku kinni panna ja mõnda etemat mängu vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X