320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    Mine raiska seda aega millegi kasulikuma peale. See on Hispaania jalgpall, seal kukutakse, näideldakse, trollitakse ja vingutakse. See ei ole ilus, kuid see on osa sealsest jalgpallikultuurist.

    Ma ei saa aru miks sinusugused inimesed pidevalt vinguma peavad. Lihtsam on ju telku kinni panna ja mõnda etemat mängu vaadata.
    Kultuuri osa
    Oeh jah, kahju on vaadata sellist asja... alustasin vaatamist teisel poolajal. Real domineeris ja lõi olukordi aga mäng läks tuliseks ning pidevalt oli mingit paska seal.

    See millepeale ma oma aega raiskan ongi mu enda teha, kui valus kuulata seda et Atletico ei väärinud seda oma mängu poolest(daiv, daivi otsa) siis tõesti kahju. Kuna sinupuhul tegemist Barcelona fänniga siis arusaadav, et sul vahet ei ole mis toimub vaid oled Real Madridi vastane niikuinii siis ma ei mõista miks sa siin üldse sõna võtad. Mina kui neutraalne vaatasin mängu 50/50 pilguga ja tõesti kommentaaride sisu ei ole vastavalt klubide meeldivuse vaid otseselt antu mängu vaatepunkti järgi.
    PES.PLANET

    Kommentaar


      Kas eelkõneleja Heku on neljandat põlve hälvik ? See nüüd ei ole asi millega esineda, pigem peaksime kõik kaasa tundma ja võimalusel sinule ja sinu sünnitanud elu hammasrataste vahele jäänud eluheidikule mõne hõbedase rahatähe viskama. Vaimse puudega inimeste sõnavõtud omal kombel siin foorumis on loomulikult tervitatavad, sest teil on täielik õigus ennast erilistena tunda ja kaasa rääkida olgugi, et tegemist on viimase sõnasolgi ja lauseprahiga.
      Emotsioonid vallandan homme, tänane hetk on liiga hea, et siin selle tunde edasiandmiseks lauseid formuleerida.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas Heku Vaata postitust
        Kultuuri osa
        Oeh jah, kahju on vaadata sellist asja... alustasin vaatamist teisel poolajal. Real domineeris ja lõi olukordi aga mäng läks tuliseks ning pidevalt oli mingit paska seal.

        See millepeale ma oma aega raiskan ongi mu enda teha, kui valus kuulata seda et Atletico ei väärinud seda oma mängu poolest(daiv, daivi otsa) siis tõesti kahju. Kuna sinupuhul tegemist Barcelona fänniga siis arusaadav, et sul vahet ei ole mis toimub vaid oled Real Madridi vastane niikuinii siis ma ei mõista miks sa siin üldse sõna võtad. Mina kui neutraalne vaatasin mängu 50/50 pilguga ja tõesti kommentaaride sisu ei ole vastavalt klubide meeldivuse vaid otseselt antu mängu vaatepunkti järgi.
        Sõna võtan seepärast et tahan - nagu sa välja tõid, see on mu enda teha kuidas ma oma aega raiskan. Mind häirib lihtsalt see et inimesed kes maksimaalselt 3-4 Primera mängu aasta jooksul vaatavad siis siia tähtsa ninaga seda rüvetama tulevad kui otsustamise hetk käes on. Saan aru, see on vaba foorum, võite öelda mida tahate, aga endast jätate lihtsalt lolli mulje kui ainult kraaksute ja undate, märkamata et kohtumistest saab ka hulga positiivset välja tuua.

        Kommentaar


          Atleticomadrid koos oma toreda sõbra epicap'iga ei tea küll jalgpallist muud kui oma meeskonna(sõbra meeskonna) kinnisilmi toetamine. Selline ajupuudega noor põlvkond meie riigis ongi.

          BCfey, ütle mulle kust otsast see praegu asjasse puutub palju keegi Primera(BBVA) mänge näinud on aasta jooksul? Ja kui see, et on mängijad kes enamasti võimaluse korral daivivad ja mängivad m**ni on positiivne jalgpalli suhtes siis oled sa mõistuse poolest küll alaarenenud. Võimalik ka, et teismeline kes samamoodi pimesi üritab midagi tõestada.
          PES.PLANET

          Kommentaar


            Algselt postitas Heku Vaata postitust
            Atleticomadrid koos oma toreda sõbra epicap'iga ei tea küll jalgpallist muud kui oma meeskonna(sõbra meeskonna) kinnisilmi toetamine. Selline ajupuudega noor põlvkond meie riigis ongi.

            BCfey, ütle mulle kust otsast see praegu asjasse puutub palju keegi Primera(BBVA) mänge näinud on aasta jooksul? Ja kui see, et on mängijad kes enamasti võimaluse korral daivivad ja mängivad m**ni on positiivne jalgpalli suhtes siis oled sa mõistuse poolest küll alaarenenud. Võimalik ka, et teismeline kes samamoodi pimesi üritab midagi tõestada.
            Simeone tunnistas ka enne mängu, et nende meeskond ei suuda Realiga võidu joosta. Võeti taktika igal võimalusel mängu pidurdada. Mängu kõige rõlgema näitlemise tegi seejuures Ramos, kes sai jalaga vastu kätt ja siis väänles näost kinni hoides kinni.
            See on sealne taktika lihtsalt. Real oleks juhtides teinud täpselt samamoodi. Ja lõpus üritas Real ka saada pigem pettusega soodsaid karistuslööke, et ma nagu ei saa aru, et miks nii ühte poolt sõimata. Mul isiklikult oli jubedalt kahju, et penalteid ei tulnud

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Simeone tunnistas ka enne mängu, et nende meeskond ei suuda Realiga võidu joosta. Võeti taktika igal võimalusel mängu pidurdada. Mängu kõige rõlgema näitlemise tegi seejuures Ramos, kes sai jalaga vastu kätt ja siis väänles näost kinni hoides kinni.
              See on sealne taktika lihtsalt. Real oleks juhtides teinud täpselt samamoodi. Ja lõpus üritas Real ka saada pigem pettusega soodsaid karistuslööke, et ma nagu ei saa aru, et miks nii ühte poolt sõimata. Mul isiklikult oli jubedalt kahju, et penalteid ei tulnud
              Magasin vast selle Ramose näitlemise tõesti maha aga Atletico mängijate omad jäid silma, pennusi oleks tahtnud ka näha kuna täna muud mängu kusagilt ei tulnud.
              Samas mängu vaatamist teisel poolajal olin algul väikese lootusega, et tore ehk Atletico võidabki karika... mida mäng edasi seda halvem oli näha kuidas Atletico mängib. Kui Real'iga võidu joosta ei suudeta siis loogiline, et tuleb raske mäng ja kui tõesti kaotatakse siis ei oleksi võitu väärt ju. Samas vast kedagi tippjalgpallis ei huvita kuidas võit tuleb seega treeneri poolelt arusaadav kuid siiski Gabi't ja co'd vaadates tekkis küll tunne, et "no miks on vaja provotseerida oma daivimisega"
              PES.PLANET

              Kommentaar


                Algselt postitas Heku Vaata postitust
                Mina kui neutraalne vaatasin mängu 50/50 pilguga ja tõesti kommentaaride sisu ei ole vastavalt klubide meeldivuse vaid otseselt antu mängu vaatepunkti järgi.
                Neutraalse pealtvaatajana tooksid sa ka need olukorrad välja, kus Ronaldo Juanfranile pallist kaugel tagant jalgadesse raius või kui Özil kohtunikku palliga tabas. Vähem küünilisust, paluks. Ja nagu ma ütlesin, siis palun, otsi need nö sukeldumised välja ja võime arutelu jätkata. Aga palun teha seda sellisel juhul erapooletult, eksole. Kui neljateistkümne aasta jooksul on üks kohtunik, kes ka mõned tõsisemad asjad ka Reali kahjuks ära vilistab, siis mina olen tõesti rahul. Oli ka aeg. Kahju, et sa varasemaid derbisid vaadanud pole. Kõik ei saagi olla Mou lemmikkohtunikud või Megia Davilad.

                Tänasest mängust. Oli meeletult õnne, seda tuleb tunnistada. Reali varajane värav tõi vähemalt mulle pähe mõtted, et kas nüüd on läbi? Õnneks olid mehed vaprad ja tulid selle rongi alt kenasti välja. Kolm posti - pole midagi öelda, õnnejumal oli punavalge. Tänase finaali otsustas lisaks eelpooltoodule minu meelest ka see, et meie olime valmis rohkem võitlema, olime näljasemad. Keegi ei kahtle, et Realil on märksa rohkem kvaliteetsemaid mängijaid. Isegi Cholo ütles enne mängu, et Realil on võimsam meeskond. Seda oli täna näha nii söötudest kui ka sellest, kes pingilt tuli: Higuain, Di Maria, Arbeloa vs Adrian, Cebolla, RG. Aga täna olime meie rohkem keskendunud, rohkem valmis. Mul pole ühelegi mängijale täna midagi ette heita. Courtois tegi fantastilisi tõrjeid; Juanfran tuli vigastatuna platsile tagasi ning päästis kindlast väravast; Godin ja Miranda tegid kõik, mis suutsid; keskväli töötas end ribadeks, ka Mario suutis vaikselt paremaks minna; Falcao ja Diego Costa - Falcao andis suurepäraseid sööte ja töötas meeletult, Costa lõi värava. Eriti hea meel on tegelt Miranda üle, kes paar päeva enne derbit ütles, et tema poega narritakse koolis, kuna Atlético nii saamatu on - see värav oli emotsionaalselt võimas. Kes ülekannet kohe kinni ei pannud, need nägid, kui tähtis see karikas ja võit meeskonnale oli: pisarad olid nii Courtois, Falcao, Juanfrani kui ka kõigi teiste näol. Teile lihtsalt karikavõit, Atléticole midagi enamat. Müts maha mängijate ees, kuid ennekõike Cholo ees. Neliteist paganama aastat!

                Mis mulle ei meeldinud, oli see, mis peale Ronaldo eemaldamist peale hakkas. Kaklus pinkide juures, välgumihkel (või miski) tribüünidelt vastu Courtois' pead, Reali personali platsile jooksmine ja Atleti pingi ebasportlik tegevus. See oli disgrace ja seda ei õigusta miski, see pole jalgpalli osaks. Oma halva maigu see kindlasti mängule jättis, aga see ei vähenda kuidagi võidu väärtust või õigsust.

                CAMPEÓNES CAMPEÓNES OE OE OE

                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Punkt, arusaadav et toetad oma tiimi ja võit on alati tore. Samas usun, et oleks võinud mäng olla ka ilma nende daivideta. Samamoodi nagu Reali mehed on varem daivinud. Ronaldo lööki nägin küll, see oli puhtalt frustratsioonist kuna mindi ju seljaga blokkima teda. Kollane oleks õiglane selle eest olnud.
                  Özili olukorrast jäin ilma, kui meelega kohtunikku palliga lõi siis otse punane.

                  Atletico kaitsjad ja gk panid hullu küll nii, et nina verest väljas. Respect selle eest.
                  Aga Gabi oli nagu ta oli, täitsa kusik et muudmoodi ei suutnud mängida kui korduvalt teeseldes. Üldiselt vestlen siin ainult sellepärast, et atleticomadrid oma sõbra epicap'iga tõusevad ära ning üritavad lihtsalt mingit konflikti tekitada mis jätab mulje, et tegemist on teismeliste poistega kes peavad oma võimu internetis näitama teisi parastades. Päriselus oleks vist veidi teine teema aga internetis on hea "trollida" ju
                  PES.PLANET

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Heku Vaata postitust
                    Atleticomadrid koos oma toreda sõbra epicap'iga ei tea küll jalgpallist muud kui oma meeskonna(sõbra meeskonna) kinnisilmi toetamine. Selline ajupuudega noor põlvkond meie riigis ongi.

                    BCfey, ütle mulle kust otsast see praegu asjasse puutub palju keegi Primera(BBVA) mänge näinud on aasta jooksul? Ja kui see, et on mängijad kes enamasti võimaluse korral daivivad ja mängivad m**ni on positiivne jalgpalli suhtes siis oled sa mõistuse poolest küll alaarenenud. Võimalik ka, et teismeline kes samamoodi pimesi üritab midagi tõestada.
                    Lugeda oskad? Sest ma ei leidnud oma tekstist kusagilt kohta kus oleks ''daivimist ja m**ni mängimist'' positiivseks tembeldanud.

                    Ja mida rohkem mänge vaatad seda rohkem sellega harjud, hakkad nägema suuremat pilti, aru saama, miks ja kuidas see ja too töötab. Nende kukkumiste ja vingumiste peamised põhjused ei ole meeste nõrgad närvisüsteemid, vaid taktikalised venitused, puhkused, mis aitavad meeskonna bloki kompaktsemaks teha, vastase kiired kontra rünnakud peatada, nende tuju nulli keerata, plaanid sassi ajada jne. Taktika taktika taktika. Nagu Mõnuagent välja tõi, Atletico teadis et Mourinho poistel on kvaliteeti rohkem, seega võeti appi nn ''mustad'' meetmed, et mäng võita. Kui mindi juhtima, kukuti ja näideldi et Madrid oma rünnakuid korralikult üles ehitada ei saaks, aeglustati tempot, et oleks kergem meeskondlikult kaitsta. Tulemus - Madrididil oli maksimaalselt 3-4 ohtlikku rünnakut peale väravat. See oli kole kuid efektiivne.

                    Soovitan julgelt seda mängu sul ise vaadata kui ei usu. Atletico mängis julgelt, distsiplineeritult ja plaanipäraselt. Neil oli õnne, kuid edu ei saagi ilma selleta saavutada. Seega, enne kui lõua lahti kangutad, tee endale asjad korralikult selgeks.

                    / Courtoisi fantastiline tõrje

                    Kommentaar


                      Sa ise seletasid just lahti asja mis mulle Atletico mängu juures ei meeldinud, ehtne antijalgpall. Oli taktika aga siiski, päris kole vaadata.
                      See, et Barcelona ise sarnast taktikat tihtipeale kasutab ja sul valus kuulata siis kahju küll. Tänapäeva jalgpalli osa võib see olla küll aga siiski kui keegi midagi julgeb selle kohta öelda siis ei tasu kohe vastu haukuma hakata ja hiljem tunnistada seda kui normaalset asja.

                      Samamoodi oleks väga kasulik kui meeskonna parimale mängijale kes enamasti mängu ära teeb tallaga mööda molli kütta nii, et ta mängida ei saa(ründaja saab punase ka) aga tänu sellele võita. Viimane variant on küll päris loll aga sarnaselt sinu seletatud viisile on ka effektiivne ju...
                      PES.PLANET

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Heku Vaata postitust
                        Ronaldo lööki nägin küll, see oli puhtalt frustratsioonist kuna mindi ju seljaga blokkima teda. Kollane oleks õiglane selle eest olnud.
                        Isegi kui Ronaldo oleks saanud seal kollase oleks see olnud talle juba teine ja punane oli kindel!
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Heku Vaata postitust
                          Punkt, arusaadav et toetad oma tiimi ja võit on alati tore. Samas usun, et oleks võinud mäng olla ka ilma nende daivideta. Samamoodi nagu Reali mehed on varem daivinud.
                          Atletico kaitsjad ja gk panid hullu küll nii, et nina verest väljas. Respect selle eest.
                          Aga Gabi oli nagu ta oli, täitsa kusik et muudmoodi ei suutnud mängida kui korduvalt teeseldes. Üldiselt vestlen siin ainult sellepärast, et atleticomadrid oma sõbra epicap'iga tõusevad ära ning üritavad lihtsalt mingit konflikti tekitada mis jätab mulje, et tegemist on teismeliste poistega kes peavad oma võimu internetis näitama teisi parastades. Päriselus oleks vist veidi teine teema aga internetis on hea "trollida" ju
                          Suhteliselt hämmastav on, et sa räägid koguaeg mingitest sukeldumistest, aga pole suutnud nimetada ühtegi konkreetset olukorda. Nii on ju üsna raske arutleda. Gabi teeskles korduvalt? Ainus kaheldav situatsioon oli minu jaoks see, kui ta Ronaldo löögi peale kahtlaselt kukkus (veidi dramaatiliselt), kuid mingit suuremat mõju see ei avaldanud. Löök oli löök ning veri oli lahti. Seega ma tõesti ei saa aru, millest selline mulje jäi.

                          Ei ütleks ka, et vinguti või hullult venitati. Vingumiste poolelt jäi vähemalt mulle pigem meelde just Real, kui Ronaldo ja Özil vihaselt palle loopisid. Venitamise kohta: normaalaja lõpus oli meestel lihtsalt õhk otsas, näiteks Arda vastu tehti viga ja üsna loogiline, et proovis veidi rohkem pausi pidada. Kuna Real oli palliga parem (kvaliteetsem), siis tuli Atléticol rohkem joosta ja tööd teha. Lisaajal peale juhtväravat oli rohkem sellist teadlikku venitamist, kuid siis oli mäng niikuinii rööbastelt välja sõitnud ning seda teinuks ilmselt iga meeskond, eriti kui on teada, et ajalugu ei räägi just nende kasuks.
                          Coraje, corazón y cojones.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Heku Vaata postitust
                            Sa ise seletasid just lahti asja mis mulle Atletico mängu juures ei meeldinud, ehtne antijalgpall. Oli taktika aga siiski, päris kole vaadata.
                            See, et Barcelona ise sarnast taktikat tihtipeale kasutab ja sul valus kuulata siis kahju küll. Tänapäeva jalgpalli osa võib see olla küll aga siiski kui keegi midagi julgeb selle kohta öelda siis ei tasu kohe vastu haukuma hakata ja hiljem tunnistada seda kui normaalset asja.

                            Samamoodi oleks väga kasulik kui meeskonna parimale mängijale kes enamasti mängu ära teeb tallaga mööda molli kütta nii, et ta mängida ei saa(ründaja saab punase ka) aga tänu sellele võita. Viimane variant on küll päris loll aga sarnaselt sinu seletatud viisile on ka effektiivne ju...

                            On efektiivne, kuid ebainimlik. Kui sa nii võõras selle teemaga oled et hakkad maha daivimist teise mängija vigastamisega võrdlema, siis kardan et minust sinule siin abikätt enam anda pole. Selleks on olemas juba teatud spetsialistid...

                            Kommentaar















                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Õnnitlused Atletico fännidele! Simeone, see mees on kunagi Interi treener.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X