320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    No näed. Loodetavalt tuleb clean matches nagu poksis öeldakse.
    Kuda teil kollastega seis on?
    Raul Garcial jääb avakohtumine vahele. Ilmselt saab Villa jälle endiste kamraadide vastu pelada.

    Enne loosi Hispaanias liikunud juttude puhul oli üsna etteaimatav resultaat.. Aga üldiselt meie vaatevinklist, noh, päris kehv loos: väga tugev, kuid mõneti ebaatraktiivne vastane, arvestades, et sel hooajal on juba kohtutud küll. Superkarikas suudeti asi lõpuks võõrsilväravate lugemise peale ajada, loodetavasti tuleb ka nüüd Meistrite Liigas sama pinev andmine. Muidugi mis mulle loosi puhul meeldis, oli see, et teine kohtumine peetakse Calderonil ning seal on võimalik vajadusel maagiat toota ja vastaste elu põrguks teha. Nüüd tuleb vaid loota, et kõik need jutud vormikõvera ülespoole liikumisest vastavad tõele ning Profe Ortega suudab meeskonna tõepoolest füüsiliselt ideaalilähedasse vormi viia. Viimased mängud on sessuhtes positiivseid signaale andnud, et vahepealne mannetus on üle minemas. Las parim võitku.

    Suviseid jutte ka jälle. Kui Correaga peaks juttude järgi asjad päris hästi edenema, siis teine noor täkk on ka sihikule võetud. Antud täkuks on 18-aastane uruguailasest poolkaitsja Gastón Pereiro, tugeva vasakujalaga ning hea raamiga. Olevat Uruguay praeguse generatsiooni üks suurlootustest ning hea õnne korral võivat isegi suvel Brasiiiliasse sõitvasse koondisesse jõuda.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Vajalikud 3 punni sellest màngust Betisega vôetud. Tunne oli kùll punase kaardini, et Betis veel lööb àra, aga see kaart muutis ka màngupildi ja Atletico tôusis co-liidriks Ligas. Kui Barca tàna suudab Reali lùùa, siis Liga on taas tàiega lahtine. Mine tea vôibolla tôesti otsustab Liga viimane kohtumine Barca ja Atletico vahel tsempioni
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Sellised mängud juba on kujunenud tänavu rasketeks, kus vastas on eeldatavalt nõrgem ning Atletil suur soosikukoorem kanda. See pinge seab mängijatele vist paar lisakilo jalgade külge ja kõik ei õnnestu enam nii hästi, kui ise tahaks. Aga ei, polnud ta nüüd nii raske midagi, peale punast kaarti tuli mäng juba ise kätte ära. Gabi jalast taaskord nauditav mürsk, hetked peale punast skoorimine on fantast, nii ei jäänudki täna Betisil aega isegi mitte mõeda seisu viigiranda tüürimisest.
        Nüüd siis on Barcal ja Realil mõlemal lisapinget ja motivatsiooni hea tulemuse tegemiseks. Üle pika aja väga oodatud El Clasico ka minu poolt.
        Vamos Atleti !!!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar




          LIIDRID!

          Betis kotis, Real kaotas ja ralli jätkub peale tänast liidripositsioonil. Üheksa finaali on veel jäänud, peab vastu pidama!

          ¡Vamos Atleti!
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Võtke heaks

            Kommentaar


              Ausaltöeldes ei ütleks ära, kui Atleti peaks tiiti võitma. Nad väärivad seda täielikult.
              Barcelona.

              Kommentaar


                Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                Ausaltöeldes ei ütleks ära, kui Atleti peaks tiiti võitma. Nad väärivad seda täielikult.
                Ütleme nii, et kuigi olen aastakümneid juba Barca toetaja olnud, kui nüüd tõesti on viimases voorus selline situatsioon, et kui Barca võidab Atleticot, siis Real võidab tiitli, siis ma pigem toetan Atleticot. Nad on see hooaeg suurepärased olnud, kuradima kahju, et Meistrite Liigas kokku vilistati.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Ütleme nii, et kuigi olen aastakümneid juba Barca toetaja olnud, kui nüüd tõesti on viimases voorus selline situatsioon, et kui Barca võidab Atleticot, siis Real võidab tiitli, siis ma pigem toetan Atleticot. Nad on see hooaeg suurepärased olnud, kuradima kahju, et Meistrite Liigas kokku vilistati.
                  Isegi tabasin ennast mõtlemas sellise olukorra peale üleeile, ning jõudsin samale järeldusele

                  Kommentaar


                    Te pole ainsad kes seda on môelnud. Sellises situatsioonis Barca siiski ei tee kingitust Atleticole. Barca ei saa kuidagi minna Camp Noule môttega, et kaotame ja ei lase Realil vôita tiitlit!
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Sellises situatsioonis Barca siiski ei tee kingitust Atleticole.
                      Jah, Atleti teeb endale ise kolme punkti näol kingituse Seni pole keegi midagi kinkinud ning loodetavasti ei kingi ka Barcelona, vaid Atlético korjab ise vajalikud punktid tööga üles. Aga kohtumine Barcelonaga on alles mägede taga ning enne seda on vaja ületada kaheksa takistust, mis kannavad nimesid Granada, Athletic, Villarreal, Getafe, Elche, Valencia, Levante ja Malaga. Seega tuleb jätkata partido a partido ehk mäng mängu haaval mõtteviisi ning loota, et emotsioon ja meeletu tiitlinälg annab kuttidele lisajõudu juurde.

                      Kolmapäeval ootab kodus juba Granada - füüsiliselt tugev meeskond, kes viimastes omavahelistes mängudes on meile piisavalt ebamugavusi valmistanud, et kerget mängu mitte oodata. Finaal number üks meie jaoks. Filipel jääb nimetatud kohtumine muide vahele, seega on ilmselt Insua kord jälle oma etteaste teha. Tiago on see-eest tagasi. Liigas on Atlético hetkel ainuke meeskond, kes kodumurul kaotanud pole ja loodetavasti jääb see niimoodi ka peale kolmapäevast kohtumist.



                      Kutid vaatasid Sevillast tagasiteel olles ka El Clasicot (mis rongis ikka paremat teha?) ning nagu näha, siis jäädi ilmselt tulemusega rahule. Miks ma El Classicos just Barcelona võitu lootsin ja mitte näiteks kahe suure omavahelist viiki - eelkõige seetõttu, et nüüd meistritiitli võti ja saatus natukeseks ajaks meie käes. Kõik on nüüd meie enda teha. Ja nagu ennem mainitud, siis loodetavasti annab ka mängijatele see praegune liidripositsioon jõudu juurde.

                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Te pole ainsad kes seda on môelnud. Sellises situatsioonis Barca siiski ei tee kingitust Atleticole. Barca ei saa kuidagi minna Camp Noule môttega, et kaotame ja ei lase Realil vôita tiitlit!
                          Keegi ei arvagi, et Barca midagi kingiks, ma lihtsalt mainin, et sellises situtatsioonis poleks mul midagi Atletico võidu vastu.

                          Kommentaar


                            Ma võrdleks siinkohal natukene Atletico ja Liverpooli seisu, mõlemad on hetkel "tiitli kursil" aga mõlemal on ka "suuremad" ja kangemad konkurendid veel keda alistada.

                            Kommentaar


                              Viimases voorus võib tegelikult ka espanyol anda realile võidu, et hoida barca tiitlilt eemal.

                              Kuigi ma ei usu, et seda üldse vaja läheb. Kõik 3 klubi 8 mängu järjest ikka ainult võite ei võta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas papagoi Vaata postitust
                                Viimases voorus võib tegelikult ka espanyol anda realile võidu, et hoida barca tiitlilt eemal.

                                Kuigi ma ei usu, et seda üldse vaja läheb. Kõik 3 klubi 8 mängu järjest ikka ainult võite ei võta.
                                Kusjuures see on päris huvitav seis, mis viimases voorus.. Kahju, et see mäng Barcas ei toimu. Läheks 3 meeskonda viimasele mängule võrdsete punktide peal, lahendataks tiitel ühes linnas kahel eri staadionil üheaegselt
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X