320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ise arvan ka nagu rohkem, et tuleb kasutada seda taktikat mis hetkel vaja läheb ning see bussiparkimine on sama lambine ja mõttetu väljend mis penaldo, pessi, uefalona, libulaev jne, kasutatakse nende poolt kes on lihtsalt idioodid ja tahavad asjalikumad välja näida kui tegelt on.
    Ainuke asi miks mulle Mourinho kaitsev taktika ei meeldi on see, et kui vastased seda teevad, mängivad nad antijalgpalli, aga kui Special One'i meeskond, siis on see õige taktikaline jalgpall.
    Oleks ülimalt koomiline vaadata kui Chelsea läheks kaitse ja kontrate peale välja ning Simeone otsustaks sama lükke teha ja kui Chelsea ründab paneksid lataka ära

    P.S. Ei tea kas mälu on tõesti kehv, kuid minu poolest ainuke klubi kus Mourinho meeskonna kaitsetööd oli ilus vaadata, oli Inter.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
      Ainuke asi miks mulle Mourinho kaitsev taktika ei meeldi on see, et kui vastased seda teevad, mängivad nad antijalgpalli, aga kui Special One'i meeskond, siis on see õige taktikaline jalgpall.
      Ma arvan, et enamuste probleem just see ongi. Minu poolest mängigu kasvõi 11 meest oma karistusala sees, aga see Mourinho süüdimatu pläma ja "solvumine" jne...see on absurd. Alguses oli tõesti karismaatiline, nüüdseks on muutunud lihtsalt väljatalumatuks mölaks.
      Aga eks see tema eesmärk vist olegi. Et kõik pöördesse ajada jne.

      Seega, las täna parem võitku. Mõlemad meeskonnad peavad oma mängupildis midagi muutma, kui tahavad ilma penalti loteriita edasi pääseda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
        Ma ise arvan ka nagu rohkem, et tuleb kasutada seda taktikat mis hetkel vaja läheb ning see bussiparkimine on sama lambine ja mõttetu väljend mis penaldo, pessi, uefalona, libulaev jne, kasutatakse nende poolt kes on lihtsalt idioodid ja tahavad asjalikumad välja näida kui tegelt on.
        põkapõkapõkapõkapõka
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Atletico XI to play Chelsea: Courtois; Torres, Miranda, Godin, Luis, Cardoso, Suarez, Koke, Arda Turan, Adrian, Diego Costa

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Mourinho rant
            Jällegi maitseasi. Kellele sümpatiseerib, kes vihkab. Küll aga kisub veidi jamaks, kui see hakkab ebaproportsionaalselt palju tähelepanu võtma ja varjutab ära antud juhul selle kõikse olulisema: Atlético vs Chelsea. Meistrite liiga poolfinaal. Vot sellest on kahju.


            Atleti: Courtois; Juanfran, Miranda, Godín, Filipe Luis, Mario Suárez, Tiago: Adrián, Koke, Arda y Diego Costa.

            Simeone tegi esimese käigu ära: Adrián algkoosseisu ehk kiireid jalgu ja tehnikat juurde. Ülejäänud kümme nime üsna ootuspärased.

            Mängust rääkides, siis läheb täna, kuis läheb - meestele enne mängu üks suur ja kõrge viis. Oleks keegi enne hooaja algust öelnud, et oleme aprillikuus mängimas liigatiitli peale ning Meistrite liiga finaali pääsemise nimel, siis oleks selle inimese ilmselt hulluks sildistanud. Praegu on see tore tegelikkus. Kui täna oma parimat mängu näidata, siis on Chelsea vastu kindlasti võimalused olemas. Kiire avavärav oleks vahva, aga võtmesõnaks on täna eelkõige "kannatlikkus".

            ¡Aplasta Atleti!
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar



              see suht pull värk, kui enne igat mängu koosseisust video tehakse

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                see suht pull värk, kui enne igat mängu koosseisust video tehakse
                Jõle keeruline tõesti, kui algmaterjal olemas ja see lihtsalt õigesse järjekorda tuleb panna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Jõle keeruline tõesti, kui algmaterjal olemas ja see lihtsalt õigesse järjekorda tuleb panna.
                  aa pull on ikka ju ?
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    väitsin, et on keeruline, lihtsalt huvitav lähenemine, ei teagi rohkem millised klubid veel nii teevad

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      väitsin, et on keeruline, lihtsalt huvitav lähenemine, ei teagi rohkem millised klubid veel nii teevad
                      Real teeb ka tavaliselt video koosseisust enne mängu. Igastahes parim võitku.

                      Kommentaar


                        Paluks striimi,härrased!

                        Kommentaar





                          Edu jõudke finaali ja võitke ära Real.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Vamonos Atletico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Golaaaaaassssooasoasoasooooooooooooo Adriaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                            FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                            Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                            Kommentaar


                              Bravooooo Costaaaa!!!!!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                              Kommentaar


                                Arda Arda Ardaaaaaaaaaaaaa!!!!!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X